Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Kucharek coś wypaplał ale nie ma jeszcze konkretnej daty
  2. Lewy przejdzie do BM, zagra jeden sezon i na tym się skończy jego przygoda z Bawarczykami Wydaje mi się że jest za słaby na taki klub
  3. zwycięstwo BM zasłużone i w tym meczu i całokształt LM ale o mały włos Arsenal by ich przejechał
  4. ja polecam Interceptor (widmo) film powinien być znany starszym Forumowiczom a młodzi niech poczują klimat kina z tamtych lat no i jest o fajnym autku
  5. szkoda że Dortmund był przygotowany na 45 minut
  6. witam mam mały problem z motorem 1,6 105 KM po zapaleniu rano i dodaniu gazu kopci - po przejechaniu kilkuset metrów jest ok i przestaje na kompie mam błąd z recyrkulacji spalin ale niepokoi mnie to że spaliny nie maja zapachu benzyny tylko tak mi sie wydaje lekko oleju co Wy na to ?
  7. nie wiem czy sam siłownik ma numer po kodzie silnika kupisz na alle lub na forum bez problemu
  8. tak jak pisałem wcześniej połowa Barcy do wymiany zespół jest wypalony a niektórzy zawodnicy to chyba pomylili zespół no i trener - którego nie ma ale finał jak najbardziej ok
  9. ok muszę w poniedziałek zadzwonić do WK i popytać co i jak narka dzięki za info bo było przydatne pozdrówko Przemek
  10. a jeżeli jest to osoba prywatna ? i kto wie czy nie ma umowy na połówkę - wtedy kaplica ?
  11. o widzisz to nowe informację a powiedz mi te oświadczenie jest wypisane przez kogo ?
  12. tak, jest w PL no to trochę droga inwestycja jak na początek chyba sobie odpuszczę temat
  13. witam Panowie mam zamiar kupić autko bez tablic - przywiezione z Niemiec i mam pytanie: Musze wykupić tablice próbne w tym przypadku żeby zrobić przegląd ? oraz czy można na tych tablicach jeździć ?
  14. aborygen odpowiedział(a) na aborygen temat w 1.8T
    a już myślałem że nie , więc praktycznie to samo co diesel
  15. aborygen opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam Jako że jestem z tej dziedziny sztuki totalnym laikiem proszę o informację : silniki 1,8T 163 KM oraz 190 KM posiadają sprzęgło z kołem dwumasowym ? dzięki za info
  16. nie to jest wersja darmowa powinna być na dobre programy lub programosy
  17. zainstaluj na lapie program SlimDrivers i odpal go wyszuka wszystkie stery których nie masz i ściągnie je
  18. Panowie Od początku istnienia cyfry jak jeszcze był canal+ i dekoder na niezapomniany klucz lepiej było zakończyć umowę i podpisać nową robiłem tak od początku i zawsze miałem lepsza ofertę (pomijając rok 2011 bo wtedy dali mi tuner 500GB bez opłat przez cały czas trwania umowy) nie wiem dlaczego ale zawsze stałych klientów mieli w d....e
  19. a ja dzisiaj dostałem od nc+ maila w którym to czytam że są bardzo zasmuceni z mojej rezygnacji i takie tam bzdety uważają że dali mi nowe programy canal+ i powinienem zostać normalnie powaliło ich
  20. dzięki za info sprawa załatwiona umowa wystawiona na połówkę
  21. czyli co mogę zrobić żeby go sprzedać bez opłat w US itp - umowę mam podpisana z gebelsem dla mnie to nowy temat więc napiszcie jak mogę zrobić żeby było ok
  22. witam mam pytanie czy mogę sprzedać samochód kupiony w Niemczech jeżeli na umowie kupna jest mój podpis i sprzedającego (Niemca) bez rejestrowania go w Polsce ? czy muszę zrobić wszystkie opłaty + rejestrację w PL i dopiero sprzedać
  23. witam Klubowiczów mam zamiar kupić a4 b6 z silnikiem 1,9 131 KM silnik ma program na 155 KM - wykonany w Niemczech przed 2009 r - od 2009r autko jest w Polsce u jednego właściciela po podpięciu kompa jest info że: diagnostyka na vagu wskazuje pompowtrysk nr 4 jako błąd sporadyczny bo przelewa do wart 1,8 poważna usterka czy do ogarnięcia ?
  24. ok, dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.