Treść opublikowana przez Guregoru
-
[B6 AWX] Za mała wycena
Powinieneś się starać żeby ci oddali kasę za to że dali ud...y z wyceną i musiałeś zrobić inną na swój koszt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutrzejszy dzień przyniesie spocik to nie masz co się bać Kto się melduję :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wyczynowiec :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No co ty Prezes asfalt masz w Knurowie pozwijany żeby nie zamókł czy tam u was śnieg nie padał :?: Mało ci śniegu :?:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:gwizdanie: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Melduję się panie kapitanie co ty 8 stron w tydzień to jeszcze nie zrobiliśmy nigdy i przy takim zapale to się pewnie nie uda
-
[ALL B5] Montaż CB i oświetlenie podłogi
Ja mam opinię taką pomiędzy pozytywną a negatywną a mianowicie miejsce jest może nie najgorsze (też myślałem żeby je tam zamontować) ale znalazłem jeden minus tego miejsca po prostu nie widać radyjka, na którym jest się kanale ani na który kanał się zmienia (np przy rozmowie ze znajomym nie siedzi się na 19 tylko przechodzi na inny) i to był w zasadzie jedyny minus tego miejsca ale dla mnie bardzo ważny
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No panowie a wracając do głównego tematu wątku radyjko śmiga pięknie i zasięg jest dość ciekawy (tzn nie spodziewałem się że będzie taki daleki ) ale wszystko oczywiście po rozwinięciu przewodu antenowego zwiniętego koło podnóżka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ha no pytasz nie ukradli jestem zadowolony :> i za***iście ściąga ( nawet sam jestem zdziwiony takim dalekim zasięgiem ) [br]Dopisany: 15 Luty 2009, 15:15_________________________________________________Ps. Szybkie sprostowanie dla tych którzy nie byli: Pelex nie przegiął na ręcznym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi się wydaje że ktoś poprostu przegiął na ręcznym co
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pogadamy na spocie bo mam kogoś takiego ale nie jest tani
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Przeciągnę go jeszcze raz nadwyżkę zostawię w bagażniku niech se wisi a przy radiu pociągnę z minimalnym zapasem
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Wiesz co trudno powiedzieć bo tak to zwinąłem dwoma palcami już pod tym plastikiem (zwinne paluszki ) pewnie nie jest duża ale zawsze jest
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No czyli czeka mnie "przeciąganie przewodu podejście drugie" Ale wezmę się za to dopiero w niedzielę bo niestety leże z czasem do soboty wieczorkiem Dzięki wielkie za pomoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ta i jeszcze "umyta" nie :polew: :polew: O i to też może być Oj to bedzie niebawem :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja nie jest "niebita" tylko "nieprzytarta" :cwaniak1:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No to ja ponawiam pytanie czy przez zrobienie cewki na przewodzie z anteny albo przez przewody idące koło podnóżka mógł mi się zmniejszyć zasięg na CB :?: (z tego co wiem to nie ale pytam bo z cewką nie pytałem i wtopiłem :gwizdanie:)
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skydiver ja jestem zawsze możesz się stałej ekipy zapytać jak na razie opuściłem tylko jeden spocik
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Casanowa jeden znów ma mu się coś urodzić staraj się prezes staraj albo przyznaj od razu że nie przyjeżdżasz bo nie chce ci się auta myć i głupio ci tak wpaść brudnym :gwizdanie:
-
[B5 AWM] Spalanie 15l/100km - czy to normalne ?
I było taki silnik brać :?: a teraz się martwisz jakimś spalaniem u mnie też spalanie jest na granicy ok 15 litrów choć szczerze mówiąc to nie jeżdżę jakoś bardzo ekonomicznie także wcale się tym nie martwię i pamiętaj że masz jeszcze tak jak ja a to swoje też ciągnie (niby nie dużo ale zawsze coś) Mi się maksymalnie udało zejść do ok 12 litrów ale myślałem że łatwiej będzie już pchać ten samochód niż tak się męczyć po prostu niektórzy nie potrafią jeździć oszczędnie nawet jak chcą i ja np się do nich zaliczam
-
[B5 ADP] Ubywa płynu chłodzącego
Poszukaj na takim trójniku przewodów chłodniczych z przodu (ciężko mi powiedzieć gdzie dokładnie ale gdzieś koło zderzaka chyba) bo tam najczęściej cieknie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czekaj czekaj żarówka to dopiero początek [br]Dopisany: 11 Luty 2009, 08:56_________________________________________________Dobra ludzie (i kobiety :gwizdanie: ) wiem że mamy dopiero środę ale meldować się na spocik w piątek
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No właśnie bałem się czy się cewka nie zrobi z tego (nie byłem pewny czy to jest możliwe z przewodu antenowego CB i oczywiście doszedłem do wniosku że nie ) ale nie wiem czy dobrze myślę bo wydaje mi się że straciłem sporo na zasięgu od kiedy przewód jest tam pociągnięty i tak zwinięty może tak być faktycznie :?:
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
No właśnie tylko że nadmiar przewodu (jakieś 10-15 cm) zwinąłem za tym plastikiem koło podnóżka no ale jak tam idą przewody o małym natężeniu to mam nadzieję że nie będzie to problematyczne z zakłóceniami
-
[ALL B5] Przeciąganie przewodu z anteny CB w progu
Właśnie będzie przechodził nad pedałami bo radyjko wisi po lewej pod półką zaraz przy drzwiach dlatego doszedłem do wniosku że po lewej wzdłuż progu będzie najlepiej i najkrócej