Treść opublikowana przez Polko_V
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Qrczi...jutro wjade do garazu, nagreje se i bede szukal...od plywaka pojde az do filtra i przy okazji pozmieniam opaski [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:57_________________________________________________ale dzisio byda musiol tanknonc do auta az boja sie tego rachunku ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Panowie...jest gdzieszaworek zwrotny w ukladzie paliwowym i gdzie :?: bo w tym tkwi przyczyna "jednodniowego postoju" czyt. po 24h problemy z odpaleniem[br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 13:38_________________________________________________bo Qrcze studiuje ksiazke...i narazi nic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bezpiecznej drogi mi się jeszcze nie zdarzyło, dwie bluzy, dwa polary i kurtka na raz dają rade Na wlocie do szybu Arek uwierz że czuł byś się jak bez ubranka Spadam do chaty narka a wiem jak to jest po obiedzie :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Cześć rewiranty z jednej strony a drugiej ide na obiad
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
pieknie, tylko te mycie tych felg, tych zakamarkow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hmm...jak tak mowisz...zobaczy sie ale dzis musze sie polozyc juz bo 3h spalem dobranoc ide wziasc prochy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie Lebers Na tego palucha ? [br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 20:23_________________________________________________ No tak właśnie myślałem , przez to zamówiłem na 18:00 No ja się z Marzeną piszę jak co nie na palucha... tylko na kregoslup a dokladniej stawy biodrowe i krzyzowe czy jakos tak, na przeswietlenie i potem zas do dokorki, ktora nie byla zadowolona z tego z czym przyszlem ze tak pozno :gwizdanie:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a dzis Wodzislawiu Sl kolo eclerk (< jakos tak to sie pisze :gwizdanie: ) czarne avant b5 w Q i tdi o blachach...SWD 94M. kogo to :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
My odpadamy...moja Zona ma urodziny, Daniel chyba tez odpada...cos pisal w robocie bedzie :?: no Robercie...mam L4 co najmniej do konca nastepnego tygodnia :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobrano Wam [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:50_________________________________________________ Nara Szczęśliwej i Bog zaplac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:decayed: no to panowie dobijajcie do 2000 a ja sie juz zegnam do roboty czas
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pieprz , najwyżej do gipsu pójdzie :gwizdanie: i z takim dlugim f*ck you bede chodzil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zgiac go do polowy umie w tej chwili
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja mam dłuuugie L4 w tej chwili , nie planowane i CI bije na dekel z latexami :decayed: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a wiesz ze mam chyba takie same objawy palca...boli spuchnie przestanie i zas boli spuchnie przestanie...chyba to zle co
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak sie ruszam ostatnimi czasy to az mi lezka ;( w oku sie kreci z bolu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaa...powiem szczerze...mnie od tych przeciagow w robocie ostatkami sil ciagne bo mnie tak je.bie w okolicach nerek i korzonek ze masakra jeeszcze z tydzien i chyba planowane dlugie L4 sie szykuje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
widzialem jak on jezdzi [br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 21:36_________________________________________________ja tez juz musze spadac milej nocki tym co ida spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Fajne ale trochę bajka już wszystkie były bajkami, zreszta jak każdy jeden film gdzie są jakiekolwiek efekty specjalne, ale nie o to w tych filmach chodzi aby były realne prawda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no powiedzmy...30 sekcji :gwizdanie: i problemy z podlaczeniem dolnych metrow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiesz...jakby sie mialo na wszystko zwracac uwage to bys zadnego filmu nie obejrzal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ogladales najnowszych szybkich i wscieklych...mi sie bardzo podobalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ha ha.. chodza na nowo sciana P1 wiec w robocie nie da rade sie kimnac