Treść opublikowana przez create2fight
-
[B5 ADR] Założenie inst. gazowej. Czy warto?
mi sie wydaje ze jednak warto bo kase na zalozenie wykladasz tylko raz a pozniej odczuwasz przyjemnosc z taniego tankowania :> a wg mnie liczenie kiedy Ci sie instalacja zwroci ma tylko sens jezeli uzywasz auta do pracy i przynosi Ci ono korzysci finansowe pozdrawiam
-
[B5 AFN] INTELCOOLER z Audi RS w zderzak...
najkorzystniej jest zalozyc jeden centralny IC http://www.allegro.pl/item284465558_intercooler_extreme_do_tuningu_i_sportu_700_230_65.html a tu link do aukcjiii
-
[B5 ADR] Zwykły czy sekwencja ?
ja zakładajac sekwencje do siebie bylem pelny obaw bo nie wiedzielm jak sie zachowa w silnkiu turbo doładowanym ale dzis po 4 miesiacach eksploatacji moge z czystym sumieniem polecic kazdemu LPG ale tylko sekwencje a co do kosztów to roznica jest duza bo jednak 11 litrow LPG a 11 litrow BP 95 to wychodzi przez pol taniej :th: a osiagi w normalnej eksploatacji sa takie same dopiero pomiedzy 5000 a 7700 obr jest roznica no ale cos za cos :>
-
[B5 ADR] Jaka jest róznica pomiędzy ADR i ADR z zmienną fazą rozrządu i dolotu?
nie w momecie tylko w mocy masz racje tylko ze inaczej dochodzi sie do takiej samej mocy :> wczesniejsze stwierdzenie bylo ogulnikowe a na mysli mialem dokladnie silnki hondy slynne Vti ktore dzieki zastosowaniu zmiennych faz osiagały moc 160km z pojemnosci 1.6 litra zeby dokladnie mozna cos powiedziec o tych 2 ADR trzeba by sie przygladnac dokladnie budowie glowicy, przypuszczam ze ten ze zmiennymi fazami ma mniejsze zawory i charakterystyka mocy ma calkiem inny przebieg przez co w niskim zakresie obrotow bedzie znacznie ekonomiczniejszy
-
[B5 ADR] Jaka jest róznica pomiędzy ADR i ADR z zmienną fazą rozrządu i dolotu?
zmienne fazy rozrzadu stosuje sie w celu lepszego napelniania cylindrów podaczas wysokich obrotow silnika :> zawory otwieraja sie na dluzej i do komory spalanie dostaje sie wieksza ilosc mieszanki co skutkuje wieksza moca :>
-
[B5 AWT] Dobre miejsce na butlę
w fordzie miałem butle na boku bagaznika i powiem tak straszna lipa tylko ze tam zapas byl podwieszany pod autem i niee bylo innej mozliwosci teraz mam w kole zapasowym i jest oki
-
Odcięcie pompy paliwa po przełaczeniu na LPG
oszczednosc zadna :> a straty moga byc duze np zapieczone wtryski poprzest brak chlodzenia ich podczas pracy na gazie
-
Ile pali Wam gazu?
moja 1.8 Turbo Quattro zrobione przez ABT na 200 konikow pali mi 10-11 litrow gazu po miescie na trasie wychodzi roznie wszystko zalezy od predkosci do 120 jakies 8-9 ale powyzej to juz jest fajnie a przy 200 km/h to juz jest bardzo przyjemnie pozdrawiam
-
[B5 ADP] odpowiedna temperatura do właczenia gazu?
ja mam ustawione na 30 stopni i jest okej w zimie jest troche gorzej bo troszke paliwka idzie zanim silnik osiagnie 30st ale nie ma narzekac idzie lato wiec bedzie super
-
[B5 AEB] Gdzie i za ile kupie rure zamiast katalizatora (foto) ?
tak rzecz zrobi Ci kazdy warsztat samochodowy tylko musisz sobie kupic owijke tak jak na zdjeciu :> o ile sie nie mysle to owijka cos koło 60 zl kosztuje pozdro
-
(B5 1,8T) Co on na filmie kombinuje z tą rurką ?
co za idiota :> ciekawe co ma w tym kubku i w jakim celu wsysa to do kolektora ssacego :>
-
[ALL] Quattro pali więcej ?
