Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B6 AVB] Zużycie oleju
Co piszą to piszą ale mój stary 1Z od wymiany do wymiany czyli u mnie (co 10.000) obejdzie sie bez dolewki oleju ale na miarce delikatnie poziom jest niższy tuż przed wymianą (a warunki pracy też ma niełatwe szczególnie jak się do pracy spiesze ). Dla porównania powiem że słuzbowe Kangoo spala 2litry oleju na 5.000km a VW T4 2.5TDI ma 370tys i spali 2litry na 15tys.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 ABC] stukot w przednim kole na delikatnych dziurach
Może być to któryś z wahaczy jak i łącznik stabilizatora, amortyzator a nawet koncówka drązka kierowniczego.Wszystko to może powodować stukot Napewno sprawny mechanior znajdzie przyczyne
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam S4 :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Jak objawia sie uszkodzenie pompy paliwa w silniku TDI
Co ci zrobił :shocked: ustal przyczyne dlaczego cieżko odpala a nie poprawiaj inżynierów Audi. Pierwsze co się stanie to spalisz świece, instalacje itd. tymi układami steruje ECU. Nie no rozwaliłeś mi serce teraz, pisali ci wcześniej co należy sprawdzić a tego elektryka to bym :bicz3: :bicz3: :bicz3:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć A6 to taka gorsza wersja A4
-
[B5 1Z] Przy 4000 obr. gaśnie silnik
Oczywiście że tak 00575-Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej. Było o tym :th: Szukajka i znajdziesz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Fajna i ładnie dopasiona miałem 325i kiedyś, wspominam bardzo dobrze ładnie ósemki kręciła tylko to spalanie 16litrów ładne felunie z rantem zakładaj :th:
-
[B5 1Z] GoodYear UG7 vs Firestone Winterhawk (zimowe, 15"). Które wybrać?
Polecał bym Firestone co prawda miałem starszy model bo FW 900 (na Golfie 3) ale byłem bardzo zadowolony, super hamowanie, dobre prowadzenie no i starczyły mi na pięc sezonów. Jesli masz zamiar kupic Firestone Winterhawk to nowy model dlatego mysle że powinny być jeszcze lepsze od FW 900
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 AFF] Moja A4
Zapamiętaj bracie nowy że kolega twój klubowy do pomocy jest gotowy i użyje mocnej głowy żeby klekot był bombowy Bardzo ładna ale felunia do wymiany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czesc
-
[B5 AHU] czym przeplukac uklad chlodzenia?
Ja płukałem takim płynem z Orlenu układ chłodzenia w golfie i powiem że ładnie to zrobił innego nie stosowałem http://www.orlenoil.pl/modules/kat_show.php?id=20
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
- 1z i ahu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
- 1z i ahu