Treść opublikowana przez ?uki1984
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Że też takie babole sprzedają
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Następny mod to Potem sie biore za sprzęgło, gwint i 19"
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
i nie bedzie hamowac jak S4 jesli cala reszta osprzetu hamulców nie bedzie taka jak s4... niestety. ALe wygląda bardzo przyjemnie . Wogole śliczne autko ! Widać że duzo pracy w nie wkladasz. Co masz na mysli osprzetu, tylne hamulce? Z tego wiem to trzeba pompe hamulcowa przeprogramowac zeby dawala wieksze cisnienie. Ogolnie s4 to nigdy nie bedzie, ale napewno hamowanie na wiekszych hamulcach jest duzo lepsze, a o to mi chodzilo Duzo pracy i pieniedzy:tongue4: ---------- Post added at 10:06 ---------- Previous post was at 10:06 ---------- :facepalm: ---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 10:06 ---------- W koncu zrobilem update pierwszego postu:decayed:
-
Bodykit od Regula Tuning !!! Co sadzicie?
Daj spokuj:facepalm: UFO chcesz zrobic:shock3: S4 albo S Line
-
Ułamany tunel od bagnetu
a co sie stanie jak coś wpadnie:kwasny:
-
Ułamany tunel od bagnetu
jakie 20-30zł. Ja też miałem połamany. Kupiłem w motoryzacyjnym za 5 zł
-
koledzy możecie kliknąc na zdjecie mojej córci
głos oddany:wink:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
wiem wiem . Z czasem jakiś tłumik przyjdzie:wink:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Wiem na razie będę wracał do ori ku uciesze wielu:decayed:
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
no i auto pojechało do malowania: zderzak tył S4, klapa US, i progi z listwami S4 w kolor
-
Dlaczego z subwooferem gra gorzej???
Musisz w radiu na maksa zmniejszyć bass, żeby średnio i wysoko tonowe grały czysto. A bass podkręcasz na tubie. Powinne być tam dwa pokrętła. Dzięki temu tuba też będzie dawała bass bez sopranu i średnich tonów:wink:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Boska :slina: Wrzuć grafitowe 19 RS4 i będzie rzeźnia:naughty:
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Trzeba
-
Czy opona 225/60/17 wejdzie na A4
Co ty chcesz poduszkowiec zrobic:facepalm: 60% z225 to masz jakies 13cm balon masakra:grin: juz nie wspomne o wygladzie:thumbdown:
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Swieca normalne zarówki h7 w dlugich plus otwieraja sie prxeslonki. Napisalem Ci ze trzeba przeslonki przerobic i nawet napisalem u kogo
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
ja u siebie wymieniałem xenie na bixy. Kupiłem kompletne u nas na forum za 700zł + 100zł przekładka przesłon na ruch lewostronny. Śmiało możesz wysłać lampy do kolego Mario... .On to dla mnie robił i od niego brałem lampy. Przy montażu najlepiej odciągnąć prawe nadkole i powypinać kabel zasilający z zaczepów (wtedy jest wystarczająco długi), bo inaczej będziesz miał zonka jak włożysz lampę i będziesz chciał ją podłączyć . Musisz też odciągnąć plastikowy karbowany wężyk idący do filtra powietrza i podwiązać go plastikową opaską, bo lampa opiera się aż o filtr powietrza. A z prawej strony musisz usunąć plastikowe mocowanie na dwa kable i przełożyć te kable na drugą stroną takiego gównianego metalu. Potem potrzebujesz drugiej osoby,która dociśnie lampy podczas przykręcania, bo inaczej będą chamsko wystawać A przetwornice i żarniki są takie same. Tylko postojówki są inne (bez metalowej końcówki) ---------- Post added at 09:46 ---------- Previous post was at 09:43 ---------- A środki Bixów nie są czarne tylko szare:decayed:
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Ogólnie mi też podobają się czarne grille ale nie na czarnym aucie bo sie wszytko zlewa. Niebieskie czerwone lub szare auto jak najbardziej tak:good:poza tym to kwestia gustu i każdy robi tak jak lubi:thumbup1: A tak odbijając od dyskusji "chrom nie chrom" to mi też się podoba to w pakiecie s4 że zderzaki są całe:thumbup: Jeszcze podoba mi się body Oetingera ale ori kosztuje sporo, a laminatów bym nie założył A poza tym tyłek s4 jest taki kozacki że nawet fani sline go zakładają
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Mlody ale czarne grille na czarrnym aucie słabo wyglądają lepsze ori jak u mnie:naughty:
-
Pakiet ospojlerowania CARACTERE vs Rieger vs S4 B6 vs S LINE
Tylko S4 do b6:naughty: u mnie takie body bedzie skonczone za 2tyg. Tylok zostaly progi i tylny zderzak do pomalowania+bedzie klapa US:naughty: a gwint i 19" bedzie nastepne:jerk:
-
Które silikony lepsze samco czy sfs performance????
Czy ktoś wie które z powyższych sylikonów są lepsze
-
[ALL B6] Ocena FMIC
ok ICek zamówiony. Dam znać jakie są efekty.
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Może też kiedyś w taką turbawke zainwestuje jak pokończę to co zacząłem
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Może kiedyś. Teraz skończe s4 body plus pakiet moc
-
[ALL B6] Ocena FMIC
Nie odpisałeś na moje pytanie co wtym BEXie siedzi że ma 280 koni:chytry: ---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:19 ---------- Dzięki CoLo za rade
-
[ALL B6] Ocena FMIC
A tak z ciekawości co tam w tym BEXie siedzi że ma 280KM:eusathink: ---------- Post added at 18:03 ---------- Previous post was at 18:03 ---------- w irl