Treść opublikowana przez prezesik18
-
Niedziałające silniczki lamp
Przed zmianą lamp działała Ci regulacja świateł? Może po przełożeniu świateł, polutowaniu przewodów do wtyczek zrobiłeś to źle i nie chce teraz działać?
-
Ori Lampy Xenon
Bardziej patrza czy masz spryski. A co samopoziomu to wystarczy ze uslysza jak chodza silniczki w reflektorach po wlaczeniu swiatel.
-
Ori Lampy Xenon
Proś o zdjęcie oznaczeń z klosza. http://images3.fotosik.pl/269/21c730a3330676f9.jpg ori lampa xenonowa ma DC HR a zwykły HC HR
-
Ori Lampy Xenon
Mają normalnie miejsce na przetwornice. Z przodu na dole klosza są oznaczenia lampy, rodzaj zastosowanego światła. Poszukaj o oznaczeniach reflektorów i się dowiesz więcej.
-
Kontrolka oleju ADR
Czujnik ciśnienia oleju jest zamontowany w podstawie filtra oleju, czyli pod kolektorem ssącym.
-
Wymiana głośników fabrycznych
Jak nie chcesz wygłuszać drzwi to nie wydawaj potrzebnie gotówki na nowe głośniki. Nic nie zagra lepiej niż ori głośniki, choćby miały być to Nokie 10cm. U mnie po wrzuceniu U-Dimension El Comp 6 i podpięciu ich pod radio 4x50W (a w rzeczywistości 4x19W RMS) grały wcale nie lepiej niż seria, a kosztowały ok 350zł. Zaczęły grać dopiero po wygłuszeniu drzwi i podpięciu ich do wzmacniacza.
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Całość płynu na pewno nie zleci. Co do zmiany termostatu to nie ma potrzeby ruszać pompy, żeby do niej się dostać trzeba cały przód ściągnąć
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Wydaje mi się że będzie za mocno świecić
-
samopoziomowanie świateł
Podmień na chwile miejscami lampy, zobaczysz czy nadal nie będzie działał prawy, czy zmieni sie to na lewą lampę. Jeśli po tej próbie nie będzie działał prawy to wina leży po stronie instalacji, jeśli nie będzie działał z lewej strony to znaczy że masz silniczek do wymiany.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jaki czujnik trzeba wkręcić w przedlifcie żeby odpalić wskaźnik temperatury oleju? Wkręca się go obok czujnika ciśnienia oleju który znajduje się w podstawce filtra oleju? Czy to jest to: http://allegro.pl/czujnik-temperatury-oleju-a4-a6-100-80-049919563b-i5530738401.html ?
-
Takie tam B5 quattro... :)
w końcu to tor kartingowy, chodź przyjemnie jest tak sobie polatać ciasno w zakrętach Tym bardziej że masz fajny napęd i motór pod maską Mnie punciak 1.2 doganiał na prostych
-
Takie tam B5 quattro... :)
Jak latało się po torze? 3 bieg zapiąłeś? Ja 2 lata temu latałem swoim marnym 1.8 to powiem szczerze że może z 2 razy wbiłem trójke
-
Zaworki zwrotne oleju w naszych 4.2 V8
Masz na schemacie miejsce wskazane strzałkami....
-
Ceny paliwa marzec 2026
A gaz w koszalinie najtaniej 1.69 za to niestety w kolobrzegu ceny ponizej 1.94 nie schodzą :/
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wątek upadł
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja dopiero od września będę w Kg, także jak mi będzie pasować to pojawię się na spocie.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
czarne b6 na blachach ZSD z klubowymi ramkami widziane wczoraj na parkingu za grzybowem
-
Rezanie bixenonu
Jak zmienisz 2 kabelki w przełączniku zespolonym to będzie dawały Ci długi z bixa i z h7
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Do końca sierpnia tu zostaję a na spoty mi troche nie pasuje bo pozno wjezdzam na ustke i zawsze kogos ze sobą wiozę
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
20 wrzesnia vw grupa chojnice organizuje "summer meeting"' bylem 2 razy, jade tym razem i polecam wypad. Impra z selekcją takze zgloszenie trzeba wyslać.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jakis wypaek/roboty drogowe były? Jak wracalem w sobote to tez byl mega korek od wyjazdu z koszalina az do swiatel do skrętu na mielno.
-
Spoty SŁUPSKIE - Słupsk Szczecińska 114B - ŚRODA godź. 19
Kto dzis byl pod Mc przed 23.00 czarną b6.z wlepką klubową na klapie? Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ja dopiero co dojechalem do ustki Do kolejnego spota Wysłane z mojego GT-B5330 przy użyciu Tapatalka
-
Kołobrzeskie A4 .........
w przyszły weekend jest sunrise, nie chcesz wiedzieć co będzie się działo w kg Ja dziś jestem na pewno, w następny weekend pracuje także mnie nie będzie.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dlatego ja nie myję fury, jak coś w kołobrzegu tylko spłukam, myjka jest niedaleko miejsca spotu