Treść opublikowana przez aborygen
-
Z kim jechać po auto ?
Nie masz nikogo w DE ? Ja kupiłem swojego superba przez email i resztę przez rodzinę która wszystko wypytała. Ale nie możesz nastawiać się na najniższe ceny bo przejedziesz się. Jakie chcesz autko kupić i ile kasy masz ?
-
Wakacje w Chorwacji
dla zainteresowanych i spokojnych wolne dwa terminy w Chorwacji/Kanica jeżeli byłby ktoś zainteresowany to zapraszam wszystkie pytania na pw
-
zestaw pod miękki lakier
witam skoda superb II czarny metalik - lakier raczej miękki co powiecie na taki zestaw do odświeżenia lakieru po zimie : http://allegro.pl/dodo-juice-lime-prime-100ml-cleaner-pod-kazdy-wosk-i5604327472.html http://allegro.pl/shiny-garage-beads-paste-wax-wosk-carnauba-i5147686947.html może coś z innych firm
-
Platforma cyfrowa NC+
Ja tylko czekam na koniec umowy i zaraz ją wypowiadam. Przechodzę na wersję tuner + net w pakiecie za całe 30 zł
-
Wakacje w Chorwacji
dziękuję wszystkim za info dzisiaj dostałem info z mojego stałego miejsca że mają dla mnie termin wczasowicze przełożyli czas pobytu i zwolniło się miejsce 80 E za jeden dzień dla 8 osób
-
Wakacje w Chorwacji
jak byłeś w 2015 jaka stawka za dzień od osoby ?
-
Wakacje w Chorwacji
Panowie potrzebuję namiary na ładna i cicha miejscowość. Blisko morza
-
Galaxy S6 Ktoś używa? Może podzielić się opinią?
Witaj. Miałem Galaxy S4 black edition - fajny, w miarę szybki i fajnie leżał w dłoni Teraz mam S6 i jest super - polecam Tył szkło więc od razu polecam kupić folię/szkło - najlepiej cały kpl
-
Wakacje w Chorwacji
Byłem niedaleko Rogoznicy dwa razy i tak: Trasa - Czechy, Austria, Słowenia LPG - najgorzej w Austrii nocą natomiast Chorwacja jest zasiana stacjami z LPG Waluty zawsze wymieniam u dostawców pieczywa mają dobry kurs
-
Jak bezpiecznie pożyczyć komuś pieniądze?
sam dobrze wiesz że : dobry zwyczaj nie pożyczaj od tego są banki itp notariusz nic Ci nie da jak osoba będzie niewypłacalna
-
Szukam zapachu samochodowego
musi być lychee
-
Szukam zapachu samochodowego
Witam Szukam zapachu samochodowego Mon Areon Lychee Może jest ktoś na forum co posiada nadwyżkę lub wie gdzie można je dostać ? Pozdrawiam
-
Czujnik parkowania
mechanik zamówił dzisiaj nowy czujnik po kodzie błędu wnioskuje że czujnik jest walnięty zobaczymy po wymianie
-
Prośba o wycenę felg z oponami
tez tak myślałem wystawiłem je za 3 tyś do negocjacji
-
Prośba o wycenę felg z oponami
Witam. Jestem na etapie przygotowań do sezonu letniego i zamierzam sprzedać kpl jak na fotce z mojego autka Felgi oryginalne 18" 5x112 Opony Goodyear F1 225/40R18" Kpl w bdb stanie - opony praktycznie nowe (końcówka 2014) Cały kpl w PL przejechał 3 tyś/km Ile mogę dostać za taki kpl ?
-
Czujnik parkowania
Witam. Mam mały problem z czujnikiem parkowania. Gdy jest sucho cały parktronic działa ok ale gdy jest mokro np. po deszczu nie działa mi system. Po podpięciu do kompa jest błąd dotyczący - lewy tylny zewnętrzny czujnik Co może być powodem - uszkodzony czujnik czy coś na kostce/kabelkach
-
jaka to felga
są podobne to fakt ale szukam dokładnie takich jak na skodzie tomason jest zakrzywiony a tu jest po łuku
-
jaka to felga
witam może jest ktoś kto zna nazwę tych felg ?
-
huawei p8
w dniu dzisiejszym skończyła się moja przygoda z P8 telefon po dwóch tygodniach użytkowania niestety jest daleki od ideału - wygląd i procesory to nie wszystko na duży minus - bateria oraz gps bateria jednak nie wytrzymuje tyle co w samsungu gps przerywa połączenie z satelitami korzystam z gps często i to eliminuje ten telefon sprzedany
-
zarysowana nawigacja z winy aso
sprawa będzie trudna do wygrania ale powalczyć o swoje można
-
zarysowana nawigacja z winy aso
podejście do klienta szok w skodzie jutro idę do kierownika tej placówki a dziś już dzwoniłem do skody polska mam prawie wszystko przygotowane(pismo reklamację) i jutro wysyłam tylko czekam na rozmowę z kierownikiem - jak będzie wydaje mi się że było tak podczas wymiany szyby musieli zrobić ta rysę i w panice zrobili fotki w warsztacie i przesłali do aso skody że niby tak jest szyba nie była wymieniana na miejscu w skodzie tylko certyfikowanym warsztacie
-
zarysowana nawigacja z winy aso
w momencie odbioru zauważyłem i zaraz przekazałem informację osobie upoważnionej ta pokazała mi fotki z warsztatu że takie już było a na moim zdjęciu nie ma nic jeszcze dostałem info że jak coś to przez sąd normalnie szok
-
zarysowana nawigacja z winy aso
witam mam mały problem ale bardzo denerwujący dziś odebrałem moje autko z aso skody po wymianie przedniej szyby okazało się że wyświetlacz columbusa ma dość głęboką rysę i zadrapaną ramkę mam fotkę przed oddaniem samochodu do aso oczywiście bez rysy możecie coś doradzić jak rozegrać sprawę ?
-
VW Passat B5 1.8
Witam. Mam problem w jednym samochodzie tzn. Jak temperatura otoczenia jest na + to autko pali na dotyk Jeżeli temperatura zejdzie poniżej zera to jest już masakra - nie odpala Silnik 1.8 125 KM + instalacja BRC Czujnik temp. - wymieniony Pompa paliwa szczelna Może miał ktoś podobna sytuacje lub może podpowiedzieć
-
Kino domowe 5.0 warto?
Na pewno gra dobrze Tylko musisz zadać sobie pytanie ile będziesz oglądał filmów ? Kilka lat wstecz byłem na tym samym etapie co Ty - jeździłem po sklepach robiłem odsłuchy itd I kupiłem ampli + dvd sony oraz dokupiłem suba jamo w cenie 2200 zł Do dziś gra a w portfelu zostało mi na drugi zestaw