Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. za różnicę w cenie mam tubro BRD:wink:
  2. no słyszałem że idzie...a dużo grzebania z tym i czy przy moich zdolnościach to poskładam i nie zrobie z nich recaro:polew: Nic trudnego
  3. szukaj z rs4 niebydz dupny jak rezac to grubo niee...mnie ma być wygodnie...a w rs4 latam jak szmata na tych fotelach:wink: kasę zamiast rsów wolę pod maskę włożyć ---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ---------- no słyszałem że idzie...a dużo grzebania z tym i czy przy moich zdolnościach to poskładam i nie zrobie z nich recaro:polew:
  4. Qżwa szykam foteli do swojego bo ten mój woła o pomstę do nieba:facepalm: ale żeby coś znaleźć materiałowego kubełkowatego (nie chce skóry i recaro) to graniczy z cudem a...i muszą być podgrzewane...szukam szukam i narazie znalazłem parę ale tylko odbiór osobisty w okolicy wrocławia:facepalm:
  5. Eszcze ni, bo godołech że mom http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/$(KGrHqZ,!o!FBbIQee3BBQp4qlh3cg~~60_12.JPG yy...a to razem z Tytanikiem wydobyli:shock3: :decayed: ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- ja rychtyk:doh: godołeś...
  6. a właśnie Tomuś...czy Tyś zamówił i to coś waniliowego i nie chodzi mi o kondony:decayed: i poka mi ten gwint:wink:
  7. no i projekt od buły tu jest:kox: co mam napisać PIĘKNE:decayed: ale buła...19" takie małe kółko:grin:
  8. mnie tam stare b5 wystaczy a na wiosne nie jedno b7 będzie objeżdzać---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- jestem z Ciebie dumny.......kozak jesteś ....nie umiem swojego podziwu dla Twej skromnej osóbki wyrazić a byś widział to rozpierającą dumę mojej żony:decayed: teraz jeszcze nauczy Ci ę gotować ,odkurzać, myć podłogi ,okna....i zacznie sama na spoty jeździć ,a Ty będziesz halangrował w domku :grin::grin::grin::grin::grin: Właśnie robi mi cappucino:P Powoli małymi kroczkami dojdziemy do ideału:kox: Żonuś...Ty się rzepkę skrobiesz:decayed:
  9. dokładnie:decayed: ---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:25 ---------- idę pościelić wyro, bo ostani wyszedłem z niego i pomyć po śniadaniu, bo Żonka przyszykowała to ja myję i oczywiście tez jest na odwrót ale bardzzooo rzadko:decayed: ---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ---------- ojjj nie, nie,, nie...tak nie wkręcicie dzieciaka:bag:
  10. ładna, na prawdę ładna suczka...
  11. jestem z Ciebie dumny.......kozak jesteś ....nie umiem swojego podziwu dla Twej skromnej osóbki wyrazić a byś widział to rozpierającą dumę mojej żony:decayed: ---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- jestem z Ciebie dumny.......kozak jesteś ....nie umiem swojego podziwu dla Twej skromnej osóbki wyrazić ---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:18 ---------- no takiego podjaranego go jeszcze nie widziałem ....trza by go koło Andrzeja postawić ....ciekawe co by z tego wyszło kraksa:whistling: eee tak źle by nie było tak Andrzej jak Piotrek mają taki punkt w którym mówią stop no właśnie, to byłby właśnie ten punkt:decayed:
  12. Pany...właśnie włączyłem moje pierwsze pranie...ha! wyrbałem tryb ciemne kolory, płukania i wirowanie same się ustawiło i dałem start:banan: :grin::decayed: ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ---------- no takiego podjaranego go jeszcze nie widziałem ....trza by go koło Andrzeja postawić ....ciekawe co by z tego wyszło kraksa:whistling:
  13. widziałem, widziałem...i ten sarkastyczny banan na twarzy :decayed:
  14. no właśnie też tak zauważyłem, że Szymek coś tam grzebał, żeby ten czas jakoś zająć ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ---------- i co pisałeś do djim'a ogarnie Ci to??
  15. ani nie mówcie o lekarzach, bo to jest temat drażliwy jak polityka a religia:kwasny: ---------- Post dopisany at 09:59 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ---------- oj tam...do drobnych zaraz... sprzedasz rns-a i styknie:polew: ...potem 18" ...potem ...auto i chata odnowiona:decayed:
  16. cóż tak widziałeś kogoś auto:mysli: ---------- Post dopisany at 09:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ---------- kajo...będę miał trochę więcej czasu muszę poszukać Twoje auto:wink: chyba, że zarzucisz linkiem:decayed:
  17. nie wiem Twój wybór...ja na taki się zdecydowałem, bo jest ten kontrast między czarnym a białym:wink:
  18. Jakoś mięskiem mi zalatuje w ten dzionek...
  19. danielom... :decayed: ...laptop był wrawy i się mu coś pozdało:wink: I jak Szymek pisał ekipa sprzątająca w każdej chwili może być gotowa. A wiesz, że pożygane ściany będą lepiej umyte:decayed:
  20. ja powoli idę bo rano o 9 trzeba wstawać dobranoc:hi:
  21. jak dla mnie 1, ale to moje tylko zdanie:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.