Treść opublikowana przez prezesik18
-
Zawycie zaraz po odpaleniu auta
chwilę po odpaleniu brzęczy, dosłownie z 1sekundę.
-
Zawycie zaraz po odpaleniu auta
Mam te same objawy, wiem że to rozrusznik, od dwóch lat jeżdże i póki co nic się nie popsuło
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jeśli coś w stylu baru, to polecam browarnię
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Musisz poszukać w dziale warsztat tematów bo zapewne ktoś już modził
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
PW.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zrobię telefon i Ci odpiszę, za ilę wymiana 4 sszprinów w zawieszeniu
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ja nie miałem problemów z redukcją. Weź dobrze dokręć kierę i powinno być dobrze.
-
Głośniki przód
tam są tzw syki(wysokotonowe) które mają 25mm średnicy:wink:
-
Głośniki przód
na dole woffery mają średnicę 100mm (mierzona średnica membrany z zawieszeniem), a ogólnie z uchwytami montażowymi jest średnica 130mm (przykręcane na 3 wkręty do boczka). Syki mają średnicę 25mm.
-
szerokość felg 19"
Z tyłu mam 10" ET30 z gumą 225/40/18 i powiem Ci że od środka ledwo co się mieszczą, a od zewnątrz rant wystaje jakoś 2cm. Żeby dobrze zglebić trzeba by ładnie wypchać nadkola i do tego kupić twardy gwint.
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ja pstrykałem u siebie foty jak miałem 299 999 i 300 000km Ale i tak fura skręcona o 40tys km była
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ładne cyferki Ja ze swoją już 32tys km, a na liczniku pękło 316 tys
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Byłem poważnie zainteresowany ale odstraszył mnie ten diesel
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Prawdę pisząc - no nie chcę dopłacać Na co planujesz przesiadkę po sprzedaży? B8?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Jak dobrze dopłacisz to nie widzę problemu a w sumie to nie chce diesla:decayed:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a A4 B5 +LPG nie chcesz w rozliczeniu?
-
Car Audio By Zychu
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/index5.html http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-montaz-car-audio-sedan-67196/ Przeczytaj te tematy to będziesz wiedział o co chodzi Najwięcej problemów sprawia właśnie wycięcie odpowiednich dystansów, mimo że wszystko było zwymiarowane to i tak na jednym wycinaniu się nie skończyło. Największy problem to że ślizgi uchwytu na szybę zachaczały z boku o magnes dlatego musiałem je przyszlifować (robiłem to wiertarką z kamieniem na końcu), Z boczków bardzo łatwo było powyrywać stare uchwyty i przeszkadzające elementy. Ogólnie jest o wiele lepiej niż oryg głośniczki NOKII ale przydałoby się wygłuszenie drzwi i ich lepsze uszczelnienie z boczkami.
-
Zabudowa w lewym boczku
Gdybyś mógł to zrób jakiej fotostory, czy tam wymiary pospisuj bo sam chętnie bym zmontował taką skrzynię
-
Car Audio By Zychu
Póki co zagrają pod samym radiem (mam JVC 4x50W), potem mam w planach wygłuszyć drzwi i dopiero na sam koniec podłączyć je pod jakiś wzmak. Najpierw chce ogarnąć przód, dopiero potem będę myślał nad subwooferem w bagażniku
-
Car Audio By Zychu
ja jutro ładuje na przód U-Dimension El Comp 6, jak zagrają to napiszę czy warto
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Niee, jakoś w tego rodzaju felgach nie podoba mi się polerowany rant. Chodzi mi po głowie zwyczajny srebrny: a właściwie bardziej taki: i od jutra powoli będę brał się za przygotowanie felg do malowania Chcę to zrobić samemu bo mam dostęp do kompresora i pistoletu lakierniczego, lecz mam wątpliwości, bo takich łatwych felg do malowania nie mam
-
Felgi ZW RH 17' Audi A4 b5
Z takim ET z przodu będą wystawać bardziej felgi niż z tyłu Za duże ET z przodu.
-
Prośba o interpretację błędów,
Znajduję się on pod aparatem zapłonowym. Bez wyciągania przewodów WN z kopułki odczep zatrzaski i podnieś wszystko razem z kablami do góry. Kabli nie odłączaj. Ściągnij palec rozdzielacza do góry i nie kręć nim na boki. Teraz sciągasz okrągłą plastikową osłonkę i już masz czujnik halla.
-
Prośba o interpretację błędów,
Błąd mieszanki jak najbardziej powoduje instalacja LPG. Wymień czujnik halla bo to na 90% on jest winny takiej pracy silnika.
-
Oryginalny termometr w liczniku
Fotki wygasły, także nie zobaczysz.