Treść opublikowana przez prezesik18
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ja teraz mam rozkmine na układem imitującym samopoziom lamp, schemat mam i dogaduję się z gościem co do kosztów tego wykonania
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja prawie 3 lata temu kupując swoja a4 miałem ten dylemat
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Gdybym miał lampy I lift to bym na pewno miał oklejone, bo nie podobają mi się. Ale mam II lift i się zastanawiam.
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
Jaką barwę hidów wybrałeś?
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ja mam czerwoną folię, kupowałem z myślą właśnie o oklejeniu tak lamp, może na próbę to zrobię
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Zgodzę się z tym twierdzeniem tym bardziej że auta w przystępnej cenie, klasy średniej to każdy młodziak chciałby Audi latać A niektórzy mają nie równo w bańce i robią z aut nie wiadomo co i wygląda jak wygląda
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
same młodziaki A4 B5 teraz śmigają
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a do Kołobrzegu jej nie opchnąłeś?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Byłem od 11.00 do 14.00, z A4 to tylko zobaczyłem byłą furkę Sbenios`a i jeszcze inna czerwona a4 b5 sedan przedlift z klubowymi ramkami Także słabo było a4-klubowiczów.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
dawaj, dawaj
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Człowiek uczy się na błędach, mam nadzieję że szybko uruchomisz engine i wykrzesasz z niego wiele koni. Temat czytam od dawna, jest wiele kontrowersyjnych opini, ale ja czekam na efekt końcowy, oby zaskoczył wszystkich
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
cały czas jedziesz krajową 11, na wylocie ze szczecinka musisz odbić na miejscowość Turowo.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Leci ktoś w niedzielę na zakończenie sezonu do Wilczych Lasek?
-
Miękkie zawieszenie MTS
bo właściwie springi mają największy wpływ na twardość gwintu - ilość zwojów, a przede wszystkim grubość zwoju, rodzaj stali z którego jest wykonany gwint. Tak jak pisałem wcześniej, można ratować się dodatkowymi odbojami...
-
Miękkie zawieszenie MTS
Mimo to, z tej półki cenowej lepszego chyba nie ma. Zawsze można dać twardsze odboje, choć to i tak nie to samo co gwint z wyższej półki ale zawsze trochę lepiej
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja montowałem ostatnio hidy i to nawet nie z przetwornicami slim, zmieściły się, kabli żadnych nie widać. Jedynie można się zorientować otwierając dekielek próbując wymienić żarówkę/żarnik.
-
Strefa Śmiechu
no i nie ma Na szczęście internauci są czujni Gimbaza - To właśnie gimbaza - HIT INTERNETU!!! - YouTube ---------- Post dopisany 06-10-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 20:29 ---------- Gebrauchtwagen: Audi, A4, 1.8, Benzin,
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Nie wiem czy dziś przyjadę, ale jak będę wiedział to odezwę się na kom
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Widziałem jak byłem na Cultstyle Kiedy spota robimy?
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Kiedyś, mając stałą pracę, nie będąc studentem można sobię pozwolić na rarytasy
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Coś szybciutko na zimowy setup przechodzisz Ja mam w planach jeszcze z miesiąc pośmigać na letnim setupie
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Tak, przewody poszły przez puszkę od kompa MatUSh, za ori grilla dałbym x2, z folia to chyba teraz jest lepiej niż wcześniej z tą żółtą, zresztą żółta mam na halogenach, pomarańcz kierunki A hidy dopiero wczoraj wrzucone także nie wiem czy będą się czepiać czy nie. Tak czy siak mają powody do zabrania dowodu, koła z tyłu wystają, kierunki świecące i ten hid Jest ryzyko, jest zabawa
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
osłona pod kierownicą a dokładnie w tym miejscu gdzie jest czerwony prostokąt. https://lh6.googleusercontent.com/-rGio3PCHMAg/UlEExysMGMI/AAAAAAAAAek/GhDxLXbvmAI/w640-h480-no/3531727118.jpg czas zaktualizować najbliższe plany
-
A4 B5 na superbach by Radek_siara
a gdzie foty, jakieś plany dotyczące auta?
-
Strefa Śmiechu
chyba nie było Gimbaza - YouTube