Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tomek...a Ty co post to jakąś lalę będziesz wklejał ??
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
do- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no nie dojechał- Strefa Śmiechu
no i jak się tu nie napić- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja, Moja Ż, Daniel i Natalka, Laki i SeVes- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
heloł po spocie za który dziękujemy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to czekamy co tam Artur wyczaruje:decayed:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
jakieś czarne interesy:tongue4:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z tego wynika, że chyba tak:decayed:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ahaa...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
byłem pierwszy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur...jaki ten Twój profil jest pusty:tongue4:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no więc klikasz "ustawienia" u góry po prawej stronie potem z lewej strony szukasz i klikasz "ogólne ustawienia" i zaznaczasz "Zaawansowany edytor WYSIWYG" ...odświeżasz i- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
witam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
do- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
do- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a co...oszukałeś system- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem trochę drażniące, ale myślę że jakś rozsądnie to rozwiąże wyższa władza:tongue4:- [B5 AEB] Powrót do 1BE co potrzebuję?
no nie gadaj, że coś takiego jest pierwsze słyszę...masz jakieś foto tych różnic, bo szukam i narazie nic- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie powiem...pierwszy raz to dla mnie ale teraz po dwóch dniach walki...daję rady, chociaż na pewno ergonomia ma trochę do życzenia, ale jak to dopracuje "boss" to będzie narazie najbardziej mnie wkurza, włączanie emotek...emotka, potem te "more" potem powiększ i szukać tej "wybranej"- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
heloł heloł ...- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
chyba też cierpi na ABC...Absolutny Brak Czasu:tongue4: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81