Treść opublikowana przez radimm
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
Mitomani
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
ja patrzyłem jak mi lecą inne wiązki przewodów i wzdłuż nich, a potem przez ecu do kabiny
-
[B5 ADR] Srebrny ADR z nad morza (KONI, xenon, 18'' AMG, lampy tył US )
Zrobione. fajne te felgi
-
lampy tył LED w fabrycznych lampach po II lifcie.
Zobacz sobie wątek Juniora_Tdi, on ma fajne ledy w avancie http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-afn-s4-caractere-body-gleba-18-benz-recaro-burberry-led-backlights-194192/
-
[B5 ADR] Srebrny ADR z nad morza (KONI, xenon, 18'' AMG, lampy tył US )
wrzuć jakieś normalne fotki (auto w dzień). Mody na duży + gwint czym prędzej bo wysoko na tych 18' wygląda
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
Ładna seria patrząc na Passka to widać że Audi nie będzie miało źle u Ciebie! Niech dobrze służy
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
genialne jest Twoje Audi nnooo opis co i jak przydałby się
-
Salonowy soft
ja na Twoim miejscu zanim zacząłbym mysleć o zamianie bądź korekcie softu, pojechałbym na hamownie sprawdzić co faktycznie masz wgrane, bo może akurat jest tak jak trzeba P.S A Daniela oczywiście polecam, softa też mam od Niego
-
[B5 APS] by czorny
fajne to Twoje sreberko jeszcze jak 1.8T wjedzie pod maske i jakiegos wirusa mu zapodasz to już bedzie całkowicie po Bożemu
-
[B5 1Z] Wiśniowy traktorek Gwint / 17 /
fajnie fajnie wsadz jeszcze boczny kierunkowskaz dymiony - bedzie pasowal do czarnych lusterek i felg
-
[B5 AFN] Audi A4 AFN polift by Marcenao
niedaleko mnie często parkuje polift w avancie w takim kolorze jak Twój - bardzo fajny kolor Zgadzam się z Tobą że 1BA to trochę przegięcie pod względem wysokości Autko bardzo ładne, niech dobrze służy
-
1500zl na tuning wizualny
nie ma to jak celny przykład
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
no to powodzenia, pokaż potem coś tam zmajstrował
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
nie wiem jak z dostępnościa, ale w przeróbce oprawki nie ma żadnej filozofii - wywalasz pina plusowego, robisz dziurke w oprawce przez którą prowadzisz kabel do włókna 5W, lepisz potem trochę silkonu żeby uszczelnić tą dziurkę i tyle aaa oczywiście plusem z normalnego włókna kierunkowskazu musisz się przylutować bezpośrednio do żarówki
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
to i ja się pochwalę przedwczoraj urzeźbionymi obrysówkami
-
czarna AUDICZKA jaki kolor felg?
pomarańczowa, ew. złota
-
Spalanie po zawirusowaniu autka
mi też coś tam spadło po programie, ale to jakieś szczątkowe różnice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj tam alu... jebnij dekory w pomarancz- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
masz ciemne wnętrze to wrzucałbym dekory w jakiś jasny kolor żeby tonacje wnętrza trochę przełamać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:grin:- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
cooler kupowałem już jakiś czas temu. Płaciłem za niego 299zł, kupowałem go na allegro z jakiegoś sklepu, ale nazwy teraz sobie nie przypomne, a z archiwum już mi usunęli akucje. Ale te z fmic.pl, re5pect itp. to są te same coolery z "za wielkiej wody"- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
będą bo po obniżeniu zaczeło lekko przycierać a dwa że dupiasto wyglądają te schowane koła- [B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
temat spokojnie do ogarnięcia, dasz rade- [B5 AFN+] Czarny AVANT, 18", gwint, xenon, 2DIN, BOSE, kubły... NOWE FOTY !
ogólnie wszystkie niezłe, ale dla mnie nr. 2 i 3 z linków - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!