Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcintuchola

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcintuchola

  1. Koledzy kojarzy ktoś tego allegrowicza?? Bo planuje kupic od niego silnik tylko obecnie jestem za granicą. http://allegro.pl/asb-06r-silnik-kompletny-audi-a4-a6-3-0-3-0-tdi-i1824047844.html
  2. Koledzy może pytanie nie do końca na temat bo chodzi o silnik 3.0 TDI BKN. Wałkuje temat od 2 miesięcy i nic czy podejdzie do mojej b7 silnik z oznaczeniem ASB? Wiem tyle jak vacum pompa bedzie z drugiej strony to można ją przełożyć, a elektronika? Orientuje się ktoś w temacie?? Pozdrawiam
  3. Zacna a4 Mam troszkę podobną i trochę podobny problem z silnikiem.. Możesz dać namiary na warsztat PW. Bezawaryjności
  4. Kupiłem go od niemki z rozwalonym silnikiem, miałem u mechanika i stwierdził korbowód ale niestety co później sie okazało 4tłoki spalone.. a BKN jest tyle co kot napłakał...
  5. czyżbyś kupił ciulowe 3.0 tdi, które trzeba wymienić? no niestety szukam silnika i BKN nie ma :/ a jak ktoś ma to nie odbiera tel. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________ szukaj tu : http://allegro.pl/listing.php/search?category=50849&sg=0&string=3.0+TDi&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 alledrogo mam całe oblatane i nic jak już chcesz zmienić to zmień od razu na ASB - lepszy, mocniejszy, trwalszy a bez problemu moge wsadzić ten silnik ??
  6. czyżbyś kupił ciulowe 3.0 tdi, które trzeba wymienić? no niestety szukam silnika i BKN nie ma :/ a jak ktoś ma to nie odbiera tel. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 11:23_________________________________________________ szukaj tu : http://allegro.pl/listing.php/search?category=50849&sg=0&string=3.0+TDi&params_top_cookie=635c8699ec6a48ca70780f0e041b45ce82fe39d8 alledrogo mam całe oblatane i nic
  7. Koledzy potrzebuje silnik do mojej A4 3.0 TDI BKN i nigdzie nie moge go dostać ma ktoś może namiary na ludzi co tym handlują z góry
  8. daytona grey najlepszy bez dwóch zdań
  9. A6 piękna szutka też myślałem o takiej ale jeszcze za młody jestem... :gwizdanie:
  10. Witam koledzy za tydzień bedzie jakis spot? Będe miał już chyba autko gotowe to w końcu wpadnę na spota
  11. Auto pierwsza klasa, pogratulować na pierwszym miejscu oddałbym autko do prania tapicerki :gwizdanie: no i xenon
  12. zgadza się szkoda bo troche kasy juz włożyłem w auto... nowe opony, rozrząd, amortyzatory sprężyny przód... ale chęć posiadania b7 w 2.7tdi albo 3.0tdi silniejsza
  13. tak ale telefonu i tak nie mam:P kolego nic nie musze kasować po odpaleniu auta, a czemu pytasz? Boija u siebie mam takie samo wyposażenie jak Ty, i mam tego nieszczęsnego telematica... przy każdym odpaleniu na wyświetlaczu pojawiają mi się komunikaty, które trzeba kasować naciskając przycisk na manetce odpukać nic sie nie wyświetla [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 12:33_________________________________________________jeśli ktoś chętny na zakup to zaprszam
  14. mi zostal cały podkład firmy NOVOL PLUS 700 i lakier do zderzaków plastikowych firmy BOLL od renowacji wyłącznika świateł to moze zaryzykuje:) a jeżeli chodzi o barwe xenon to 5000k na moje najlepsza
  15. uuu... ale nic może okazyjnie jakieś rns-e sie trafi
  16. Witam mam pytanie kupilem kiere od Wojtek A4 z modelu b7 3-ramienna multi (grzech byłby nie kupić :>), u siebie mam 4-ramienna multi b6 no i rns-d. Czyli u mnie tez nie bedzie działać 1 rolka? pozdrawiam
  17. O kurcze to czasu troche trzeba włożyć :gwizdanie: jeszcze przemyśle ten mod, ale czas spedzony przy modach bezcenny i końcowy efekt
  18. Witam mam pytanie co do farby mam podklad do plastikow i czarny mat do zderzaków mogę tym pomalować lampę?? czy musi byc jakas specjalna do wysokich temperatur? mam xenony ori.
  19. marcintuchola odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy mam pytanie dzisiaj wymieniłem pompkę od sprysków i w końcu zaczęły mi działać spryski ale dysza po stronie kierowcy przecieka gdy się unosi mała część wody psika na lampa a reszta tryska po prowadzeniu unoszenia dyszy. Jest tam jakiś oring co mógł puścić ?? Czy może gdzieś coś jest zapchane? Dodam jeszcze że na początki w ogóle nie chciało lecieć na lampe tylko uciekała woda po prowadnicy.
  20. no właśnie i teraz mam dylemat czy malować przyciski od opuszczania szyb czy nie bo tam będzie bardziej rzucać sie w oko
  21. Byłem w mieszalni farb i koleś nic lepszego nie mógł doradzić a powierzchnia jest lekko chropowata no ale ori to nie jest :gwizdanie:
  22. podkład firmy NOVOL PLUS 700 i lakier do zderzaków plastikowych firmy BOLL
  23. Dzisiaj jestem po regeneracji włącznika i naprawde trzeba mieć anielską cierpliwość :gwizdanie: dałem podkład i potem czarny mat do plastików zobaczymy jak długo potrzyma podziękowania dla kolegi Zuloo za szablony
  24. nie ma co autko super a folia to tylko folia zawsze można ściągnąć
  25. Polecam Continental SportContact 3 225/40 R18 w przodzie mam nowe Fullrun HP199 225/40 R18 hałas i dość szybko zdzierają się + jest tylko cena oponki, ale Conti używki z roki 09 6,5 mm kupilem za 200 pln szt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.