Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Spróbuję pracę ustawić tak żeby być, ale nic nie obiecuje
  2. Jak godzina będzie ta sama to mi pasuje A co do spota w większym gronie to luz, z chęcią zobaczyłbym jakąś starszą, fajną brykę z grupy VAG
  3. Masz tu kolego link do tematu z rozpiską jak ogarnąć podłączenie/montaż poliftowych do B5 http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- no no, moje kołpaki jak się prezentują
  4. Na drugie foto załapałeś się Tyle bryk że chyba foto panorama strzelone
  5. Grupy 011 w twoim roczniku nie można zlogować. Sterownik tego nie obsługuje.
  6. heh, jakiegoś grilla na luzie przy piwku, czemu nie
  7. no to spot w większym gronie zaliczony. Kto ma foty niech wrzuci
  8. Będę obecny
  9. też byłbym chętny na ten wzór.
  10. mi pasuje dopiero od 18.30
  11. Mi tylko wieczory pasują, dzień i miejsce bez różnicy
  12. No właśnie ja już na allegro obczajałem i buteleczka 60ml kosztuje 5,20zł To jaki kolor wybrałeś? żółty, oranżowy, koral oranż?
  13. A no to widzę propagujecie a4-klub.pl tylko coś nie pojawiają się nowi w gronie Kołobrzeskim. Ja do września przebywam w Kg, także któregoś wieczoru na spocika możemy się ustawić
  14. Ile Ci tej farby poszło na 2 kierunki?
  15. Jakieś spociki organizujecie?
  16. Już myślałem że zrobię interes życia właśnie podobają mi się od dawna takie kierunki i miałem w planach swoje tak zrobić - oklejone folią?
  17. mogę Ci sprzedać pomarańczowe małe kierunki w błotniki ewentualnie wymienić z Twoją dopłatą
  18. Gdybyś miał komplet, wraz z konsolą centralną to czemu nie
  19. Ja już na sezonie pracuje, na nowe fele i gwinta Odpadam
  20. Na początku tematu masz foty pokazane gdzie można wyświetlacz zamontować
  21. Kupił od forumowicza z Koszalina auto, nawet na forum się zarejestrował aby dać ogłoszenie że ma te lampy na sprzedaż Teraz 300zł za nie ceni A co tam z konsolą chcesz modzić?
  22. Ja z przodu lampy będę chciał okleić jak to jest w USA A tył polifty w wersji USA chciał ktoś w Koszalinie sprzedać, tylko ceni sobie za nie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.