Treść opublikowana przez prezesik18
-
Kołobrzeskie A4 .........
Bez porównania Koła robią wrażenie, szczególnie tylne
-
Kołobrzeskie A4 .........
mi na 90% pasuje ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 22:40 ---------- ja bede na 100% ---------- Post dopisany 26-07-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 13:06 ---------- To kiedy spot?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Tak u poprzedniego właściciela się prezentowały: Ps. jak mi jutro gwint przyjdzie, to zadzwonię w sprawie ściągaczy sprężyn
-
Kołobrzeskie A4 .........
sezon rozpoczęty, o popołudniach wolnych mogę pomarzyć. Najlepsza opcja jak mogę pracować to od 9.00 do 19.00 ---- każdy by tak chciał. Zazwyczaj zapierdzielam od 11.00 do końca, czyli do północy lub nawet 1szej W pogoni za hajsem na mody Dziś przyszły Brocki 18", przód 8.5" tył 10"szerokie. Na nich gumy 225/40/18 Nadal czekam na gwint, a koła prawdopodobnie przemaluje na biało Mam małą wizję dot. auta.
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
[/color] Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum To widzę że z ZSD jest już nas dwóch [ A Twoja była A4 jeszcze śmiga na klubowych ramkach?
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum
-
Kołobrzeskie A4 .........
Można jakoś w tygodniu wieczorkiem
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ok, w takim razie podjadę tam
-
Kołobrzeskie A4 .........
Poszukam kontaktu w internecie, co prawda felg jeszcze nie mam, ale wiem że mają być polakierowane na biało Także szukam już kontaktów.
-
Kołobrzeskie A4 .........
W takim razie będę szukał dobrego lakiernika, szkoda dwa razy robić tą samą robotę
-
Kołobrzeskie A4 .........
Malowanie felg też da się zj***ć? Niby powierzchnia nie duża, lakierowany elementy nie są obok siebie - nie widać wielkiej różnicy kolorów. Także chyba wystarczy malować tak, aby nie zrobić zacieków
-
Kołobrzeskie A4 .........
oooo to fajnie, także jak już przyjdzie do mnie zawieszenie, będę miał dzień wolnego to odezwę się Jakiś ogarnięty i niedrogi lakiernik w Kołobrzegu jest? Przymierzam się do kupna felg ale chciałbym je przemalować na biało
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dekory oklejone Ma ktoś z was ściski do sprężyn? W przyszłym tygodniu wpada do mnie gwint, z chęcią sam wrzuciłbym go do fury, tylko nie mam ścisków
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
Kolego dajesz czadu z autem Świetnie się prezentuje
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Jeżeli chodzi o to wal do Kreślarni lub Fregaty
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Ja też już po zmianie kiery, kupiłem kiere + poduche + osłona kiery polift z angola + taśma okrągła od polifta + wtyczka do taśmy od strony wiązki auta. Całość wyrwałem w przyzwoitej cenie. Taśmę ładnie zamocowałem urywając z niej oryginalne mocowania do manetek z polifta, ażeby było dobrze, przykleiłem klejem na gorąco do manetek. Trzyma się mocno, zmiana na plus.
-
Znaczenie ET Felgi
Ogólnie z dystansem ET=31 czyli OK.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki
-
Kołobrzeskie A4 .........
Cisza przed spotem
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ale mało nas tu na A4-klub.pl. Można byłoby założyć lokalną grupę fanatyków Audi - czy to na FB, czy forum
-
Kołobrzeskie A4 .........
mało "rezaczy" w naszym gronie Ja teraz powoli zaczynam hajs na mody wydawać
-
Kołobrzeskie A4 .........
heh, kiera z B7 jej design do wnętrza B5 nie pasuje, nie kupię
-
Kołobrzeskie A4 .........
Ma ktoś z was na sprzedaż redukcje wieloklina do kiery poliftowej abym mógł wrzucić ją do przedlifta?
-
Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
Kto ma dostęp do tulejek redukcyjnych?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Zrobię wszystko co w mojej mocy