Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. noom...szczesliwej drogi
  2. dokladnie tyle[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 09:40_________________________________________________przed liftem zreszta tez
  3. dokladnie, kazdy ustawia wg swojego "widzi mi sie" :gwizdanie: mnie akurat pasuje -70, bo mi w miare drogi i wjazdy do znajomych pozwalaja no chyba ze sie pojawi dziwnej wysokosci prog zwalniajacy, to wtedy lubie sobie przypomniec "łacine"
  4. nic no ida spac...rano o 6 trza wstowac
  5. a nie nie nie...ten pseudo carbon psuje caly efekt ale autko...
  6. mnie z hammerem artur... :baseball: ...no
  7. a fuj a fuuj...
  8. robert. ale zes to podwiesil na tej 140 sekcji pozwolilem sobie to poprawic :gwizdanie: a zenek mial dzis przeje*&@%bane...kombajn se zdu*&^%pczyl
  9. :hi: luloki
  10. jedynie co pajadlo na tym dzisiejszym spocie to kopruchy, co mnie pozarly
  11. ojj...Robercie...chyba nie predko
  12. cos Ty zrobil temu autku popraw sie, bo Cie dalej beda
  13. dzieQje za spota a wuszt tera jym w zymle i popijom
  14. wiesku i jak tam twoje soczewy
  15. ładna... + takie jak koledzy wyzej pisali a od siebie dodam... ...te znaczki a4 i 1.9tdi wywal
  16. napewno z tego co wyczytalem jest spot tam gdzie zawsze a potem sie zobaczy...tylko nie jestem pewny czy to godzina 19...czy 18
  17. :hi: Kaj je część IV ? Nie pomyliłeś z III nie pelna nazwe napisalem :gwizdanie: O.II cz.III sc.IV
  18. Zbieżność ustawisz praktycznie u pierwszego lepszego mechanika w okolicy , ja polecam "Zyska" z Jejkowic [br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 15:37_________________________________________________ Cały tydzień tam chodziłem ale na rano najbardziej poje**bana sciana pod wzgledem hydrauliki, jednym slowem te sekcje to ZŁOM ale od poniedzialku ide "na wakacje" O.II cz.IV
  19. ojj...tak o wiele lepiej swieca no nic dupia na gruba
  20. no nic musza jechac do roboty (O.III cz.III Vz)
  21. z ranka
  22. febi ogolnie dobra firma, ale kumpel co robi w sklepie mowi, ze zawieszenia to im sie nie udaja wiesz, gornik po szychcie musi sie napic . A ponadto jak tu sie nie napic...cale zycie z wariatami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.