Quattro pali moze o litr wiecej niz oska ale nie chce innego napedu niz quattro poprostu jazda tym jest cudowna :> a co do przyspieszenie to moze jest i troszke wolniejsze ale oska trzeba idealnie ruszyc bo jak nie to pójda opony z dymem a auto nie pojedzie :> a Quattro zawsze ruszy dobrze :> w karzdych warunkach :> pozdrawiam
-
[B5 ANB] dziwny dzwiek silnika [1.8T]
oj nie brzmi to ładnie odglos jakby metal tarl o metal a to nie wrozy nic dobrego lepiej odwiedz mechanika jak mozesz najszybciej
-
[B5 APU] kontrolka oleju
problem rozwiazany mialem za mocny cujnik cisnienia oleju zalozony :> a niestesy z uplywen lat i kilometrow luzy sie powiekszyły w silniku i czujnik pracowal na granicy pomiarowej dzis kupie troszke słabszy czujnik i bedzie oki :th:
-
[B5 APU] kontrolka oleju
mam problem z oleje po zagrzaniu sie motoru porzy ok 1500 obr zaswieca sie kontrolka oleju i gasnie albo po spadnieciu obrotow albo po przekroczeniu 2000 obrotów w Ksiazce obslugi audi znalazlem ze jak jest spadek cisnienia w ukladnie to kontrolka powinna migac :> a moja swieci caly czas i nie wiem co jest grane moze ktos wie jak to zinterpretowac ??
-
[B5 APU] Czy wam też odcina zapłon?
hehe a mi odcina na 7700 :> ABT zrobiło dobra robote
-
[B5 APU] problem z olejem
wymienilem filter glupi nie jestem olej był kupowany w sklepie u znajonego tak ze raczej 100% pewnosci ze to nie szmelc
-
[B5 APU] problem z olejem
wczoraj zmienilem u siebie olej silnikowy (1.8 Turbo APU) poprzedni wlascicel jezdzil na pol syntetyku wiec kupiłem taki sam a dokladnie mowic Mobil 1 10W40 i wtym momecie zaczely sie schody. po zagrzaniu sie oleju pomiedzy 1500 a 2000 obrotow swieci kontrolka cisnienie oleju . pierwsza rzecza jaka zrobilem to wymiana czujnike cisnienia oleju i dalej nic nastapnie zmienilem jeszcze raz filtr oleju i dalej lipa. I w zwiazku z tym mam pytanko czy mieliscie jakies dziwne historie zwiazane z Mobilem bo ja juz slyszalem kilka dziwnych akcji z nim zwiazanych . no i po drugi jaki olej zalac , co proponujecie ?? temat, prosimy o prefixa z przodu.... pre_pl
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dla zainteresowanych spot VAG podkarpacie 28.10.2007 miejsce rzeszow LIsia Gora godzina 16 http://img137.imageshack....lakatvagxk4.jpg
-
Dobrzy chiptunerzy
a ja polecam GTX serwice z Rzeszowa ulica Przy Torze 1 koło tpm sitodruk zrobil juz pare samochodzikow z grupy WAG i wszyscy zadowoleni no i ceny dosc przystepne ciekawe : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,9451.msg133746.html#msg133746 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,10855.0.html proszę nie komentować w tym temacie [pre_pl]
-
[B5 AEB] Skrzynia biegów Quattro - zamiennik
hm no dziwne moja spokojnie na 2 przekracza 105 km/h czyzby byly rozne skrzynie w Quattro 1,8 T w zaleznosci od symbolu motoru
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hm moje w jezdzie mieszanej pali ok 9 litrow z tym ze jest podkrecone do 190 koników no i QUATTRO robi swoje ,kolega ma oske 1.8T zrobiana na jakies 230 kucy i spokojnie smigajac pali mu kolo 10 , natomiast S4 na wiekszych turbinach ponad 300 kucy wychodzi jakis 11 jezdzac w miare rozsadnie oczywiscie heh dodam jeszcze ze S2 znajomego zrobione na jakies 350 koni + 100 z podtlenku pali 30 przy spokojnej jezdze a na szpicu dochodzi do 100 to jest dopiero osiagniecie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
heja witam wszystkich mi ten termin jak narazie odpowiada wiec i ja sie pojawie pozdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich i pozdrawiam