Treść opublikowana przez Ponior
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Opony to tu jest tyle, że było by to samo jak bys owinął felge ze dwa razy taśmą izolacyjną Ale felgi w tym rozmiarze robią robote, tylko z jazdą masakra pewnie
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Pięknie wygląda, chyba na tapete w windowsie sobie dam
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
Mi ostatnio spodobały sie fele od slr-a http://allegro.pl/nowe-felgi-mercedes-slr-polerowany-rant-18-piekne-i1688362644.html Może ma ktoś duże zdjęcie b7 na tych felach w 18"??? No i troche oklepane rs6, ale w 18" wygląda http://allegro.pl/nowe-felgi-audi-rs6-18-5x112-raty-bajeczne-i1712942653.html A z tymi wgniotami to masakra
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Tak to jest jak było bite auto Ja czekam na sesje z nowymi zdesiami, bo chyba jeszcze nie było
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Ale się tu porobiło w pare dni. Autko kox , bardzo mi się podoba. A co do felg to na zdjęciach ładniej wyglądają avusy
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
właśnie właśnie, gdzie ten zdeś dtm
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Wiem, wiem, ale wole jednak starsze :polew:
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Musze przejechać sie kolegi b7 na 19" , sam zobaczyć i podjąć decyzje.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
trytytki też dałem, bez nich nie da się rezać Jeszcze nie, kasy brak,musze zbierać na wakacje i żenią mnie za rok, ale może jeszcze jakoś się wykręce No i cały czas się zastanawiam, czy 18" czy 19" bo nie chce znowu jechac taczką jak miałem w golfie, juz nie te lata.
-
[B7 BKN] quattro by Ponior
Jeszcze troche do poprawek jest, ale najważniejsze, rzeczy zrobione. Dzięki Dzisiaj po paru godzinach walki, założona nowa osłona silnika z allegro, pasowała idealnie, aż sam sie zdziwiłem Założone tez ori kierownice powietrza, poprzednie miałem powycinane pod ledy z s6 i nie zdawały już egzaminu niestety. Przy okazji zapytam, czy lewy cooler ma być troszkę mniejszy od prawego. Czytałem gdzieś na forum, że tak ma być, ale pewności nie mam
-
[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac
Ładnie te fele wyszły. I do tego to setup na zime
-
[B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
Daszek jest z laminatu ten z allegro a ten z za wody jest ori z ABS. Jak dobrze laminat zrobiony to po malowaniu będzie ok. Ale często jest dużo problemów z założeniem, doszlifowaniem, przyklejeniem. Miałem progi z laminatu w golfie i jakoś je założyłem, żeby to wyglądało, ale roboty było dużo.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Właśnie dobrze piszesz, jak wracaliśmy z Bukowiny 140-150km/h to u Patryka było średnie ok 7l.
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
O przepraszam jakich ludzi napisałem że jechałem sam o sorki nie doczytałem, że sam wracałeś, zostawiłeś rodzine za granicą
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
A odpowiedzialnośc za ludzi w aucie to kto brał na siebie Myśle, że jak byś jechał w granicach 140 km/h to spalanie by było ok 7,5 l. A tak jest ponad 9, ale z takim bagażem i prędkością to źle nie jest
-
[ALL B7] Światła a podświetlenie zagarów
Też miałem tak ustawione ale to do kitu rozwiązanie. Bixy włączają się od razu po przekręceniu kluczyku i muszą przygasnąć gdy rozrusznik zaczyna kręcić. Ani to dobre dla palników ani dla przetwornic U mnie zapalają się tylko światła do jazdy dziennej z przodu i tylne oczywiście po zapłonie. Bixy zapalają się dopiero jak przekręce włącznik świateł.
-
[ALL B7] Światła a podświetlenie zagarów
Ja nie mam włącznika AUTO,(mam bixy) i mam tak: włączony wagiem tryb skandynawski, czyli swiatła zapaląją się po zapłonie. Licznik w dzien sie nie świeci zapala się dopiero po zmierzchu automatycznie, też myślałem, że mam coś uwalone, ale chyba tak ma być. Oczywiście jak zapale światła ręcznie to licznik świeci cały czas.
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
A dla mnie odwrotnie, przednizderzak i progi są ok ale tylna dokładka jest straszna bajk, jak juz założysz to daj w ogłoszeniu, jedyny czerwony DTM w Polsce, pójdzie jak woda .
-
[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
Zderzak tylny dtm jest paskudny, nie zakładaj Jaki sens modzić autko które sprzedajesz, niek Ci za ten zderzak nie dopłaci do auta, chyba... :gwizdanie:
-
[ALL] Grupowy CHIPTUNING EcuProject Wrocław.
Ta lista juz padła, ale jest nowa chyba: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=210172.0
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Mi też średnio podchodzą, nie są złe ale.... Najważniejsze, że właściciel zadowolony
-
[ALL B6] Problem z pierwszym biegem
Ojciec wymienił kompletne sprzęgło (docisk, dwumasa + wysprzęglik). Ciężko wchodziła jedynka, oczywiście były też inne objawy zużycia dwumasy. Teraz jest wszystko ok, jedynka wchodzi idealnie Jak dwumase masz ok to podobno wysprzęglik może padać i daje takie efekty.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Super to wyszło, w b8 jest dużo więcej miejsca niz w b7 Czekam na wykres. Wklej stary wykres i nowy dla porównania.
-
[ALL B5] Odrzybianie klimatyzacji wersja "domowa"
pierwsze słysze, do obiegu zamkniętego jest przycisk i na klimie można mieć obieg zamknięty jak i otwarty.
-
[B7 BRD] A4 Sedan S-LINE Quattro
Środeczek super, nakładki na pedały , i s-line Z wyglądem narazie daj sobie siana, bo jest ok , zacznij modzić silnik