Treść opublikowana przez prezesik18
-
Kołobrzeskie A4 .........
Spróbuję pracę ustawić tak żeby być, ale nic nie obiecuje
-
Kołobrzeskie A4 .........
Jak godzina będzie ta sama to mi pasuje A co do spota w większym gronie to luz, z chęcią zobaczyłbym jakąś starszą, fajną brykę z grupy VAG
-
Kołobrzeskie A4 .........
Masz tu kolego link do tematu z rozpiską jak ogarnąć podłączenie/montaż poliftowych do B5 http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-reflektory-zespolone-ii-lifcie-rezanie-montaz-9427/ ---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- no no, moje kołpaki jak się prezentują
-
Kołobrzeskie A4 .........
Na drugie foto załapałeś się Tyle bryk że chyba foto panorama strzelone
-
Proszę o ocenę logów, b. szybko zapiekająca się turbina.
Grupy 011 w twoim roczniku nie można zlogować. Sterownik tego nie obsługuje.
-
Kołobrzeskie A4 .........
heh, jakiegoś grilla na luzie przy piwku, czemu nie
-
Kołobrzeskie A4 .........
no to spot w większym gronie zaliczony. Kto ma foty niech wrzuci
-
Kołobrzeskie A4 .........
Będę obecny
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
też byłbym chętny na ten wzór.
-
Kołobrzeskie A4 .........
mi pasuje dopiero od 18.30
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mi tylko wieczory pasują, dzień i miejsce bez różnicy
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
No właśnie ja już na allegro obczajałem i buteleczka 60ml kosztuje 5,20zł To jaki kolor wybrałeś? żółty, oranżowy, koral oranż?
-
Kołobrzeskie A4 .........
A no to widzę propagujecie a4-klub.pl tylko coś nie pojawiają się nowi w gronie Kołobrzeskim. Ja do września przebywam w Kg, także któregoś wieczoru na spocika możemy się ustawić
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ile Ci tej farby poszło na 2 kierunki?
-
Kołobrzeskie A4 .........
- Kołobrzeskie A4 .........
Jakieś spociki organizujecie?- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Już myślałem że zrobię interes życia właśnie podobają mi się od dawna takie kierunki i miałem w planach swoje tak zrobić - oklejone folią?- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
mogę Ci sprzedać pomarańczowe małe kierunki w błotniki ewentualnie wymienić z Twoją dopłatą- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Gdybyś miał komplet, wraz z konsolą centralną to czemu nie- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja już na sezonie pracuje, na nowe fele i gwinta Odpadam- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
a reszta dekorów? drewno zostaje?- Montaż uniwersalnego komputera pokładowego
Na początku tematu masz foty pokazane gdzie można wyświetlacz zamontować- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Kupił od forumowicza z Koszalina auto, nawet na forum się zarejestrował aby dać ogłoszenie że ma te lampy na sprzedaż Teraz 300zł za nie ceni A co tam z konsolą chcesz modzić?- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Ja z przodu lampy będę chciał okleić jak to jest w USA A tył polifty w wersji USA chciał ktoś w Koszalinie sprzedać, tylko ceni sobie za nie- [B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
Tył lampy w wersji USA? - Kołobrzeskie A4 .........