Treść opublikowana przez boberek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziś pewnie promka
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
ma ktoś ten schmat które kable trzeba podmienić
-
[INNE] Audi A6 C6 Pełen pakiet S-line, pierwsze w Polsce 2.0 tdi quattro
rUUUUUUUde
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
no na Vag Event obczaje
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
zabiłeś mnie !!!!!!!!!!
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
odkopie kotleta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa spot wczoraj mistrz 4 motory 2 samochody żeda jakaś !!!
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
o już widze za***isty kolor
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
ja nie widze
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
pewnie fajny bo fot nie widać gratki
-
[B7 BPW] Chłodnica spalin do wymiany?
włąsnie mam ten problem pekła rurka na tym elastycznej spiralce i d*pa wołowa nowa w ASO 1390 zł żenada
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
no ja z Flyerem i Dzidkiem pijemy jeszcze dziś
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no nic bo nie ma co ale juz nazbierałem jakiś dupereli i pare rzecz ytrzeba zrobić bo nigdy mi sie nie chciało musze zamek naprawić w drzwiach kierowcy bo chyba krańcowka nie działa pas przedni musze zmienić bo ja mam troche pekniety a nowy trafiłem w super pieniażkach mam nowe lampy do tyłu rozrusznik który wyje jak swinia hahaha:) ale najpierw musi byc ciepło zeby można było wyprowadzic go z garażu i przeprowadzic do garazu ---------- Post dopisany 22-03-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 13:28 ----------
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
o nie nie nie dam sie namówić a6 = dupowóz lupo i motor = sie zabawka
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
parcieje kabel i nie działa ręczny mi sie zablokowalo koło na parkingu i nie ma opcji ruszenia trzeba odkrecic tył zacisku znacyz ten silniczek i poluzować zacisk i zawsze o dziwo to jest lewe koło bo to nie pierwszy znany mi przypadek
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
no ja kupiłe wiązke w ASO rozebrac pół auta musiałem zeby przelutowac kable
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
zrobie po swietach jak juz nawoskuje i lato założe
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
LED dorezany zderzak sline przedlift z grilem w między czasie naprawiłem felerna pompe oleju tak wyglądała wiązka lewa tylnego hamulca ręcznego jakies pierdoły w srodku tez porobiłem ale nie mam fot szyby tył sciemnione jak fabrycznie led rejestracji foty zrobie ja załoze lato w miedzy czasie rezałem to
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
super A6 Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację mojego A6 bo troche porezałem ale jakoś fot nie chce mi sie robić
-
[A6 CAHA] NA SPRZEDAŻ - Mańkowóz - A6 C6 S line INT + EXT, koło 19" R8
miałem a4 b6 z 1.9 tdi teraz mam a6 c6 z lipnym niby 2.0 tdi wirus na około 170 ps ale powiem tak chyba bym nie zamienił spowrotem na b6 komfort ilośc miejsca mistrz mam tez okazje czasem pojezdzić a4 b8 moja mama ma takie auto i powiem ze tez c6 na b8 bym nie zamienił spalanie b6 avf bez virusa oska było w granicach 8 l w mieście w a6 c6 bre mam w mieście około 10 l wiadomo waga robi swoje na wadze waży około 1750 kg a b6 około 1400 kg różnica spora ale jakos nie przeszkadza to za bardzo c6 jest naprawde fajne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://a4-klub.pl/forum-klubu-a4-9/xii-ogolnopolski-zlot-vii-urodziny-audi-a4-klub-polska-bukowina-tatrzanska-2013-a-257753/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fakt tez mam chec
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
ja pier**le szok w trampkach !!!!!!!!
-
Ustawienie walkow wyrownowazajacych 2.0 TDI
dokładnie tak blokujesz wałek blokada w górnym punkcie a wałki ustawiasz do dołu i wszystko działa robiłem to u siebie jesli będzie nowa pompa cała to wiesz ze koła zebate musisz zostawic stare i dobrze je ustawic bo będzie dzwonić w chooj chyba ze regenrujesz sam wałek to nic nie musisz robić wsadz nowy wałek i poskładaj do kupy wszytsko
-
[ALL A6] C6 Sline Avant, kolejne auto do modzenia
a co wchodziło w skład takiego wyposażenia ?? i czym sie charakteryzowało ?? tak z ciekawości oczywiście