Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbi TDI

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbi TDI

  1. Norbi TDI odpowiedział(a) na lexpar temat w 1.9TDI
    Co piszą to piszą ale mój stary 1Z od wymiany do wymiany czyli u mnie (co 10.000) obejdzie sie bez dolewki oleju ale na miarce delikatnie poziom jest niższy tuż przed wymianą (a warunki pracy też ma niełatwe szczególnie jak się do pracy spiesze ). Dla porównania powiem że słuzbowe Kangoo spala 2litry oleju na 5.000km a VW T4 2.5TDI ma 370tys i spali 2litry na 15tys.
  2. Może być to któryś z wahaczy jak i łącznik stabilizatora, amortyzator a nawet koncówka drązka kierowniczego.Wszystko to może powodować stukot Napewno sprawny mechanior znajdzie przyczyne
  3. Witam S4 :oklaski:
  4. Co ci zrobił :shocked: ustal przyczyne dlaczego cieżko odpala a nie poprawiaj inżynierów Audi. Pierwsze co się stanie to spalisz świece, instalacje itd. tymi układami steruje ECU. Nie no rozwaliłeś mi serce teraz, pisali ci wcześniej co należy sprawdzić a tego elektryka to bym :bicz3: :bicz3: :bicz3:
  5. Cześć A6 to taka gorsza wersja A4
  6. Oczywiście że tak 00575-Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej. Było o tym :th: Szukajka i znajdziesz
  7. Fajna i ładnie dopasiona miałem 325i kiedyś, wspominam bardzo dobrze ładnie ósemki kręciła tylko to spalanie 16litrów ładne felunie z rantem zakładaj :th:
  8. Polecał bym Firestone co prawda miałem starszy model bo FW 900 (na Golfie 3) ale byłem bardzo zadowolony, super hamowanie, dobre prowadzenie no i starczyły mi na pięc sezonów. Jesli masz zamiar kupic Firestone Winterhawk to nowy model dlatego mysle że powinny być jeszcze lepsze od FW 900
  9. Zapamiętaj bracie nowy że kolega twój klubowy do pomocy jest gotowy i użyje mocnej głowy żeby klekot był bombowy Bardzo ładna ale felunia do wymiany
  10. Ja płukałem takim płynem z Orlenu układ chłodzenia w golfie i powiem że ładnie to zrobił innego nie stosowałem http://www.orlenoil.pl/modules/kat_show.php?id=20
  11. Norbi TDI odpowiedział(a) na gosia temat w 1.9TDI
    to chyba odwrotnie z ta turbiną bo ja mam AHU i mam turbo na górze silnika a 1Z i AFN to nie wiem więc się nie wypowiadam 1Z i AHU ma turbine na górze a AFN ma na dole
  12. Norbi TDI odpowiedział(a) na gosia temat w 1.9TDI
    A powiedzcie mi czy to rok prod. auta czy sprzedaży

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.