Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polko_V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Polko_V

  1. to my tzn ja z tata przeswapowali mi do mowymi metodami podloge z podluznicami do polo z golfa i wyszlo prawie jak fabryka wypuscila, no tzn nie sa to tak idealne rowniutkie zeszlifowane spawy ale autko jest proste a tu profesjonalny zaklad tak spartaczyl
  2. och jejku...i dac tu auto do mechanika
  3. co za Qtafony robione miekkim ho_Ojem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:50_________________________________________________Pretor a co za autko Ci "robili" :?:
  4. normalnie sfrustrowałem sie, bo zona juz mi mowila, ze ze mna jest zle i mam omamy jak jej powiedzialem ze strone zaiwanili
  5. a juz myslalem ze te piwka mi zaszkodzily :gwizdanie:
  6. no no no...piekne autko i miazdzacy efekt pracy
  7. [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:08_________________________________________________hmm... albo mi sie wydaje, ze brakuje tutaj jednej strony 1384, ktora ogladalem z godzine temu :?: albo od dzis przestaje pic
  8. dzis kolo 15 na parkingu na przeciw policji w Żorach ciemno zielone audi aVant na SMI z klubowymi ramkami
  9. Ty tam te koty licz :gwizdanie: Kur*a wszystkie 3 martwe, jeden zdechł córce na rękach, 1000 w plecy a tu zawieche z przodu trza zrobić. o Qfa...tałzen w plery to musi bolec
  10. artoroo no wlasnie
  11. Na poczatek musial bys znaleźć zdrowy ten silnik a to proste nie bedzie interesuja mnie tylko silniki ktore sa jeszcze w autach i bede sobie mogl sprawdzic ich stan zdrowotny [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 09:48_________________________________________________widze ze w glosowaniu wygrywa godzina 19
  12. :hi: ze Ty robert nie masz milych wspomnien o tesciowej to ja nie znaczy ze ja :gwizdanie:
  13. no dobranoc tez sie zbieram bo moja zonka...mnie duga
  14. jeszcze nie ma, ale buda jest naszykowana na takie cos...swap podlogi i podluznic z golfa II jak skoncze to przedstawie w innych markach [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________no to do nastepnego 3m sie
  15. łooj...ciezkie wstawanie bedzie
  16. artur a Ty na ktora masz do roboty?? ze jeszcze nie spisz??[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:08_________________________________________________ Jak każdy zdrowy [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:06_________________________________________________vr6 mały wariat 174 Qce w budzie wazacej okolo 810-830 kg
  17. Qrcze...tak mysle...vr6 w budzie vw polo 86c2f powinno nie zle wymiatac co... [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:05_________________________________________________i spoko...pilnuje sie
  18. nie no no fakt...zarowno mloda jak i starsza bardzo podobne [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 00:01_________________________________________________ale wole mlode cialko
  19. a co...
  20. lubisz puszyste :polew: szczyplutka
  21. to do mnie? skad wiesz? Do Grześka pietro wyzej [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:56_________________________________________________ :hi: dobranoc
  22. znaczy otyłą ja moja zonka bedzie w wieku 46 lat tak wygladac to... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:54_________________________________________________ a mi laptop
  23. :laghing2: :laghing2: :laghing2:
  24. jak moja zonka pojdzie PeLeNy zarabiac, to moze sie zbiore i obcykam itd [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:49_________________________________________________a ja tam mam za***ista tesciowa
  25. Qfa...chyba jutro obcykam moje autko i pokaze swiatu :?: :!: [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 23:47_________________________________________________ a jak się u teściowej spieprzy to teściowa niech z kasy wysakuje A jak to pewnie do niej słoneczko mówisz albo skarbie ale tylko zapewne wtedy jak cos chce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.