Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Norbas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Norbas

  1. Makki jak tam z RS-blau
  2. Furka elegancka Makki : ogólnie temat pod względem zagadnień kosmetycznych Już odpryski są, że bra będzie montowana czy to tak zapobiegawczo?
  3. na jednym razie się nie skończy
  4. duffy chyba jesteś z pod znaku waga jak tam radio, oglądasz już filmy podczas jazdy
  5. topor zdesia nie sprzeda i dokupi do niego avanta z 3.0TDi
  6. No avantórnik niczego sobie wyposażenie niczego sobie, zwłaszcza stołki skórzano-satynowe Niechaj służy
  7. mój nauczyciel zawsze powtarzał na zaliczenia idzie się z pustą głową
  8. To odrazu walnij na długość auta dwa pasy jak w camaro, dzięki temu zyzkasz +2KM ale chyba lepiej zostać przy wersji VT i dać logo audi na żółto
  9. duffy a dach będziesz lakierował jak coś czy fole czarną w połysku kład??
  10. Chyba jeszcze ramka nie dotarła :gwizdanie: albo ogląda filmy w domu na nowym radyjku
  11. http://motokiller.pl/1254
  12. kończ studia, bo szkoda je zostawić przez włożone w nie pieniądze , rób praktyki w swoim kierunku(dobrze by było za granicą bo są opłacone zazwyczaj, musiałbyś trochę o nich poczytać), ucz się angielskiego plus jakiś jeszcze język który uważasz, że może Ci się przydać, potem możesz szukać jakiejś pracy za granicą podczas pobytu w PL (tak żebyś nie został bez niczego) no chyba, że po studiach znajdziesz prace w swoim zawodzie i będą Ci dobrze płacić u nas i uwierz mi na razie sumując waszą wypłatę nie macie źle wiadomo chciałoby się więcej ale trzeba się cieszyć z tego co się ma, ogólnie zarobki w PL nie pozwalają na spokojne życie bez spinki ja osobiście na razie nie wiąże przyszłości z naszym krajem :gwizdanie:
  13. a to PABLO pokój zakładasz w gt?
  14. Skoro Kolega sobie zasłużył to czemu nie światła elegancko wyglądają prawie jak us
  15. może w końcu wykorzystam HS ja tam na jutro się pisze
  16. dzięki właśnie dziś dostałem litra oleju Castrol 5w40 z belgii i jest przepaść po miedzy niby niemieckim sprzedawanym na allegro jak można coś takiego sprzedawać........
  17. panowie powiedzcie mi czy olej pełny syntetyk ma być jaśniejszy od połsyntetyka i mineralnego, a także czy powinien byc bardziej gęsty od pozostałych bo mam wrażenie, że coś z olejem jest nie teges
  18. a co jest w ogóle nowego w ojcu 2 ?? to samo co w jedynce tylko jakieś bardziej rozbudowane wszystko ??
  19. no to fajno mam nadzieje ze lepsze niż F1 2008
  20. Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??
  21. dobra dobra, specjalnie kupiłem sls-a co by poćwiczyć
  22. wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem dziś w nocy podłączyłem chyba w końcu hs jabre, tylko nie wiem czy jak w pokój wejdę to będę się słyszał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.