Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

radimm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez radimm

  1. ja patrzyłem jak mi lecą inne wiązki przewodów i wzdłuż nich, a potem przez ecu do kabiny
  2. Zobacz sobie wątek Juniora_Tdi, on ma fajne ledy w avancie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-s4-caractere-body-gleba-18-benz-recaro-burberry-led-backlights-194192/
  3. wrzuć jakieś normalne fotki (auto w dzień). Mody na duży + gwint czym prędzej bo wysoko na tych 18' wygląda
  4. Ładna seria patrząc na Passka to widać że Audi nie będzie miało źle u Ciebie! Niech dobrze służy
  5. genialne jest Twoje Audi nnooo opis co i jak przydałby się
  6. ja na Twoim miejscu zanim zacząłbym mysleć o zamianie bądź korekcie softu, pojechałbym na hamownie sprawdzić co faktycznie masz wgrane, bo może akurat jest tak jak trzeba P.S A Daniela oczywiście polecam, softa też mam od Niego
  7. fajne to Twoje sreberko jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu
  8. fajnie fajnie wsadz jeszcze boczny kierunkowskaz dymiony - bedzie pasowal do czarnych lusterek i felg
  9. niedaleko mnie często parkuje polift w avancie w takim kolorze jak Twój - bardzo fajny kolor Zgadzam się z Tobą że 1BA to trochę przegięcie pod względem wysokości Autko bardzo ładne, niech dobrze służy
  10. nie ma to jak celny przykład
  11. no to powodzenia, pokaż potem coś tam zmajstrował
  12. nie wiem jak z dostępnościa, ale w przeróbce oprawki nie ma żadnej filozofii - wywalasz pina plusowego, robisz dziurke w oprawce przez którą prowadzisz kabel do włókna 5W, lepisz potem trochę silkonu żeby uszczelnić tą dziurkę i tyle aaa oczywiście plusem z normalnego włókna kierunkowskazu musisz się przylutować bezpośrednio do żarówki
  13. to i ja się pochwalę przedwczoraj urzeźbionymi obrysówkami
  14. pomarańczowa, ew. złota
  15. mi też coś tam spadło po programie, ale to jakieś szczątkowe różnice
  16. oj tam alu... jebnij dekory w pomarancz
  17. masz ciemne wnętrze to wrzucałbym dekory w jakiś jasny kolor żeby tonacje wnętrza trochę przełamać
  18. cooler kupowałem już jakiś czas temu. Płaciłem za niego 299zł, kupowałem go na allegro z jakiegoś sklepu, ale nazwy teraz sobie nie przypomne, a z archiwum już mi usunęli akucje. Ale te z fmic.pl, re5pect itp. to są te same coolery z "za wielkiej wody"
  19. będą bo po obniżeniu zaczeło lekko przycierać a dwa że dupiasto wyglądają te schowane koła
  20. temat spokojnie do ogarnięcia, dasz rade
  21. ogólnie wszystkie niezłe, ale dla mnie nr. 2 i 3 z linków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.