Treść opublikowana przez Polko_V
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
ja tam zawsze i kazdemu dokrecam wszystko na opuszczonym aucie. W pozycji roboczej jak auto bedzie jezdzic i jeszcze nikt mi nie przyjechalz reklamacja
-
[ALL B5] Avant Porsche Signal Green by Spartan
ArQ...jakos cichosza w tym watku panuje :gwizdanie: dzialasz tam co :?:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i znowu przyznam racje arturowi :slina:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie tak jak artur pisal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ja rowniez wspolczuje danielu ja na spocie raczej bede, bo imprez juz chyba nie mam we wrzesniu to Cie moge wziasc i nie tylko Ciebie [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:27_________________________________________________a tak wogole
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
a co ma kanal lub podnosnik do skrecania? i tu i tu mozna to zrobic trzeba tylko rozgarniętego mechaniora może być też na podnośniku tylko najpierw wszystko lekko poskręcać poźniej opuścić i dokręcić będzie to samo co na kanale dokladnie,jak pisal Goral a ja odpowiedzialem tylko na zadane pytanie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
u mnie tez [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:19_________________________________________________a Ty daniel ile placisz :?:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:20_________________________________________________nie ma bata...jutro dzwonie i podziekuje zlodziejom z link4 za "mila" wspolprace [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 16:22_________________________________________________no nic musze spadac do roboty narazicho wszystkim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ahaa... bede dzwonil w tym tygodniu do axy bo jak mi link4 zaspiewalo 720 zloty na nastepny rok a w tym roku mialem 510 to odrazu powiedzialem ze nastepnego ubezpieczenia napewno nia zaplace
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: Qrcze, zeby troche dluzsza byla ta doba a tak tylko musze nadrabiac spam Robert. ile placisz w axie :?: bo ja chyba tez tam przejde razem z rabatem od taty...i niby pisze, ze jak sie powolasz na polise znajomego to 10% taniej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: po odpuscie :drunk:
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
:kox: :slina:
-
[B5 1Z] A śtyry tampon
dolaczam sie do przedmówcy mi sie podoba
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
tak...Poniewaz gumy w wahaczach czy tez laczniku stabilizatora, automatycznie po opuszczeniu auta sie "skrecaja". A po wpadnieciu w dziure i podbiciu wahacza, lacznika do gory, moze nawet ja (gume a raczej ten sworzen metalowy zalany guma) zerwac,ukrecic. Testowalem to na wybitym starym wahaczu i laczniku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzien do
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:embarrassed: o F*ck rzeczywiscie poje**lo mi sie, za duzo tego wszystkiego widzialem ;( wybacz :gwizdanie:
-
[B5 AJM] Avant by Zielaq
115 jak ma przod naped a 116 w Q
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
my [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:32_________________________________________________ma sie bac tzn. mam [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2011, 21:33_________________________________________________jaki tu spokój nanana... nic sie nie dzieje nanana...
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heloł
-
[B5 AJM] Avant by Zielaq
115 KM jak juz ładna...tylko wiecej fot zarzuc te felgi
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
dokladnie...ponad trzy lata o jednymi tym samym :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Audi A4 AFN polift by Marcenao
piekny kolorek i powodzenia w rezaniu i oby ta "przygoda" z wahaczem byla pierwsza i ostatnia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:
-
[B5 AJL] [srebrny Avancik pare fotek na poczatek]
mimo swoich wad mi sie podoba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi: :polew:
-
Audi A4 1.8T quattro by Jony88
ja biore alumki a tak szczerze ładniutka...tylko te 100% bezwypadku... drugie zdjecie lewa strona auta, wogole te szparki nie pasuja :gwizdanie: