Treść opublikowana przez prezesik18
-
Strefa Śmiechu
BMW E39 525 TDS 97r.-PILNE Świdwin ? Tablica.pl[/url co za naklejka
-
[B6 AVF] czerwona kontrolka oleju a niski poziom oleju
Może masz problem z ciśnieniem oleju podczas rozruchu i na wysokich obrotach. Proponowałbym Ci sprawdzić to manometrem.
-
Regeneracja przełącznika świateł drogowych
A ja tam wolałem nie iść na prościznę (psikać wd40) tylko rozkręciłem cały mechanizm i przeczyściłem odpowiednie styki. Namęczyłem się co nie miara składając część kierunkowskazową z częścią od świateł pozycyjnych/mijania ale ostatecznie udało się bez strat
-
Błąd 16795 - temperatura cieczy chłodzącej
Sam chciałbym być w posiadaniu tych felg w aucie
-
Błąd 16795 - temperatura cieczy chłodzącej
Termostat do wymiany.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
OK, o 16.00 będę z lapkiem na 100%. pzdr
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Sorry ale nie dokładnie przeczytałem wczoraj Twojego posta. Byłem pewien że jesteśmy ustawieni na środę (czyli jutro) na 16.00 Jak Ci jeszcze jutro pasuje to mogę podjechać. Dziś i tak niestety nie miałem czasu.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
od 16.00 pasuje. Może być na forum lub też giełdzie.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Mi pasuje każde popołudnie, może być środa.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Robimy spota na tygodniu? Tak się składa że jestem w tym tyg. w Koszalinie, mam lapka z vagiem i jakby miał ktoś coś do sprawdzenia to mógłbym pomóc
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
A gleby to ty chyba w autku nie masz?
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Felgi 17" ? Ładnie się prezentuje autko
-
Skacze kąt wtrysku
Postaram się dziś screena zrobić. Jedno co mnie zaniepokoiło to że jak miałem tdi timing włączony to na liczniku zapaliła się kontrolka od świec żarowych.
-
Skacze kąt wtrysku
Mowa o tych jednostkach co są w tdi timing.
-
Skacze kąt wtrysku
żółta linia jest całkiem blisko niebieskiej.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Posłałem na PW.
-
Skacze kąt wtrysku
Ojciec ma paska B5 z AFN, sprawdzałem mu dziś ten kąt wtrysku i wychodziło 36-39, fuel temp 134. Dodam że auto dobrze odpala nawet w mrozy. Widziałem na necie jak się ustawia kąt wtrysku, zastanawiam się czy jak zrobię tak jak powinno być to czy coś się poprawi w pracy silnika.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Wysłałem ci linka na pw. Obraz zamontuj przez alcohol 120% lub daemon i odpal instalkę. Wczoraj byłem za bardzo zaganiany i zapomniałem sprawdzić
-
Nie chce wejść na obroty
I co było usterką?
-
aktywacja vag-com
Mam podobny problem z vag-com 409-1 Nie mam zamiaru systemu od nowa stawiać.
-
A4 by Balbolek
Ja do swojego leje motula 6100 synergie + 10W40 i jest OK. W żadnym wypadku nie lej castrola.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
no baa Jutro Ci podeślę bo coś na dysku nie mogę znaleźć, ale na pewno mam na CD.
-
Chyba para i woda z tłumika
U mnie też to zaobserwowałem jak silnik jest zimny. Dosłownie pluje z wydechu. To jest słabej jakości paliwo.
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Obsługa Vag-com jest banalnie prosta, wystarczy znać podstawowe słowa z j. ang. Zresztą jest jeszcze program Polski VAG
-
2,4 v6 wężyki podciśnienia
Jaki masz kod silnika? Poszukam schematu w ETKA.