Treść opublikowana przez prezesik18
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
sam rozważam wrzucenie po nowym roku 1BA zamiast gwintu na czas zimy
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
pytam bo na zdjęciu taka wielka dziura pomiędzy nadkolem a oponą się wydaje. Sprawdzając foty swojej bryki na 16" i gumach 205/55 stwierdzam że identyko wysokie auto jak Twoje
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
Następny dzieciak Gwint obniża sprawność auta. No i co z tego że obniża "sprawność" auta? Nie każdemu zależy na tej właśnie "sprawności" lecz na efektach wizualnych. BlackCool, furkę można obniżyć za pomocą zawieszenia gwintowanego(wtedy masz możliwość regulacji wysokości zawieszenia, w lepszych gwintach nawet regulacja twardości), za pomocą kitu tuningowego(wtedy autko jest obniżone o określona wartość) ale też można założyć oryg zawieszenie audi o oznaczeniu 1BE, które obniża auto chyba o 30mm Te czarne alu to jaki rozmiar i jakie na tym są oponki?
-
Projekt By "KETEO" in Progress 2014
gwint tu by się przydał, auto za wysokie
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Wnękę po popielniczce okleiłeś folią? Sam już ponad rok bez popiołki śmigam, ale nie mam mocy by zekleić to miejsce Pamiętasz może wymiar? A co do halogenów to całkiem przyjemna zabawa jak już jesteś w momencie nakładania szpachli, modelowania i szlifowania
-
Tablet w a4 b5
Fajne patenty na tablety w miejscu radia 2din, jednak do zwykłej konsoli(przedliftowej) nie za bardzo wygląda
-
mocowanie siatki bagażowej w bagażniku
jedna ciężko się kręci natomiast druga wcale nie jest przykręcona. jutro jak znajdę chwilę spróbuję się z tyłu położyć pod auto i znaleźć jakoś dojście do tego miejsca od dołu.
-
mocowanie siatki bagażowej w bagażniku
Witam, nie wiedziałem jak temat nazwać, może trochę nieprecyzyjnie ale zaraz napiszę o co chodzi Problem tego typu, tam gdzie jest otwór na obrazku wkręca się śrubę która trzyma te "oczko" do którego można zapiąć siatkę. Problem w tym że tam nie ma żadnego gwintu ani nakrętki, dojścia od spodu w to miejsce również nie znalazłem, a chciałbym to naprawić. Miał ktoś z Was kiedyś z tym doczynienia? pzdr
-
Wariacia Elektryki Audi A4 B5 1999r (Lift)
kolego tu masz jak wyczyścić odpływy: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-ahu-czyszczenie-odplywow-wod-podszybia-fotostory-20840/
-
Białe wskazówki zegarów B5 jak w S4
fajnie wyglądają białe wskazówki, ale za mocne te ledy i widać jak o wiele mocniej świecą w miejscu ich montażu aniżeli troszkę dalej od nich - no chyba że to wina zdj.
-
prosba o sterownik viaken'a
Kupujesz interfejs VAG KKL ze strony viaken.pl za około 30-40zł, instalujesz sterowniki które są na płycie CD dołączone, ściągasz z neta VAG COM 311-2 lub w wersji 409-1 i go instalujesz, potem crackujesz i cieszysz się możliwością diagnostyki swojego auta.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
pewnie spojrzałeś na te białe fele, co mają każda inny dekielek a ja u siebie mam 4x PORSCHE i zmieniłbym je na coś innego a tu dla porównania jak się koła pochowały:
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Jako że dawno w temacie nie pisałem to odświeżę co nieco. Na pierwszej stronie wrzucone 4 fotki z śmigania po torze Podczas tej zabawy skończyły mi się klocki z tyłu Na początku listopada wysiadła listwa wtryskowa LPG, także odwiedziłem gazownika i zostawiłem 600zł - jak się okazało reduktor też już nie ogarniał, wtryski wymienione, w dodatku ecu lpg głupiało z temperaturami gazu i reduktora. Instalka elegancko wystrojona i śmiga bez najmniejszych problemów. Jakoś w połowie listopada zrzuciłem 18" na rzecz 15" stali, auto siadło niżej, koła się schowały I jak na złość polskie drogi dały o sobie znać: Tak więc fela do prostowania, w planach mam na nowy sezon zmienić kolor felg. Znalazłem identyczny model felg jak ja mam w białym lakierze: Co sądzicie o tym kolorze?
-
16cm na przód do 300PLN. Proszę zagłosuj: Powerbass L-60Cx, Helix B 62C, u-Dimen itd.
Sam na dniach również zamawiam 165mm na przód, lecz mam trochę mniejszy budżet i jeszcze do końca nie zdecydowałem się. Prawdopodobnie będę kupował Helix Dark Blue 62.1 + maty do wygłuszenia drzwi lub zakupię u-Dimension EL Comp 6 (naczytałem się sporo pozytywnych opini na ich temat) a w wygłuszenie drzwi zainwestuje po nowym roku. pzdr
-
BWIN - jak jest z wypłatami, jak wygląda
W Betclic jest aktualnie promocja - CASHBACK do 200zł, korzystałem wypłacają bez problemu. Więcej informacji tu: Promocja Betclic - zakład bez ryzyka do 200zł (oferta bez obrotu) - Forum Bukmacherskie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no to dobrze że jest bezawaryjna wbrew opinii o Alfie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wiesz, średnia z 42tys km Ciężko aby po 5msc jazdy na 18" dużo wyżej średnia wyszła. Jak tam autko Ci się sprawuje?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
13.5-14.0l po koszalinie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Też to odczułem, i jeszcze spalanie spadło 1,5l
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no baaa:naughty: teraz na zimę mega wypas czarne stalówki:polew: To chyba każdy na zimę stalówki zakłada Na stalówkach 15" nie poznaje swojego auta, już nie jest takie szerokie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a masz podkładki klubowe? Ja ostatnio widzialem B5 sedan na blachcach ZSL z podkładkami klubowymi w koszalinie
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Pozdro dla kierowcy granatowej B5 na blachach ZSL widzianego dziś w Koszalinie chwilę po godz 14.00, w ostatniej chwili wypatrzyłem klubowe ramki z przodu
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
no wypadałoby, tylko że to auto wkrótce 18stuknie, wartość rynkowa jaka jest taka jest, także lakierowanie całej fury nie opłaca się. Wystarczy że ogarnę lewe nadkole przód i zderzak, a reszta w polerę i będzie git.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Spoko
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Brock B3 18" bardzo fajne szerokie felgi Zobacz na 1szą stronę tematu.