Treść opublikowana przez Norbi TDI
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
Dokładnie , są to moze nie najmocniejsze TDIki ale ostatnie z mało kłopotliwych. nowsze jednostki takie jak AJM,AWX i nowsze są silniejsze lecz bardziej skomplikowane co czesciej bywa powodem mniejszych lub wiekszych usterek. Ogólnie mozna powiedzieć że 1.9 to dotychczas najlepsza jednostka
-
[B5 AVG] Kopci lekko niebiesko na wolnych
Bardzo był dolot zaolejony ? ile oleju w IC ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: No poszedł ostatnio ładnie :polew: ale dlaczego zawsze żeńskie nicki wymysla
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Wiecie moze czy na Słowacji zaraz za granica da sie kupic winiete ? koszt niewieli bo 10euro 30dni ale podobno po Polskiej stronie juz kasują prawie dwa razy tyle
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
loo kurde to ja na spota nie przyjezdzam Podobno sterydów nie łapie są tak pochatrani od środka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Znowu jak mam nocke musicie wyskoczyć ze spotem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Concert bez ramki podejdzie http://www.a4-klub.pl/smf/all_radia_w_audi-t3407.0.html
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Faktycznie chyba trochę za dużo popiłeś tych browarów , bo z tego wszystkiego założyłeś drugie konto http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/leonaa4-u36067.html leonaa4 :polew: nie no przestań :polew: Dlaczego masz zawsze żeńskie nicki
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
znalazłem Sysiek coś dla ciebie na zaprzyjaznionym forum http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?t=5416
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tak jak pisze Sysiek, na krakowskiej, dużo kasują ale mają porządny sprzęt, na felach 17cali płaciłem 120zł O to mnie chodziło zeby mi na patyki auto nie pomiarkowali dzieki wielkie Ale jakas nazwa firmy ? co toam jest stacja diagnostyczna mechanika ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Robaszki gdzie u nas polecacie jakis zakład co robia geometrie i zbieżność, tylko taka komputerową nie na patyki jak w Mototechnice i ile kasują ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
DiesOtto jest przyszłością Silnik 1,8l zasilaną benzyną bezołowiową uzyskuje 238 KM i 400 Nm momentu obrotogo i zapewnia spalanie na poziomie poniżej 6l/100km. tak tak, napewno. Tak samo jak TFSI i FSI miały palić 6 litrów jaka to miała byc rewelacja. Jaka to propaganda była KONIEC DIESLI itd. No i lipa bo silnik świetny, fajnie jezdzi ale do 6 litrów brakuje mu jeszcze kolejne 6l :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mnie w Niedziele nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czym To nie synek tylko zięć, ich córunia (jego żona)to ta jedna szkarada gruba co siedzi za ladą :polew: kretyn to jest z niego totalny
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Prosze bardzo. Cała sztuka http://www.allegro.pl/item678484936_audi_a4_96r_szyberdach.html Kupuj i się nie zastanawiaj, pieniądze gośc chce śmieszne za tyle to linki na jedna stronę nie kupisz, wymienisz cały szyber a swojego na cześci za lepszą zgarniesz No i kompletny, nawet z silnikiem
-
[B5 AFN] Lapmy Depo zespolone + HID i jakoś tak dziwnie świecą ( zdjęcia )
Mam lampy FK i swiecą idealnie zadnych problemów. Problemy są ale z żarnikami które są robione małymi Chinskimi łapkami, zresztą czego oczekiwać po HIDach za 190zł. dobre zarówki H7 są niewiele tansze
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Na poczatek wymontuj silnikczek i trzeba sprawdzic czy działa. Najczęściej w 99% usterki są dwie 1. spalony silnik (lepsza opcja ponieważ wystarczy go wymienic bez demontowania podsufitki) 2. zerwana linka (gorsza opcja, wysoki koszt i demontaz podsufitki)
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet za 300zł :gwizdanie:ps. napisałem tymona do ciebie PW i nawet nie odpisałeś
-
[ALL] Naprawa n75
Prawdą jest że silniki mamy inne ale...... Bardzo podobny objaw miałem w swojej pani i własnie winowajcą był N75. Uporałem sie z problemem bardzo szybko wyjdzie szydło z wora
-
[ALL B5] Oryginalne poduszki silnika z Allegro
Możecie panowie określic na która strone jest poduszka 8D0199382AP jeden pisze na lewą, ktos inny na prawą w zasadzie moze chodzi wam o ta samą strone ale od innej strony auta podchodzicie. Czy ta 8D0199382AP poduszka jest od strony pasażera ? tak mozemy okreslić strone. Proszę o odpowiedz ponieważ muszę kupić poduszke od strony pasażera
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ile? jakie? itd. ja nie napisalem nic negatywnego, zreszta chyba widac, ze w mojej wypowiedzi nic takiego nie ma no chyba, ze uwazacie to za spam ale sami tu spamujecie czasami nawet gorzej, ale zawsze mozecie sie mnie pozbyc tak jak cichej Ten temat jest zamkniety Fajnie nawet na godzinke sie spotkać, co tam wyprawialiście jak juz pojechłem
-
[B5 AFN] Ile powinno być wentylatorów ?
Ja mam 1Z i mam dwa. i pewnie klimatyzacje - widziałem wersje "gołą" i miała 1 W AFNie moze być jeden wentylator jesli bedzie bez klimy, bez znaczenia czy to bedzie 90KM czy 110KM zaden wentylator wspomagający nie jest potrzebny przy sprawnym układze chłodzenia ale przyznam że kilka razy widziałem model bez klimy z dwoma wentylatorami pewne jest jedno Jest klima musza być dwa.
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Uważam że powinniście takie sprawy załatwiac na GG lub PW. Prosze nie zaśmiecać watku Częstochowskiego w/w wypowiedziami. Jeżeli nie chcecie uszanować spokoju który tu ma być to przykro nam z tego powodu Dziękuję
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Co tam miski
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dokładnie widać :polew: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 16:26[hr lepiej się wychować na muzyce Michaela jak np. na Dodzie