Treść opublikowana przez Norbas
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Niby bezpiecznie do 210KM Czytałem o 2.5 co miała ponad 300km ale tam już było więcej dłubnięte
-
Montaż GTB1756VK z 2.7TDI do Audi A4 B6 2.5 TDI BCZ
Akn to 150'tka Jak masz takie osznaczenie to tak jak Arturoo napisał. 150km i juz auto było grzebane skoro masz niby 180km. I nie lipa wałki tylko słabe smarowanie oraz wydłużony okres wymiany oleju je niszczy...
-
Spot ....STAVANGER......ktoś chętny>>>
Gadałem z Tomkiem i za 2 tyg. jak coś Mało takich zapaleńców jak my
-
B6 DIVISION
Grzes283http://otomoto.pl/oferta/audi-a6-quattro-auto-prywatne-super-stan-potwierdzony-przebieg-139tys-km-ID6yzQz9.html
-
Wymiana turbo na mocniejsze 1.9 TDI BRB
Też sa silniki które są po programie z dpf i nic im sie nie dzieje.... Orientujesz sie czy dpf w środku mozna wybic tak jak kata?
-
czarny avant 3,2q
No dawaj, dawaj bo sporo na pierwszej stronie opisane a tu foty ni huhuhu Jak tam silniczek
-
Spot ....STAVANGER......ktoś chętny>>>
Dalej Ci sami Łukasz My ostatnio z Tomkiem byliśmy we dwoje, Ty chyba auto rozgrzebałeś co Pisz do niego i robimy spota Za 2 tygodnie robimy spota
-
czarny avant 3,2q
Marcin jakiś aktual by się przydał. Foty nie trybią
-
A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Super na tych avus'ach wygląda
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
No mam full moduł. Tam jest kabel fioletowy. Wystarczy się pod niego podpiąć ? Nie pamiętam czy ten fiolet też jest z prawej strony
-
B6 DIVISION
Oglądałem i jak za tę kasę, to zbyt zmęczona. I o dziwno nie miała grzanych d*p.... Dochodzę do wniosku, że jednak insignia jest wstanie stanąć na wysokości zadania. Wnętrze nie boi się użytkowania, ani czasu....odpowiedni zadbane wygląda po wielu latach jak nowe. Silnik 2.0 cdti 160KM daje rade i jest mniej awaryjny, niż w OOOO......jedyny minus, to walory optyczne, audi jest piekne, a opel po prosu ładny Zmienisz zdanie po kilku miesiącach i sprzedaż
-
B6 DIVISION
To napisałem, że nie zrobi na nim wrażenia... Ja przesiadłem się z B5 więc inna gadka
-
B6 DIVISION
Za dobrze wyposażoną B8 trzeba swoje zapłacić. Rok temu, jak szukałem auta też chciałem B8 lub coś z C6. Problem był taki, że auta z początku produkcji były słabo wyposażone... no i zmęczone troszkę. Po przemyśleniach wolałem wziąć B7 w dobrym stanie i dobrze wyposażoną. Nie żałuje decyzji jaką podjąłem przy B7 ale mogłem trochę dłużej poszukać i znaleźć coś w 3.0 Tdi lub 2.0TFSi ewentualnie BRD. Podejrzewam, że na Tobie nie zrobi dużego wrażenia B7 skoro miałeś B6. Ale jakbyś szukał to szukaj z końca produkcji 2007 i 2008 oraz konkretnie wypasionego... Tą z ogłoszenia co wkleiłeś oglądałeś ?
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Dzięki za nr. części
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jaka cena, masakra
-
B6 DIVISION
Czyli podgrzewana ?
- B7 Crew
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Z czego ta zaślepka ?
- B7 Crew
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Fajna maszyna i fajny kolor zacisków Ale do tego podszedłbyś pierwszy jakby stał koło miecia
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Co kupujesz za żarówki? Jak chcesz cos sprawdzonego co dobrze swieci i jest w kolorze xenona to bierz takiehttp://jafra-tech.de/zarowka-halogenowa-gpt-gp-thunder-h11-55w-7500k-hid-plasma-super-white-jafra-szczecin.html Wysłane z iPhone Dzięki za linka Masz to u siebie? Na razie przeglądam oferty z żarówkami-ledami i innymi wynalazkami...