Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prezesik18

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prezesik18

  1. MASATO, dzięki za fotę Jestem pod wrażeniem bo naprawdę pasują do tego modelu. Lekka gleba i będzie naprawdę świetnie. Sprawdzałem te felgi i są na 100% oryginalne, także za niedługo zawitają u mnie na aucie To są fele S-line z A6?
  2. Na 90% będę je brał, ale jeżeli bym ich nie kupił to dam Ci znać Zastanawia mnie tylko jak one w B5 wyglądają, chyba będę musiał podjechać na przymiarkę
  3. Cze, mam okazje kupić koła tego typu - http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/24/23/66/82/2423668216_2 Mogę je mieć za 1000zł. 2 opony starczą na sezon a kolejne jeszcze na dwa. Na felgach są oponki 225/45/17, ET45 (do B5 w sedanie podejdzie bez problemu?) i szer felgi 7.5". Same felgi nie są podrapane. Narazie zawias to standard 1BA ale będę planował wrzucić kit lub gwint. Ma ktoś foto jak one prezentują się w sedanie B5? Szukam właśnie w galerii felg i nie mogę nic znaleźć Z jakiego dokładnie modelu pochodzą te felgi?
  4. To był jeden jedyny wyjazd Częściej się zdarza jeździć na tegel lub schonefeld Zresztą zobacz na jakim "zadupku" leży ta ulica
  5. Stadtplan Berlin, hausnummerngenau und interaktiv - mit Umkreissuche Według tej strony nie należy do tej strefy.
  6. Auto stało na waldsassener(czy jakoś tak) strabe 24-42. Tym bardziej że jak wjeżdżałem do miasta od strony szczecina, to jechałem cały czas przez miasto (na ring nie wjeżdżałem), a potem gdzieś tam na mieście byłem i nie zwróciłem uwagi czy mijałem znaki mówiące o tej strefie ekologicznej Sprawdziłem na necie i ta ulica przy której zaparkowałem nie należy do strefy ekologicznej i plakieta nie jest wymagana. Czyli to miało być ostrzeżenie No chyba że mnie gdzieś na mieście na kamerach wyczaili...
  7. Nie miałem. Czy ta plakietka dotyczy wjazdu do samego centrum?
  8. Cze, byłem ostatnio kilka dni w Berlinie. Auto stało przy drodze prawidłowo zaparkowane tak jak inne auta, później zobaczyłem ze mam karteczkę pod wycieraczką. Kolor zielony, treść identyczne jak z tej strony nachdruckvorschlaglochkarte (Motorblog ) Dziwi mnie to że nie ma żadnego kwadraciku zaznaczonego przy tych pozycjach z wykroczeniami, dane dot. daty, godziny, miejsca i nr rej są napisane, a wykroczenie nie jest zaznaczone Czy ta karteczka to takie ostrzeżenie przed popełnianiem wykroczeń?
  9. Panowie, na tym tygodniu pasuje komuś spot po południu? Dawno nic się nie działo
  10. Ja wiem że mam sterownik omvl, reszty parametrów nie znam. Butla 57l, na zbiorniku robię ok. 500km. Średnie spalanie 11l/100km
  11. Jak ci podczas wolnej jazdy do 50km/h stuka, a po delikatnym wciśnięciu hamulca ustaje to właśnie jest to ta sprężyna.
  12. Jeśli masz hamulce firmy ATE to właśnie jest ta część która podałem. Tu masz link do fotki: Pobierz plik bez tytułu JPG free image - photo hosting Ja ostatnio w swojej A4 zmieniałem i u ojca w Passacie i już nic nie puka.
  13. Wracając do stukania klocków podczas powolnej jazdy to masz walniętą sprężynę zacisku - 4a0 615 269 koszt 12 zł.
  14. Narazie mam to: http://www.hgs-data.com/tools/OpenPDF.aspx?name=http://image.tolerancedata.com/tekpic/HellaPDF/ti_pl_electronics_kuehlwassertemperatursensor.pdf Jak znajdę konkretne dane pomiarowe to dam znać. ---------- Post dopisany at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ---------- Narazie mam to: http://www.hgs-data.com/tools/OpenPDF.aspx?name=http://image.tolerancedata.com/tekpic/HellaPDF/ti_pl_electronics_kuehlwassertemperatursensor.pdf Jak znajdę konkretne dane pomiarowe to dam znać.
  15. Ja niestety też mam problem z kontrolką ciśnienia oleju. Olej mam w normie, a kontrolka się zapala jak wjadę w jakieś nierówności - zjazd z drogi na boczną lub jak są duże przechyły. Denerwuje już mnie to. Wcześniej miałem wycieki z czujnika ciśnienia oleju to go wymieniłem. Chyba przyszedł czas na pomiar ciśnienia oleju i diagnozę co z autkiem. Martwi mnie ilość roboty która potrzebna jest żeby zrzucić miskę. Jakoś 2 tygodnie temu miałem okazję to robić na praktykach i ciekawie nie było, trzeba opuszczać sanki.
  16. lub też ściągnąć tablicę rej. i mniej więcej na środku klapy nawiercić dziurę i złapać szczypcami cięgno i pociągnąć. Też kiedyś miałem problem z otwarciem klapy, na szczęście mam rozkładane siedzenia, ale mam butle lpg 67l ustawioną poprzecznie tuż za siedzeniami Na szczęście była tam szczelina na 20cm to wpuściłem tam 5 letniego łepka i rozkręcił tapicerę a potem odblokował zamek
  17. mi weekend tez pasuje Co Wy na Bagicz? Wtedy może ktoś z KG by podjechał
  18. No właśnie, jakieś powitanie wiosny przy grillu moglibyśmy zorganizować
  19. Koledzy czy ktoś miał styczność z takim najazdem: http://allegro.pl/podjazd-najazd-rampa-podjazdy-najazdy-1500kg-i2192620405.html W najbliższych dniach mam zamiar wykonać taki najazd i chciałbym zasięgnąć wskazówek dotyczących wymiarów tego najazdu - szerokość, długość, wysokość, ale głównie zależy mi na tym z jakich kątowników mam go wykonać. Będzie mi służył do drobnych napraw pod gołym niebem Także jak ktoś z was użytkował najazd i może mi podpowiedzieć na co uważać najlepiej to czekam na odpowiedź
  20. Wydaje mi się że chodzi o silnik forum
  21. Już mam Zmieniłem w ustawieniach.
  22. Ja mogę podjechać ale dopiero po godzinie 17.00 i tylko w tygodniu. Jak wy robicie te emoty?
  23. Cicho jak makiem zasiał
  24. Ja też wypełniłem i czekam na ten raport
  25. W tym temacie masz wszystko. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?50214-ALL-B5-Monta%BF-pod%B6wietlenia-n%F3g-po-otwarciu-drzwi O ile się nie mylę to masę podłącz do brązowo-białego, wtedy będzie działać Ci po otwarciu drzwi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.