Treść opublikowana przez prezesik18
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Najbliższe plany to pomalowanie błotnika i malowanie/zmiana przedniego zderzaka Co do innych modów to narazie zapas gotówki się wyczerpał Narazie tylko rozpórkę zamówiłem.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Aktualne foto Wpadło: drugi halogen oklejony na żółto, grill RS type, HID 5000K, postojówki smd, folia pomarańcz a nie żółta, kierunki jak w US`a załączane włącznikiem z kabiny.
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Według mnie nie widać tych 18" Sam u siebie mam raanty na czarno i wygląda felga na 17" a może nawet na mniejszą, dlatego na nowy sezon będzie biały mat
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Co jak co, ale felgi w ciemnym kolorze gubią swój rozmiar
-
Samoczynie przełącza się podczas jazdy z gazu na benzynę
miałem podobne objawy zimą gdy miałem niski poziom płynu chłodniczego. Jeżdziłem z podpiętym kablem do kompa lpg i podczas jazdy na kilka sekund temp reduktora spadała na minus, przełączało na pb i po kilku temp wracała do normy, żeby przełączyć na lpg również musiałem uruchomić ponownie silnik. Spróbuj odpowietrzyć układ
-
Samoczynie przełącza się podczas jazdy z gazu na benzynę
Gdy podczas jazdy przełącza z lpg na pb centralka wydaje jakieś dźwięki? Możliwe jest od razu ponowne przełączenie na lpg czy musisz od nowa odpalić żeby przełączyć na lpg? Jaki masz sterownik?
-
Audi A4 B5 by MatUsh Gwint, 18" Flat Five, Xenon, Skóra
Mam u siebie tą roletkę, w ciągu 2 lat użyłem 1 raz
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
jutro odbieram grila od kuriera
-
Stalowe Felgi na Zimę Kolor do Czerwonego Avanta
kolor kremowy (niemiecka taxa)
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Dziś zamówiony grill RS type, folia pomarańczowa na lampy. Dotarły do mnie również ramki halogenów (te małe) - w końcu dorezam lewy halogen i jednookim nie będę jeździł Na dniach mam w planach kupić Hidy 5000k z przetwornicami slim. Nie wiem jak to z modzeniem będzie wyglądać, jutro wyjeżdżam na strudia Grill założę bez problemu, gorzej z wyrezaniem halo.
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Jak się uda to jutro za 200zl wyrwę, na zimę w sam raz
-
Felga 18 RS6 jakie ET
18" Audi 5x112 wheels z tego co ja widzę chodzi o ten wzór Wychodziły o szerokości 8" et43 w 05-08 a4, a6 były też o szerokości 7,5" et 56 w 04-08 a3 wszystkie z innym et to są repliki.
-
Felga 18 RS6 jakie ET
oryginał ma et43, wszystkie z innym et są replikami tej felgi
-
[B5 ADR] Bordowa strzała na 19"
Powiem Ci że całkiem przyjemna zabawa z modelowaniem kratki, a tego bałem się najbardziej ---------- Post dopisany 28-09-2013 at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2013 at 09:17 ---------- Dziś zrobione obrysówki jak w US'a i podłączone halo
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Z tematu wymiany lamp na II lift, opisane są wszystkie kable prócz tego od halogenów. Także znasz kolory 7 przewodów, a ten ósmy jest właśnie od halogenów. Nic tylko maskę do góry i szukać tego kabla którego nie ma na schemacie
-
Miękkie zawieszenie MTS
Z przodu miałem ori nówki (dołączone do gwinta) twarde odboje. Natomiast z tyłu musiałem przełożyć te co miałem u siebie(ori audi).
-
Miękkie zawieszenie MTS
Kolego mogłeś od razu napisać żeby je spiąć trytami W połowie trasy, klipsy powchodziły w osłonę odboja a ja jechałem 30km/h ---------- Post dopisany at 19:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- Zrobiłem to jeszcze raz, na spokojnie. Zrzuciłem koło, oryginalny odbój z osłoną "ściągnąłem" na maksa w dół, Założyłem nad nim te klipsy, porządnie zaciskając je trytkami. Podstawiłem pod piastę kawał kołka, powolutku z lewarka auto opuściłem i tym sposobem odboje powędrowały na samą górę tłoczyska amortyzatora. Po dłuższym zastanowieniu się, stwierdzam że po prostu wtedy zrobiłem błąd montażowy wkładając je niżej od oryginalnego bardzo miękkiego odboja Dam znać jak trochę pośmigam.
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
wymiary w poście #132 Dziękuje
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Gdybym chciał dać zarobić to bym to zrobił a nie pytał o wymiary Tym bardziej że to tylko rurka na końcach spłaszczona z wywierconymi otworami
-
[ALL B5] Dolna rozpórka
Mógłby ktoś podać wymiary tej dolnej rozpórki?
-
Miękkie zawieszenie MTS
Założyłem te odboje/klipsy z linka od kolegi Puchalke. Montaż prosty bo wystarczy tylko auto podlewarować aby móc wcisnąć klipsy na tłoczysko amortyzatora. Auto podskoczyło do góry, dlatego musiałem gwint zlewarować w dół. Teraz jest odpowiednio twardy, właściwie mogę stwierdzić że auto "siedzi" na tych odbojach.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
eee, jakieś klimatyczne miejscówki, ładne uliczki czy coś
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
W poliftowych lampach nie ma przeciwmłowych(halogenów) wbudowanych, dlatego są one osobno w zderzaku. Żeby je zamontować trzeba błotniki ciąć, a to nie jest jakimś wielkim wyzwaniem
-
[ALL B5] Niebieskie 1,9 TDI (90KM) by asterixs
szukaj pod hasłem: podszybie polift np. PODSZYBIE AUDI A4 B5 LIFT (3521581757) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[B5 ADR] Srebrny ADRek by Grabek
Inny kolor zacisków raczej nie ma sensu, wiadomo że czerwone grubo wyglądają. Ps. jak będę w Koszalinie to furami na sesyjkę trzeba się ustawić Znasz jakieś klimatyczne miejsce na fotki?