Treść opublikowana przez Norbas
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Makki jak tam z RS-blau
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Furka elegancka Makki : ogólnie temat pod względem zagadnień kosmetycznych Już odpryski są, że bra będzie montowana czy to tak zapobiegawczo?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
na jednym razie się nie skończy
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
duffy chyba jesteś z pod znaku waga jak tam radio, oglądasz już filmy podczas jazdy
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
topor zdesia nie sprzeda i dokupi do niego avanta z 3.0TDi
-
[B5 AJM] Moja a4 ;)
No avantórnik niczego sobie wyposażenie niczego sobie, zwłaszcza stołki skórzano-satynowe Niechaj służy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mój nauczyciel zawsze powtarzał na zaliczenia idzie się z pustą głową
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
To odrazu walnij na długość auta dwa pasy jak w camaro, dzięki temu zyzkasz +2KM ale chyba lepiej zostać przy wersji VT i dać logo audi na żółto
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
duffy a dach będziesz lakierował jak coś czy fole czarną w połysku kład??
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Chyba jeszcze ramka nie dotarła :gwizdanie: albo ogląda filmy w domu na nowym radyjku
-
Strefa Śmiechu
http://motokiller.pl/1254
-
[ALL] Filmy Wörthersee, wagenwerks i podobne klimaty
Black Beauty & Hot Blonde
-
Wyjechać za granicę czy zostać w Polsce???
kończ studia, bo szkoda je zostawić przez włożone w nie pieniądze , rób praktyki w swoim kierunku(dobrze by było za granicą bo są opłacone zazwyczaj, musiałbyś trochę o nich poczytać), ucz się angielskiego plus jakiś jeszcze język który uważasz, że może Ci się przydać, potem możesz szukać jakiejś pracy za granicą podczas pobytu w PL (tak żebyś nie został bez niczego) no chyba, że po studiach znajdziesz prace w swoim zawodzie i będą Ci dobrze płacić u nas i uwierz mi na razie sumując waszą wypłatę nie macie źle wiadomo chciałoby się więcej ale trzeba się cieszyć z tego co się ma, ogólnie zarobki w PL nie pozwalają na spokojne życie bez spinki ja osobiście na razie nie wiąże przyszłości z naszym krajem :gwizdanie:
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
i na wzajem
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
a to PABLO pokój zakładasz w gt?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Skoro Kolega sobie zasłużył to czemu nie światła elegancko wyglądają prawie jak us
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
może w końcu wykorzystam HS ja tam na jutro się pisze
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
to co jedziecie
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
dzięki właśnie dziś dostałem litra oleju Castrol 5w40 z belgii i jest przepaść po miedzy niby niemieckim sprzedawanym na allegro jak można coś takiego sprzedawać........
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
panowie powiedzcie mi czy olej pełny syntetyk ma być jaśniejszy od połsyntetyka i mineralnego, a także czy powinien byc bardziej gęsty od pozostałych bo mam wrażenie, że coś z olejem jest nie teges
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a co jest w ogóle nowego w ojcu 2 ?? to samo co w jedynce tylko jakieś bardziej rozbudowane wszystko ??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no to fajno mam nadzieje ze lepsze niż F1 2008
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Panowie jak tam F1 2011 się sprawuje? Warta kasy czy nie bradzo??
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
dobra dobra, specjalnie kupiłem sls-a co by poćwiczyć
-
Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
wy tam jakieś kody macie na przyczepność, bo ja co zakręt to lecę bokiem dziś w nocy podłączyłem chyba w końcu hs jabre, tylko nie wiem czy jak w pokój wejdę to będę się słyszał