Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. Bez porównania Koła robią wrażenie, szczególnie tylne
  2. mi na 90% pasuje ---------- Post dopisany 14-07-2013 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2013 at 22:40 ---------- ja bede na 100% ---------- Post dopisany 26-07-2013 at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 13:06 ---------- To kiedy spot?
  3. Tak u poprzedniego właściciela się prezentowały: Ps. jak mi jutro gwint przyjdzie, to zadzwonię w sprawie ściągaczy sprężyn
  4. sezon rozpoczęty, o popołudniach wolnych mogę pomarzyć. Najlepsza opcja jak mogę pracować to od 9.00 do 19.00 ---- każdy by tak chciał. Zazwyczaj zapierdzielam od 11.00 do końca, czyli do północy lub nawet 1szej W pogoni za hajsem na mody Dziś przyszły Brocki 18", przód 8.5" tył 10"szerokie. Na nich gumy 225/40/18 Nadal czekam na gwint, a koła prawdopodobnie przemaluje na biało Mam małą wizję dot. auta.
  5. [/color] Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum To widzę że z ZSD jest już nas dwóch [ A Twoja była A4 jeszcze śmiga na klubowych ramkach?
  6. Również pozdro W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum
  7. Można jakoś w tygodniu wieczorkiem
  8. Ok, w takim razie podjadę tam
  9. Poszukam kontaktu w internecie, co prawda felg jeszcze nie mam, ale wiem że mają być polakierowane na biało Także szukam już kontaktów.
  10. W takim razie będę szukał dobrego lakiernika, szkoda dwa razy robić tą samą robotę
  11. Malowanie felg też da się zj***ć? Niby powierzchnia nie duża, lakierowany elementy nie są obok siebie - nie widać wielkiej różnicy kolorów. Także chyba wystarczy malować tak, aby nie zrobić zacieków
  12. oooo to fajnie, także jak już przyjdzie do mnie zawieszenie, będę miał dzień wolnego to odezwę się Jakiś ogarnięty i niedrogi lakiernik w Kołobrzegu jest? Przymierzam się do kupna felg ale chciałbym je przemalować na biało
  13. Dekory oklejone Ma ktoś z was ściski do sprężyn? W przyszłym tygodniu wpada do mnie gwint, z chęcią sam wrzuciłbym go do fury, tylko nie mam ścisków
  14. Kolego dajesz czadu z autem Świetnie się prezentuje
  15. Jeżeli chodzi o to wal do Kreślarni lub Fregaty
  16. Ja też już po zmianie kiery, kupiłem kiere + poduche + osłona kiery polift z angola + taśma okrągła od polifta + wtyczka do taśmy od strony wiązki auta. Całość wyrwałem w przyzwoitej cenie. Taśmę ładnie zamocowałem urywając z niej oryginalne mocowania do manetek z polifta, ażeby było dobrze, przykleiłem klejem na gorąco do manetek. Trzyma się mocno, zmiana na plus.
  17. Ogólnie z dystansem ET=31 czyli OK.
  18. Dziś nas było nas trzech :wink:Ja co prawda na pół godzinki ale byłem Ma ktoś z was wypożyczyć opalarkę? Mam folię 3M i chciałbym dekory okleić ale nie mam opalarki
  19. Cisza przed spotem
  20. Ale mało nas tu na A4-klub.pl. Można byłoby założyć lokalną grupę fanatyków Audi - czy to na FB, czy forum
  21. mało "rezaczy" w naszym gronie Ja teraz powoli zaczynam hajs na mody wydawać
  22. heh, kiera z B7 jej design do wnętrza B5 nie pasuje, nie kupię
  23. Ma ktoś z was na sprzedaż redukcje wieloklina do kiery poliftowej abym mógł wrzucić ją do przedlifta?
  24. Kto ma dostęp do tulejek redukcyjnych?
  25. Zrobię wszystko co w mojej mocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.