Treść opublikowana przez omzig
-
[ALL B6] Błąd 17931- Co to za błąd?
Andrzeju, ogarnąłeś tą/tę usterkę?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Jak te półosie talerzowe wyglądają? Co to jest w ogóle?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Czyli co mam kupić, co przerobić, a co założyć żebym miał w tym zjebanym 1.8T ANB polift FWD te 320mm?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Dziękuję. Tomku, niebawem zgłoszę się po oplot, dam znak. A co z tym przegubem wewnętrznym? Gdzieś wyczytałem, że jakiś inny tam jest i trzeba ingerować w skrzynie...? Ku..wa jak ten internet mózg lasuje, ja pie...ole...
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Tak coś czułem, dlatego pytam od jakiego modelu konkretnie ogarnąć?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
No srednica 321 czy tam 320mm, ale od jakiego modelu brac? Od np 1.6 wiadomo, ze nie... A i dlaczego tarcze od C6 nie podejdą jak zaciski są te same?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
No dobra, od B7 ale jaki silnik? I co z przewodami hamulcowymi? Zostają ori, czy coś przeszczepiać?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
I przed przed ostatnie pytanie: Od jakiego modelu tzn od jakiej pojemnosci szukać wtedy tarcz pod te zaciski jednotlok z C6?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Dzięki. Od C6 można wyrwać w dobrej cenie, a od B7 już sie cenią - jaja normalnie. Dev, czyli półośki szukać o d AJLa lub V6ek tak?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
I wszystko jasne, dzięki. A zacisk jednotłok z C6 czy z B7? Czy to to samo?
-
Swap hamulców S4 do A4 B5
Dlaczego od S4 B5 półosie z przegubami nie pasują? Tutaj na innym forum SID napisał:
-
Etapy budowy i podnoszenia mocy w silniku 1.8T w Audi A4 B6/B7
Podejdzie spokojnie.
-
Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
Używka, nówka, regenerowana?
-
Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
I co zrobiłeś w tej sytuacji?
-
fmic z mondeo mk4
Nie żałuj na takie mody, bo będzie później podwójny wydatek. Rób raz a dobrze.
-
Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
Ok, daj znać.
-
Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
Chodziło mi o kolegę koszykj.
-
AEB metaliczne mruczenie
Zdiagnozowałeś usterkę?
-
Bardzo niepokojący dźwięk zimnego silnika
I jak, rozwiązałeś problem?
-
fmic z mondeo mk4
Za używkę IC od Moneo MK4 trzeba dać 250 - 350zł... To na Allegro, mniej więcej w tym zakresie cenowym masz IC nowy w trzech dość popularnych rozmiarach, np od FMIC.PL
-
Jaki rozmiar opon letnich i zimowych założyć na alu 17"?
Podziękował.
-
Jaki rozmiar opon letnich i zimowych założyć na alu 17"?
A co z tymi na lato? Na takie felgi dobry rozmiar opony?
-
USTAWIENIE przednich wycieraczek
proszę bardzo Skąd kolega wziął taki zacny opis? Do B5 też da radę?
-
Jaki rozmiar opon letnich i zimowych założyć na alu 17"?
Witam. Jak w temacie - jakie opony wrzucić na felgi 7Jx17 ET37? 1. Na lato 225/45/17? 2. Na zimę to samo, czy lepiej mniejsze koła np 205/55/16?
- Opony zimowe 215 50 17 na 17'' 7,5 będą pasować ? pilne