Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. ja tam zawsze i kazdemu dokrecam wszystko na opuszczonym aucie. W pozycji roboczej jak auto bedzie jezdzic i jeszcze nikt mi nie przyjechalz reklamacja
  2. ArQ...jakos cichosza w tym watku panuje :gwizdanie: dzialasz tam co :?:
  3. i znowu przyznam racje arturowi :slina:
  4. dokladnie tak jak artur pisal
  5. i ja rowniez wspolczuje danielu ja na spocie raczej bede, bo imprez juz chyba nie mam we wrzesniu to Cie moge wziasc i nie tylko Ciebie [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________a tak wogole
  6. a co ma kanal lub podnosnik do skrecania? i tu i tu mozna to zrobic trzeba tylko rozgarniętego mechaniora może być też na podnośniku tylko najpierw wszystko lekko poskręcać poźniej opuścić i dokręcić będzie to samo co na kanale dokladnie,jak pisal Goral a ja odpowiedzialem tylko na zadane pytanie :gwizdanie:
  7. u mnie tez [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:19_________________________________________________a Ty daniel ile placisz :?:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:20_________________________________________________nie ma bata...jutro dzwonie i podziekuje zlodziejom z link4 za "mila" wspolprace [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:22_________________________________________________no nic musze spadac do roboty narazicho wszystkim
  8. ahaa... bede dzwonil w tym tygodniu do axy bo jak mi link4 zaspiewalo 720 zloty na nastepny rok a w tym roku mialem 510 to odrazu powiedzialem ze nastepnego ubezpieczenia napewno nia zaplace
  9. :hi: Qrcze, zeby troche dluzsza byla ta doba a tak tylko musze nadrabiac spam Robert. ile placisz w axie :?: bo ja chyba tez tam przejde razem z rabatem od taty...i niby pisze, ze jak sie powolasz na polise znajomego to 10% taniej
  10. :hi: po odpuscie :drunk:
  11. :kox: :slina:
  12. dolaczam sie do przedmówcy mi sie podoba
  13. tak...Poniewaz gumy w wahaczach czy tez laczniku stabilizatora, automatycznie po opuszczeniu auta sie "skrecaja". A po wpadnieciu w dziure i podbiciu wahacza, lacznika do gory, moze nawet ja (gume a raczej ten sworzen metalowy zalany guma) zerwac,ukrecic. Testowalem to na wybitym starym wahaczu i laczniku
  14. dzien do
  15. :embarrassed: o F*ck rzeczywiscie poje**lo mi sie, za duzo tego wszystkiego widzialem ;( wybacz :gwizdanie:
  16. 115 jak ma przod naped a 116 w Q
  17. my [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:32_________________________________________________ma sie bac tzn. mam [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:33_________________________________________________jaki tu spokój nanana... nic sie nie dzieje nanana...
  18. 115 KM jak juz ładna...tylko wiecej fot zarzuc te felgi
  19. dokladnie...ponad trzy lata o jednymi tym samym :gwizdanie:
  20. piekny kolorek i powodzenia w rezaniu i oby ta "przygoda" z wahaczem byla pierwsza i ostatnia
  21. mimo swoich wad mi sie podoba
  22. :hi: :polew:
  23. ja biore alumki a tak szczerze ładniutka...tylko te 100% bezwypadku... drugie zdjecie lewa strona auta, wogole te szparki nie pasuja :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.