Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aborygen

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez aborygen

  1. Nie masz nikogo w DE ? Ja kupiłem swojego superba przez email i resztę przez rodzinę która wszystko wypytała. Ale nie możesz nastawiać się na najniższe ceny bo przejedziesz się. Jakie chcesz autko kupić i ile kasy masz ?
  2. dla zainteresowanych i spokojnych wolne dwa terminy w Chorwacji/Kanica jeżeli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam wszystkie pytania na pw
  3. witam skoda superb II czarny metalik - lakier raczej miękki co powiecie na taki zestaw do odświeżenia lakieru po zimie : http://allegro.pl/dodo-juice-lime-prime-100ml-cleaner-pod-kazdy-wosk-i5604327472.html http://allegro.pl/shiny-garage-beads-paste-wax-wosk-carnauba-i5147686947.html może coś z innych firm
  4. Ja tylko czekam na koniec umowy i zaraz ją wypowiadam. Przechodzę na wersję tuner + net w pakiecie za całe 30 zł
  5. dziękuję wszystkim za info dzisiaj dostałem info z mojego stałego miejsca że mają dla mnie termin wczasowicze przełożyli czas pobytu i zwolniło się miejsce 80 E za jeden dzień dla 8 osób
  6. jak byłeś w 2015 jaka stawka za dzień od osoby ?
  7. Panowie potrzebuję namiary na ładna i cicha miejscowość. Blisko morza
  8. Witaj. Miałem Galaxy S4 black edition - fajny, w miarę szybki i fajnie leżał w dłoni Teraz mam S6 i jest super - polecam Tył szkło więc od razu polecam kupić folię/szkło - najlepiej cały kpl
  9. Byłem niedaleko Rogoznicy dwa razy i tak: Trasa - Czechy, Austria, Słowenia LPG - najgorzej w Austrii nocą natomiast Chorwacja jest zasiana stacjami z LPG Waluty zawsze wymieniam u dostawców pieczywa mają dobry kurs
  10. sam dobrze wiesz że : dobry zwyczaj nie pożyczaj od tego są banki itp notariusz nic Ci nie da jak osoba będzie niewypłacalna
  11. musi być lychee
  12. Witam Szukam zapachu samochodowego Mon Areon Lychee Może jest ktoś na forum co posiada nadwyżkę lub wie gdzie można je dostać ? Pozdrawiam
  13. mechanik zamówił dzisiaj nowy czujnik po kodzie błędu wnioskuje że czujnik jest walnięty zobaczymy po wymianie
  14. tez tak myślałem wystawiłem je za 3 tyś do negocjacji
  15. Witam. Jestem na etapie przygotowań do sezonu letniego i zamierzam sprzedać kpl jak na fotce z mojego autka Felgi oryginalne 18" 5x112 Opony Goodyear F1 225/40R18" Kpl w bdb stanie - opony praktycznie nowe (końcówka 2014) Cały kpl w PL przejechał 3 tyś/km Ile mogę dostać za taki kpl ?
  16. Witam. Mam mały problem z czujnikiem parkowania. Gdy jest sucho cały parktronic działa ok ale gdy jest mokro np. po deszczu nie działa mi system. Po podpięciu do kompa jest błąd dotyczący - lewy tylny zewnętrzny czujnik Co może być powodem - uszkodzony czujnik czy coś na kostce/kabelkach
  17. są podobne to fakt ale szukam dokładnie takich jak na skodzie tomason jest zakrzywiony a tu jest po łuku
  18. witam może jest ktoś kto zna nazwę tych felg ?
  19. w dniu dzisiejszym skończyła się moja przygoda z P8 telefon po dwóch tygodniach użytkowania niestety jest daleki od ideału - wygląd i procesory to nie wszystko na duży minus - bateria oraz gps bateria jednak nie wytrzymuje tyle co w samsungu gps przerywa połączenie z satelitami korzystam z gps często i to eliminuje ten telefon sprzedany
  20. sprawa będzie trudna do wygrania ale powalczyć o swoje można
  21. podejście do klienta szok w skodzie jutro idę do kierownika tej placówki a dziś już dzwoniłem do skody polska mam prawie wszystko przygotowane(pismo reklamację) i jutro wysyłam tylko czekam na rozmowę z kierownikiem - jak będzie wydaje mi się że było tak podczas wymiany szyby musieli zrobić ta rysę i w panice zrobili fotki w warsztacie i przesłali do aso skody że niby tak jest szyba nie była wymieniana na miejscu w skodzie tylko certyfikowanym warsztacie
  22. w momencie odbioru zauważyłem i zaraz przekazałem informację osobie upoważnionej ta pokazała mi fotki z warsztatu że takie już było a na moim zdjęciu nie ma nic jeszcze dostałem info że jak coś to przez sąd normalnie szok
  23. witam mam mały problem ale bardzo denerwujący dziś odebrałem moje autko z aso skody po wymianie przedniej szyby okazało się że wyświetlacz columbusa ma dość głęboką rysę i zadrapaną ramkę mam fotkę przed oddaniem samochodu do aso oczywiście bez rysy możecie coś doradzić jak rozegrać sprawę ?
  24. Witam. Mam problem w jednym samochodzie tzn. Jak temperatura otoczenia jest na + to autko pali na dotyk Jeżeli temperatura zejdzie poniżej zera to jest już masakra - nie odpala Silnik 1.8 125 KM + instalacja BRC Czujnik temp. - wymieniony Pompa paliwa szczelna Może miał ktoś podobna sytuacje lub może podpowiedzieć
  25. Na pewno gra dobrze Tylko musisz zadać sobie pytanie ile będziesz oglądał filmów ? Kilka lat wstecz byłem na tym samym etapie co Ty - jeździłem po sklepach robiłem odsłuchy itd I kupiłem ampli + dvd sony oraz dokupiłem suba jamo w cenie 2200 zł Do dziś gra a w portfelu zostało mi na drugi zestaw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.