Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. a idzie tylko trzeba miec prase i checi
  2. no pewnie zakladaj jak tylko mozesz
  3. artur ma racje parami tzn cwiartakmi . A co do ORI lemfondera, to musi byc wytloczone na kazdym wahaczu w tym trojkacie tzn znaczku LMF koleczko, kropeczka. Bo jak ja kupywalem swoj caly komplet, to duzo mi propnowano wlasnie takie zestawy bez tej kropeczki i to sa podroby
  4. ja mam takie same objawy ale z tylu i jestem pewien,ze to lozysko, bo sprawdzalem tylko nie mam czasu sie za to zabrac
  5. musisz miec dowod z tego warsztatu, tak jak wyzej pisal kolega...tak samo reklamowalem czesc i to z internetu i wszystko lacznie z kw mi oddali
  6. to tam maja naprawde wysmienite a najlepsza pizze w zorach mozna zjesc w "da grasso"
  7. uwielbiam tam jesc dzis kolacyjke tez tam jadlem i mnie tam nie bylo wczoraj ;(
  8. o co kaman no jo tez sie zastanawiom ale chyba podjechali do zor ze spota :> bo cos bylo wczesniej o jakims dobrym jedzeniu :gwizdanie: :?: czyzby... prosze o wyjasnienia
  9. o co kaman
  10. ja przez swoja glupote ...bo bym sie raz przez przepadek przykleilem na takowej audiczce z taka wlasnie nalejka
  11. a opis auta to co... :?: no zrob cos z tym watkiem, ogarnij to ranczo...raczej jego brak :doh1:
  12. łłaaa...ale sliczna
  13. ooo...tera to juz zaczyna wygladac i rzeczywiscie o niebo lepiej
  14. :hi: Qfa...mac... i mnie nie bylo, ale zech se to zadup***l a co do siedzenia na forum, to niestyty ostatnio mam bardzo malo czasu
  15. łosz Qr** dzis byl spot ;( a nie jutro
  16. a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja No prawie H4mm3R ten niebieski płyn coś mi dał to normalnie jakaś masakra ,auto nigdy po myciu tak nie błyszczało mnie niestety nigdy sie nie blyszczalo , no chyba ze pomaluje ta parszywa ryse z prawych drzwi
  17. a tym bardziej Ci nie sraja, bo sie tez zeslizguja
  18. :hi: normalnie piykno pogoda dziso momy
  19. :hi: dobry wszystkim
  20. ArQ tez tak mysle, ale dla swietego spokoju [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:24_________________________________________________ ksztalt...tzn, moze jest na innej wysokosci przetloczenie itp
  21. ołkej [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 14:19_________________________________________________no to tera smigam z pospawana lampa do SRB
  22. wporzo mam na 17.30 wiecnie ma sprawy
  23. :?: Mam na mysli ze szpary moga sie nie zgadzac albo przy klapie cos.. na zdjeciu wyglada podobnie ale kto to wie :mysli: ojj...mysle ze nie, przeciez to jest ta sama buda i detalami sie rozni tzn. no np tymi slizgami mo chyba ze masz czas to moge tam podskoczyc do Ciebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.