Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kondi30

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kondi30

  1. tez mnie wirus kusi, ale nie wiem gdzie pojechac ... Też się nad tym zastanawiam. Najlepiej do MR MOTORS
  2. Wypasik jest:good:Gratulacje.
  3. IRON X:good: Nie wiedziałem, że ten centralny głośnik jest taki mały Bo daje "czadu" konkretnie:naughty:
  4. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja płaciłem 244PLN
  5. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pierwsza jazda A4 2012 (wideo) http://www.autokrata.pl/artykul/wideo-pierwsza-jazda-audi-a4-2012-13021 Reportera sami oceńcie
  6. O kurde To jest właśnie zazdrość
  7. Bit miałem już ustawiony na "1" i dalej nic
  8. tak valcona i sportowe fotele, które prawdę mówiąc są średnie w porównaniu z bmw 5 i tamtymi fotelami sportowymi Bardzo ładne te fotele, zastanawiam się czy trzymanie boczne nie jest słabsze niż przy sportowych fotelach w a4 b8:eusathink: Teraz w A6 dostępny jest pakiet promocyjny Prime ze skórą Milano, ale Twoja Valcona lepsza:naughty:
  9. Super fura Graty. Nareszcie jakieś inne połączenie kolorów, a nie wszystko co białe na zewnątrz to czarne w środku To jest skóra Valcona + sportowe fotele?
  10. Ładnie to teraz wygląda. Graty
  11. Dlaczego nie mogę wejść w podświetlenie tła w MMI? Zaznaczyłm Interior lighting w zielonym menu i nic
  12. Trochę śmieszna ta lampka bez QQ1...obowiązkowo do wymiany
  13. Grzegorz i co sprawdzałeś to ?? Sprawdzimy na SPOCIE Po sprawdzeniu podzielcie się na forum:wink:
  14. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po czym poznać, które zwrotnice każdy z nas ma na aucie?
  15. Biały to biały:good: zwłaszcza tak pięknie wyczyszczony:naughty:
  16. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mnie też się podobają i takie właśnie mam niestety występują tylko w 18''...
  17. To już dziś, więc czekamy na foty
  18. Cuber, w tym ASO to zrobili Ci przejściówki do tych ledów czy po prostu lutowanie jak wrc ?
  19. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak dla mnie to okropne te balony - na zdjęciu z boku wygląda jak traktor Może gdyby te 20' miały inny wzór...
  20. W Łodzi zdjęcie ochrony komponentu płaciłem 244 PLN, a za kodowanie kluczyka policzyli sobie 340PLN
  21. No i pięknie, kiera super Teraz bierz się za kolorowy FIS
  22. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A jak u Was z grzaniem samochodu przy obecnych mrozach? Osiągacie 90'C, bo ja mam max 80 - 85' ?
  23. kondi30 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    U mnie rano -10' i po 45km trasy auto zagrzało się tylko do 80'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.