Treść opublikowana przez prezesik18
-
ALARM - montaż ori instalacji alarmu
Kawał dobrej roboty Fajne jest to że tak tanim kosztem można zrobić oryginalny alarm.
-
[B5 ADP] Moja Czerwona.
Świetny kolor, dawaj gwinta, większą felgę i będzie malina
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Auto jak z podpisu, proszę o wycenę Motul 6100 synergie 6100 10w40 5l + filtr powietrza, oleju, przeciwpyłkowy. pzdr
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Z tą folią właśnie tak było Mimo dokładania kolejnych warstw kolor się nie zmienia
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Gdybym znalazł klapę US w dobrej cenie, to bym z chęcią założył. Co do spoilera, zamontowany na wkręty i klej do klapy.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Ja tylko z zaliczek modziłem Dzisiaj dopiero wziąłem wypłatę, także nie wiem od czego zacząć, tyle tego jest
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
a no od maja się zmieniło, wpadło koło, wpadła gleba, zmieniona kiera, środek carbon, lampy w stylu US. W sumie dobre koło odmienia całkowicie auto. Szkoda że mam taki miękki gwint, z chęcią sukę skręciłbym na dół
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Dopieszczony lakierek potrafi ładnie wyglądać - www.a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-110868/ Ogólnie podążam w tym kierunku
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Spocik bardzo chętnie, pod koniec września wprowadzam się na Koszalin bo na polibudę idę Także okazja będzie się spotkać Gdyby łatwo dało się zdemontować te klamki to bym spróbował je prysnąć szprajem, ale narazie korekta lakieru mnie czeka
-
Prawidłowe ciśnienie w oponach 17''
ja mam 18", szerokość feli 10" opona 225/40 i nabijam tył na 3atm.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ja swoją też bujam na co dzień po Kołobrzegu, a drogi wcale lepsze nie są. Od października będę już w Koszalinie także spoty możemy robić
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Witam:hi:, przedstawię wam swoją A4 którą mam już ponad 2,5 roku. Jest to moje pierwsze autko, od tamtej pory nahulałem nią 37tys. km. Drobne usterki jak wiadomo były, na szczęście w małej ilości. Jako uczeń nie miałem za bardzo kasy na mody, raczej wszystko szło w koszty eksploatacji, paliwo lub mody niskobudżetowe. Teraz troszeczkę zainwestowałem i czas najwyższy ją pokazać Dane: Audi A4 B5, produkcja 1996r, kolor LZ3N, instalacja LPG Przebieg 347 000km, na gazie 127 000 km przejechane Wyposażenie oryg: + 2xAirbag, + elek. Lusterka + Climatronic + Skórzana kiera i gałka zmiany biegów Co zrobiłem? (pominę czynności eksploatacyjne) + gwint MTS TECHNIK (jak dla mnie za miękki) + Brock B3 18”, szer przód 8,5”, szer tył 10” na nich gumy 225/40/18 + Uniwersalny Komputer Pokładowy + Podgrzewane lusterka + Podświetlenie nóg po otwarciu drzwi – przód i tył + Podświetlenie wnęk klamek wewnętrznych + Oświetlenie lampki podsufitki LED + Dekory w foli biały carbon firmy 3M + Kierownica skórzana poliftowa + Lampy przód polift valeo (kierunki w stylu US) + Nawiewy podświetlane II lift + Skrócona dźwignia zmiany biegów + Klubowe ramki + Lampy tył II lift + Hidy w soczewce + Halogeny przód na żółto + Grill RS type + kierunki US + U-dimension El-comp6 w drzwiach z przou A to moje najbliższe plany: - Korekta zaniedbanego lakieru (aktualnie studiuje te zagadnienie) - sprzęt i kosmetyki zakupione - Zmiana foteli na jakieś kubły w materiale. - Wygłuszenie drzwi - Elektryka szyb tył - brakuje tylko boczków na tył i przełącznika na przód. Tak wyglądała po zakupie: https://lh4.googleusercontent.com/YzB_VbY0VgMh0K55fHxW0_xxPv1yIEv6AqILSzrIb4Q=w687-h515-no Zacznijmy od środka, bo w głównej mierze tu najwcześniej pojawiły się zmiany. Było: Aktualnie: Z zewnątrz zacząłem od wywalenia obciachowych chlapaczy. Potem kupiłem obciachowy grill: Tu jakieś foto przerobione w PS: Przez jakiś czas bujałem się na 16” z Passata B5: Potem wpadły na sezon ori A4 B6: Skończyły się opony, musiałem przeprosić się ze stalówkami 15” i kołpakami; i tak minęło kilka miesięcy i bryka doczekała się poliftów valeo na przód: w końcu auto jakoś zaczęło wyglądać, 18” i gwint zrobiły robotę. Szeroki tył daje radę: i reszta fotek: Denerwuje mnie strasznie miękki gwint z tyłu:thumbdown: Z racji że mam z tyłu szeroką felgę 10”, mimo że jest naciągnięta opona, chowa się w nadkole to przy jeździe z 3 osobami, tył tak siada że muszę powoli jeździć. Z chęcią zamieniłbym się z kimś na jakieś twardsze springi Od kupna fury prowadzę statystyki: Zużycie paliwa, lpg - Audi A4 - prezes605 - Motostat a to różnica w folii na lampach: ta mocno pomarańczowa jest firmy ORACAL. Aktualnie z przodu: W ramach akcji "wrzuć miedziaka dla dzieciaka" wpadłem pośmigać na tor: AKTUALIZACJA: Wczoraj 2 felgi odebrałem z prostowania, a w przyszłym tygodniu oddaje do malowania.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Ładuj gwinta, furę na glebe i dopiero będzie wyglądać
-
[B5 AFN] by BARTEK
Mam wrażenie że za dużo elementów jest czarnych w Twoim aucie, przez co według mnie nie prezentują się tak dobrze. Głównie mam na myśli lampy przednie i tylne. Według mnie ładniejsze są lampy w style USA. Ogólnie furę w tym kolorze można fajnie odwalić (przykład A4 kolegi Krycha - http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/se-a4-latania-wsi-lansu-remiza-110868/ ) i ja zmierzam powoli ku temu kierunkowi ze swoją bryką. Powodzenia w modzeniu
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Nie działałem nic w temacie z tego względu że mam spoiler na klapie który troszeczkę waży i nie wiem czy całość zadziałałaby tak jak powinno
-
[B5 AFN] by BARTEK
I jak tam fura? Zmieniło się coś w temacie?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
a kiedy w świdwinie będzie można furę zobaczyć?
-
Kołobrzeskie A4 .........
ja w przyszły weekend wyjeżdżam na zlot szanuj-sie.pl do Wolina
-
Kołobrzeskie A4 .........
to robimy dziś spontana o 19.00?
-
Kołobrzeskie A4 .........
gdybym ciezko nie praowal to bym z checia przyjchal. przyszla niedziela pasuje mi spoot na 100%
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
pozdro Murdzi
-
Kołobrzeskie A4 .........
nie wiem czy uda mi się z roboty urwać Zobaczę w grafik i wieczorem dam znac.
-
[B6 ASN] A4 B6 3.0 Quattro S-line
Taka bryka a w temacie cisza pzdr
-
Kołobrzeskie A4 .........
No wlasnie mam zastrzerzenia tylko do tylu. Ogolnie auto miekkie nie jest, szywno sie prowadzi, tylko ten tyl strasznie siada. Szkoda ze nie mam zadnego punktu odniesienia to bym wiedzial czy jest ok ---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- woodzuu pzdr, nie zdążyłem obtrąbić
-
Kołobrzeskie A4 .........
heh, tył ledwo co się zmieścił od wewnętrznej strony. Ogólnie ten gwint coś miękki jest Różnicy w komforcie przy jeździe na gwincie pomiędzy kołami 15" z gumą 195/65 a 18" 225/40 to nie odczułem. Zastrzeżenia mam do miekkiego tyłu, 4 osoby i strasznie przysiada:thumbdown: