Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrcze WieSku...widzisz zwróciłeś mi uwagę na "sms-owate" wypowiedzi i się poprawiłem ...normalnie wzbogaciłem swoje słownictwo [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:27_________________________________________________m3rvin będziesz na spocie...mam cosik do Ciebie x3
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spam nadrobiony ...o mnie mówicie, bo swego czasu dużo spamowałem :gwizdanie: ale teraz mam typowe abc ...Absolutny Brak Czasu i zaś bydzie cima, zima... [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:20_________________________________________________ [br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 16:11_________________________________________________ Robert nie kombinuj.. SPOT jest z dźwiękiem koniecznie i zwróćcie na nią uwagę bo zachowuje się od początku podejrzanie łłosz curva :polew:
-
[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3
przedlift tak mają... mam to samo... yy...masakra jakaś
-
[ALL B5] Moje A4 :)
Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :decayed: zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie W lublinie. Zapytaj armistead jak się jeździ po lublinie na 18" yy...nie miałem okazji jeszcze po lublinie jeździć ...ja z 17'' na 18'' (łopaty z a8 w jakiś kolorek się psiknie ) się przesiadam, bo na jednak -70mm (wczora mierzone względem ori zawiasu w aucie kumpla) i oponach 215/40/17 się przyciera gdzie nie gdzie :gwizdanie: a tak będzie troszeczkę wyżej stało a nastawy gwinta zostaną
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak to mówią..."do odważnych świat należy" 410 PeLeNów za tą kwotę kupisz tylko dwa LMO dolne.Zresztą...jak czytałem nawet nie dawno opinie o kraftach to, na forum audi, bmw, vw ... wszyscy narzekają...4tkm i wymiana :gwizdanie: 2 dolne lemfordera w hurcie za te pieniążki. [br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 11:10_________________________________________________Chłopaki prośba do użytkowników którzy wymienili komplecik wahaczy lema: małe podsumowanko ile km przejechane, gdzie kupione, po jakim czasie coś dało się słyszeć, Jeśli produkt był z allegro ze znaczkami vw audi proszę o tym wspomnieć. Szerokości i braku stukania sklep...allegro (brak przedmiotów użytkownika) cena...okolo 1700 przebieg...20tkm, cisza( odpukać), gwint, 215/40 opona znaczki...leniwie zeszlifowane :gwizdanie: a w niektórych nawet nie szlifnięte
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
długo myślałem jak można spier**lić wycieraczki...i idzie jednak a żeby nie było OT...mam teraz SWF i po trzech miesiącach użytkowania, zaczęły dziwnie zbierać i okazało się, że miałem odgięte ramię wycieraczki . To znaczy, kąt się nie zgdzał. Wziąłem klucz francuski, dwie listewki i metodą prób i błędów ustawiłem se go...no i teraz to mi zgarnia
-
[B5 ADP] Moja A4 Marysia <3
ładny białas pomodzisz to będzie maszyna a co z tymi poduchami jest...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Zapomniałem o Twoim żołądku haa...i audi i polo ma SZO 52.. [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 17:38_________________________________________________i nie było żadnego wybierania, przebierania itd. po prostu losowo :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z rdzą
no daj foty jak to wyszło...ale na rogach od blendy czy klapy bagażnika koło blendy :?: I z tego co mi się zdaje, to ta blenda jest aluminiowa
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
junior...i sankami po asfalcie szurac i Murdzi bylby pierwszy co by takie coś zrobił
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale takich do jedzenia Wieśku...
-
[ALL B5] Moje A4 :)
Zgadza się ale do jazdy 20km/h wystarczy mi rower, taniej i lepiej dla zdrowia http://allegro.pl/rower-gorski-kola-20ca-biegi-shimano-rewelacja-i1972541655.html a tu koło nawet 20" :polew: to gdzie Ty mieszkasz... :gwizdanie: na bezdrożach :decayed: zobaczysz...kupisz 17 będziesz miał niedosyt po jednym sezonie
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak to mówią..."do odważnych świat należy" 410 PeLeNów za tą kwotę kupisz tylko dwa LMO dolne.Zresztą...jak czytałem nawet nie dawno opinie o kraftach to, na forum audi, bmw, vw ... wszyscy narzekają...4tkm i wymiana :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po świątecznych zakupach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: a ja muszę się zbierać do roboty :gwizdanie: no to pa...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tzn. że audi chodzi już dobrze :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuu... a co się stało... :?: Jak można wiedzieć :?: [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 19:58_________________________________________________ skończył się płyn w spryskiwaczu ??????? :polew: :polew: :polew: :polew: u mnie to na porządku "dziennym"
-
[ALL B5] Moje A4 :)
mnie przed 19" tylko wstrzymuje fakt, że parkuję pod kopalnią
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
jak już to 205/55/16 aby nie było przekłamania a co do "wyglądu" to dla mnie za małe, ale wzór mi osobiście się podoba :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moje A4 :)
ejj...no nie gadaj...wczora byłem w poznaniu potem w łodzi i przez różne wiochy przejeżdzałem. Na zawiasie -60 i na zimowym setupie (195/65/15) i tylko raz zadarłem dolna rozpórką, ale tylko dlatego, że jakis dziwny garb wycisło na drodze A na wiosnę będę miał 18 i na pewno nie pożałuję przesiadki z 17 na 18
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gruba Cię już zadupczyła... :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Lancer zawsze miał taką surową deskę, mi się podoba żadnych wodotrysków, oglądałem go i auto jest proste konstrukcyjnie - mniej do zepsucia -japońce tak mają. Daniel Grzegorz kupił to Polo. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 12:03_________________________________________________Spadam do SJZ ;( a tak kupiłem...ma parę mankamentów, ale...na 2000r i stojące pod blokiem :gwizdanie: .... To było pewne, nie wiem po co mu ten miernik, on jechal z nastawieniem ze kupi .... a po to, żeby zbić porządnie z ceny
-
Audi zimą - myć czy nie myć?
a można...można
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jedna mniej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wyparowała... spoko ja też dolewałem, ale troszeczkę mniej i wycieku ani nigdzie się nie poci [br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 12:58_________________________________________________Qrczin...dziś pierwszy dzień do roboty po takiej przerwie na 21.30...ciekawe swoją drogą jakie oddziały fedrują teraz na tą :?: