Treść opublikowana przez Polko_V
-
Spoty Katowice i okolice
a bo na żorskich cicho na sgl też, więc kolegów odwiedzam:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Ty masz postanowienie noworoczne, więc się nie znasz:decayed: ...do Miszki:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę tego by nie znalazł haa...audi było też na stratę a jednak:kox: Ty curva nie znasz możliwości mirona:naughty: a może miałeś coś tam aby namierzyć satelitarnie:naughty:---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ---------- oj są i ładnie wyglądają http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ łaa...zayebiste:slina: Ale kosztuja fciul a na alledrogo ich nie było ostatnio... i kto to mów o kasie , kasa sie nie liczy - liczy sie mod ja na takie choruje i na pewno zawitaja u mnie i włacznik swiateł też w chromie musi być :slina: to musi być piynke Pane
-
Spoty Katowice i okolice
Bayerische Motoren Werke e46 touring, polift rzeczywiście bi em dablju:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
normalnie szok prze 3 minuty nikt nic nie napisał a przed chwilą nie dawałem rady odświeżać strony:kox:
-
Spoty Katowice i okolice
turzol to co to za auto było na 3 litery ?? ---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ---------- czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę Gdzieś to słyszał? W klubie AA? w d*pie k**wa Emocje na bok. Widzę, że spotkania nie pomagają... mam bronka w lodówce - trenuję silną wolę choć jakby tam stała gorzała to już by było po zawodach a to ja miałbym dokładnie odwrotnie:wink:
-
Spoty Katowice i okolice
oj są i ładnie wyglądają http://a4-klub.pl/wnetrze-99/swap-przelacznikow-szyb-a8-b7-242939/ łaa...zayebiste:slina:
-
Spoty Katowice i okolice
napisz do mirona...on potrafi znaleźć zgubę
-
Spoty Katowice i okolice
oj są i ładnie wyglądają poka bo nie umiem znaleźć
-
Spoty Katowice i okolice
czasem człowiek żyje w nieświadomości, popełnia błędy, błądzi ale grunt to odnaleźć dobrą drogę tja, coś w tym jest bo przez prawie rok bujałem się autem na 3-litery KIA ??
-
Spoty Katowice i okolice
a są takie w chromie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale chyba kierownik mnie oszczędził, że mam na 23 bo zawsze Ci co są po U lub L4 idą na rano. To będzie taki tydzień rozruchowy:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
jest Audi i od razu życie stało się piękniejsze ale przez to, że masz audi oczywiście a nie, że nie pijesz?! Tak tylko pytam:decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Dołączył Dec 2008 Wiek 30 Imię F Miejscowość SK/ST Posty801 Model A4 B6 Nadwozie Avant Rocznik 2002 Silnik 1.8 T Napęd FWD Skrzynia Multitronic Spalanie jeszcze nie wiem Miszka...teraz to ten profil wygląda:kox:
-
Spoty Katowice i okolice
Turzol łykasz to jak tak do się dorzucam i zabieram sterowanie szyb o ile da się wyciągnąć same te guziki ---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ---------- jednak chyba wszyscy skacowani Jak to cena za calosc to warto łyknąć, ty wezmiesz co trza i ja turzol a czy ty nie zapodałeś kąpletu z a3 a nie... kOMpletu:decayed: ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dawid...ja jutro będę cierpiał po 3 tyg. do roboty na 23:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo! ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm: Oszczędności qr**! I to auta z DE czy innych Europejskich państw maja takie opcje...Aż dziwne, że nikt nie chciał dopłacić co nieco! czasem to aż wstyd otwierać drzwi jak się widzi tylko dwa knefle:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no to pssyyt:beer:
-
Spoty Katowice i okolice
psyytt...:beer:za tych co mają noworoczne postanowienia:polew:
-
Spoty Katowice i okolice
dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm: No z tym to jest tragedia! U mnie to samo! ani nie gadaj... kuzyn ma passka z 96' i ma 4:facepalm:
-
Spoty Katowice i okolice
dwie sztuki mam tylko dwie szyby w prądzie curva widać że ałdi...2 na prądzie a dwie typu korbotronik:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- albo dobrze się kamuflujemy albo ściemniasz:whistling:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaa...no chyba, że byliście już "na fali":decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:decayed:yhyyy.... tak to na pewno była woda:naughty: ---------- Post dopisany at 20:41 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ---------- już mu wierzę ...sponiewierał się chłopak:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jazz:shock3:...Guru...nie pij:facepalm: