Treść opublikowana przez create2fight
-
[B5 ADP] Obroty powyżej 3000- spada temp co jest ????
ja obstawiam termostat kolega jezdzil chwilke bez i 60 -65 stopni i ani deka wiecej przy tem na zewnatrz ok 30 . Tak ze Twoj pewnie jest troszke nie za bardzo
-
[ALL B5] Wymiana silnika w 1.8T - na jaki mogę wymienić ?
ale poprzeczne tez pasuja do A4 silnik od TT bardzo ladnie siedzial, tylko trzeba 1 lape przerobic troszke a i miska olejowa musi byc od wzdluznego, bo wadzi o sanki:) ale lepiej poszukaj sobie wzdłuznego nie bedziesz mial dodatkowych kłopotow:)
-
[B5 AGB] S4 SID 430 KM
no to jak zrobisz jakies pomiary to pochwal sie:) z tego co wiem to pewna Calibra z RZ ma na Ciebie ochote:)
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
tak napewno bedzie dokładniej:) tylko musi byc ta sama stacja i ten sam dystrybutor
-
[B5 AGB] S4 SID 430 KM
no no fajne autko w naszej okolicy:) duzo o nim slyszałem a powiedz jakie osiagi ma ??
-
[B5 ADP] Ciężko odpalić
imobilajzer szwankuje poszukaj na forum juz o tym bylo
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
no jest to jakis pomysł tylko sobie wrzuc do bagaznika troszke na zapas zebys nie musial pchac do stacjii auta pozdro
-
[B5 AEB] Naprawa turbiny-wysokie spalanie
po odpinaniu zaworków powinienes podpiac auto do waga i skasowac błedy u mnie wysypało sie ich cos 5 po takiej ewolucjiii
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
hihiii mi tez to wlasnie dzwoni ale narazie nic z tym nie bede robil bo mam inne plany zwiazane z TURBO na przyszly rok
-
[B5 APU] Dziwne odgłosy przy zmniejszaniu się obrotów
a ten "zaworek" to jest west gate spuszczajacy spaliny bokiem czyli nie przez wirnik turbiny
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
hehehe no gosc walnał mega swapa ale jesli koledze chodzi czy za 2 turbiny 800pln warto dac to odpowiedz brzmi warto
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
czyli wychodzi na to ze najlepiej zapodac dobrego czipsa bo i moc wzrosnie i spalanie spadnie na potwierdzenie tego kolega niedawno kupil A6 2.7T zrobione programem na 300km i tez wychodzi mu 11-12 a w drodze Warszawa -Rzeszów 9 troche mnie zdziwienie wzielo
-
[B6 AVF] Woda we wnętrzu auta od strony pasażera
hehehehee mam ten sam problem i faktycznie wody jest pod dostatkiem w tych gabkach ale teraz wiem przynajmniej gdzie szukac dzieki
-
[B5 ADR] Ciśnienie oleju (czujnik) ?
przy takich cisnnieniach jak podajesz nic nie powie widze ze cena pompy to 1.8 i 1.8T rozni sie i to znacznie
-
[B5 ADR] Ciśnienie oleju (czujnik) ?
jak nie masz narazie kasy na robote to kup sobie czujnik cisnienia ustawiony na nizsze cisnienie i bedzie git
-
Moje audi po 8 dniach od zakupu
oj sie malenstwo popsulo
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
dzieki za info czyli jest mozliwe ze normalnie jezdzac mozan osiagnac srednie tak 11-12 litrow bo znajomy ma S4 na wiekszych turbinach i po zmianie oprogramowania na jakies 320km i mowil ze tak mu wlasnie wychodzi
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
piekne autko wlasnie jesli mozesz napisz jak z kosztani eksploatacji bo juz tyle historii slyszalem ze nie wiadomo w co wierzyc
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
8 miesiecy na gazie i jest super naprawde warto spadku mocy przy normalnej jezdzie nie widac spalanie na poziomie 12 - 13 litrow w miescie
-
[B5 AEB] Wartość ciśnienia oleju
ja mam na jalowym 0.8 bara a przy 3 tys około 5 i jest dobrze
-
[B5 AEB] Podczas jazdy samochód nagle zgasł.
a co z kodami błedów ?? sprawdzales auto na VAGu??
-
[B5 AJL] Skutki przegrzania silnika
hm dziwi mnie ta wymiana zaworow?? co sie im mogło stac przy 105 stopniach skoro pracuja przy duzo wiekszych temperaturach w komorze spalania :> 1.sprawdz kompresje 2.obserwuj czy olej nie dostaje sie do ukladu chlodzenia ( maz w zboirniczku wyrownawczym) 3.i na odwrot czy nie ubywa płynu a nie rosnie poziom oleju 4. czy dalej kopci na niebiesko( zjada olej) jezeli tak to czeka Cie zabawa z uszczelka pod glowica
-
Jaki olej castrol pol syntetyk czy mineralny?
zalej polsyntetyk i nie bedzie problemu aha i Lotos robi dobre oleje
-
[B5 ADR] co to za cudo ESGi 2
heh nie dokonca sluchaj co gaziarze mowia :> bo czasami to takie kity wala ze uszy puchna
-
[B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
apnowie w Rzeszowie jest czlowiek ktory ma formy na caly kit od RS4 :> zrobil juz 2 A4 w ten sposob :> efekt cudowny no i wszystkie elementy z jakiegos lekkiego tworzywa ale nie laminatu bo nie pekaja :> o ile sie nie myle za maske + 2 blotniki + zderzak + nakładki na progi chce cos koło 3 tysi :> kolega ma to zrobione i autki wyglad poprostu pieknie :> jak bede mial czas dorzuce fotki i dowiem sie czy te elementy sa nadal dostepne