Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. jak kto woli...byc moze a raczej na pewno bedzie glosniejszy :gwizdanie:
  2. ogolnie mi sie tez podobalo a ta bajka to ten "sejf po tej ulicy" [br]Dopisany: 21 Listopad 2011, 22:08_________________________________________________a tak wogole
  3. tylko na chwilke...musialem se pakiet internetowy kupic http://www.opony.com/parametry-opony/kleber-krisalp-hp-2-195-65r15-91-t ja ma te :gwizdanie:
  4. ja tez spadam juz spac dobranoc
  5. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: łoszzz...kórfa :polew:
  6. mozliwe, ale nie powiem swietny pomysl
  7. a swoja droga...dobra metoda dla tych co nie maja czym zmierzyc i leniwych
  8. aaa...takie buty...ale to nokiany, moze w innych nie bedzie :gwizdanie:
  9. mono na kleberkach nie bedzie...tam wystarczy jeden a potem smigasz na slikach ale w a3 musze sprawdzic
  10. Qrczi az sprawdze na swoich czy mam dwa rodzaje tych "kresek" :gwizdanie:
  11. i co jak sie sprawowaly :?:
  12. co do oponek...ja smigalem przez ostatnie dwie zimy na a3 michelina i nie powiem zlego slowa o nich , ale ze maja nieco ponad 5.5mm to daje je na tyl a z tylu przechodza na przod ze 7.4mm klockami kleberki i :gwizdanie: przetestuje je tej zimy :gwizdanie: a Qzyn wlasnie ma te kleberki i dokupil dwie te same na tyl, bo byl bardzooo z nich zadowolony :gwizdanie:
  13. ja leje shell helix ultra extra 5w30, wymieniam co 10tkm i z tego co wiem, ten olej jest lany od 32tkm...wpis w ksiazce, a mam nakulane ~237tkm
  14. dzien doberek
  15. a, to u Niego normalne...
  16. Wodzisław Śląski 5.59ON
  17. no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;( Montują zawór zaraz za pompą [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________Piją i nie ma ICH ,ja piję i jestem, i CO :?: he :?: :!: o co kaman :?:
  18. to daj jakies foty story jak bedziesz sie zebami wgryzal
  19. no to najwyzej zaistaluje drugi "gdzies" po drodze Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta Qrffa...290.74 zl za 52 litry ;(
  20. dokladnie nie ma sie czego bac, dobra wkretarka, paredziurek dobry nozyk i pilnik na obrobke wykanczajaca jak to mowia: ... "masz łeb i ch*j, to kombinuj" ...
  21. jak wolisz, ale 30% drogi juz za toba...kolejne 30 to konsola a reszta to drobne zmiany w elektryce...ale jak wolisz i powaga dziury nie widac
  22. Polko_V odpowiedział(a) na hafken temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja swoim AJM w miescie i nawet ciezkiej nodze to max. 6.2l
  23. na pewno nie bedzie pasowal, inna wysokosc jest tych tuneli a co idzie za tym inne mocowanie zapewne :gwizdanie: ale jak bedziesz mial tunel z polifta to ja bym sie wahal i dalej rezal na konsole poliftowa [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 20:22_________________________________________________ Tzn. że tunel nie będzie pasował? Może to ktoś jeszcze potwierdzić? tunel bedziesz musiał założyć swój od przedlifta, bo tak jak pisał huzio, tam gdzie sie łączy z konsola jest różnica, i bedziesz miał dziury :gwizdanie: Aha czyli muszę kupić łokiec z tunelem od przedlifta bo w moim nie ma dziury na łokcia chyba że da się ją jakoś wyreżać? ale dziure, to mozesz sam se wyciac...ja tez nie mialem a se wycialem i wierz mi...niczym sie nie rozni

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.