Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. to jak pojedziemy kiedyś na SGL abo na SK to pier**lę nie jadę za Tobą :decayed:
  2. nie wyobrażam sobie tego abym musiał wrócić do 1BA:facepalm:
  3. pełno wtedy wariatów drogowych
  4. Nie będę mówił że nie bo jak kupiłem auto to miałem tylko rozrząd zrobić, a widać co wyszło jednym słowem...pierlolone forum:facepalm:---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- ...za rok przyjedź wpakujemy jedyne słuszne rozwiązanie...GWINT:naughty:
  5. on ma z tyłu większe hample niż ja z przodu...
  6. ...na na na naaaa... ...no to pyrsk
  7. siema gebels siema siema Hammerku, będziesz miał coś czasu w tym tygodniu? W tyg tak ale w weekend jadę A4K reprezentować na dubit ...chyba się domyślam o co kaman:whistling: ---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:34 ---------- osz curvaaa...jak on to zrobił https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/66724_539652472749510_1382484992_n.jpg
  8. ale dziesięciopak:polew:
  9. koszulka to uj ale te tretytki:facepalm: na czym teraz zderzak łapne jak go Sylwia wyrwie:grin:
  10. witamy obcokrajowca:hi: Grześ jak to robisz w tym tygodniu? na 17.30 mam...
  11. tamował ruch...?!...to normalne:decayed:
  12. ja pierdziele...ale mnie "suchota" o 4 obudziła, curva pół dwulitrowej coca-coli wypiłem:facepalm:
  13. ...to, ale gdzieś musiało porządnie pierdolnąć
  14. witamy obcokrajowca:hi:
  15. cała przyjemność po mojej stronie...przyjedź z wakacji, to obniżymy to jakoś "męsko":decayed:
  16. ...a ja po grillungu i vodinduu... ...pierlolę idę spać
  17. ...ale Wy eskperymentujecie... ...tylko proszę... nie narzekajcie na audi i jego zawiechę, chcesz jeździć, to albo sprzedaj a4 albo płać za coś porządnego:whistling:
  18. ...powiym to po naszymu...: "nie ciulej Nas i nie ciulej siebie...miej chocioż szacunek do siebie...":decayed::polew:
  19. Jest super W bokach nie zapiera się już lusterkami. Jest twardo i sztywno. Buda trzeszczy aż miło. Zobaczę jeszcze jutro jak ten złom z bagaja wytargam. Szkoda że tyle ta zawiech u mnie przeleżała bo dawno trzeba było to montować . Jeszcze raz wielki pokłon za montaż wszystkiego i instrukcję P.S. Dzięki za spota teraz to ładnie wygląda:smiley:...i jak ja to mówię: "i niech się turla...":decayed: A właśnie...zapomniałem
  20. Piotrek i jak się jechało...?? Była odcinka na ślimakach...??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.