Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebul

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebul

  1. To co mogło być powodem ? Czy takie coś można naprawić czy nowy wahacz musi być?
  2. Witam. Jadę dziś do mechana bo wybił mi się sworzen. Tylko czemu ? Błędny montaż że po roku tak się stało? Bo nie wiem czy brać to jako reklamację
  3. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki ! Jakos powalcze z tym i wymienie to dziadostwo, teraz mam pogląd na to jak to wygląda i co z tym zrobic
  4. Panowie, probowalem wymienic zarowke , tzn sprawdzalem jak to wogole zrobis no i wyjalem halogen , probowalme przekrecic wtyczke na bok i takie cos sie stalo jak na foto ...... czy popsulem sobie cos ?:P Jak ta zarowke wogole wymienic ?
  5. A gdzie on jest ? Bo tez mam tak czasami ze mi chodzi klimatornik po wylaczeniu auta
  6. Sam błotnik 950 zł kosztuje
  7. Dzis oddalem auto do zakladu zajmujecemu sie takimi naprawami , dzis odebrale msobie auto zastepcze i za 3 dni bede miec gotowe, sam ORI błotnik kosztowal 957 zl Porazka z ergo hestia, 500 zl za naprawe jak sam blotnik 957 zl ,a gdzie lakierowanie i montaż ;/ Plus tego taki, ze bede miec nowy ori błotnik ,a stary akurat juz zaczynala brac ruda od odprysnietego lakieru od kamieni
  8. sebul odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    W Caha za duzo trzeba modzic, a to zas koszty dodatkowe Wlasnie mysle czy nie lepiej by bylo zregenerowac obecna turbinke i programu delikatnie nie wrzucic, chcialbym troche podniesc moc, tak ze 160 km juz by bylo ok, bo nie chce tez ladowac nie wiadomo ile kay bo wole to na cos innego przezanczyc . Tylko czy takie regenerowane turbo da rade ?
  9. sebul opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Ahjo. Panowie, jakby był koszt dostrojenia auta jesli bym do swojego AWX'a wrzucil turbo od BRD ? Bo turbo na 99% ori i przebieg juz 320 tys wiec mysle ze niedlugo moze cos sie z nia dziac i kminie czy czasem nie warto by bylo zakupic za 1200 turbo od brd regenerowane, wrzucic i do tego ogarnac program zeby bylo ze 200 kucy. I kogo mozecie mi polecic w okolicach krakowa badz katowic , sosnowca ? Czy moze jakies inne turbo ? "
  10. Dzwonila babka z ergo hestii i na podstawie tego co powiedzialem ze jest uszkodzone wyliczyla mi 550 zl TEraz jej wyslalem fotki ktore ma wyslac do rzeczowznawy i zoabczymy co on powie, ale cos czuje ze bede oddawal auto do zakladu zeby mi to zrobili , bo jak oni mi chca 500 zl dawac to .... sam glupi blotnik kosztuje 400 zl i to nie ori , a gdzie malowanie i cala reszta
  11. Dzieki za info, | A jeszcze takie pytanie mam, ile by wymiana na nowy błotnik kosztowała mniej więcej ? Bo nie wiem czy robić to za kasę czy oddawać na bezgotówkę. Póki co zgłosiłem szkodę do ergo hestii za pomocą ich formularza i czekać będęna kontakt
  12. A jak to by wygladalo jesli bym do aso chcial oddac ? ASO mi da zastepcze auto na czas naprawy czy sam musze sobie ogarnac ?
  13. Witajcie, Wczoraj stojąc pod apteką zahaczyła o moje auto babka, uszkodzeniu uległ przedni błotnik , na fotce słabo słabo co prawda ale widac mniej więcej jakie to uszkodzenie I teraz co zrobic ? Oswiadczenie spisalem , tzn mam dane babki , jej polisy i przyznanie sie do winy oraz uszkodzenia jakie powstaly, tylko teraz co mam dokladnie zrobic ? Dzwonic do swojej ubezpieczalni czy do jej ? I czy oddawac moge do aso ? Co jesli mialem purchle na tym blotniku , a raczej na tym rancie ? Czy przez to moga mi obnizyc wyplate lub cos innego ?
  14. I pomogło ?:)
  15. sebul odpowiedział(a) na bator18 temat w Audi A4 B6/B7
    Czujnik temperatury cieczy
  16. sprawdź piny we wtyczkach od klocków możliwe że się nie stykają ale to już temat do działu https://a4-klub.pl/index.php?/forum/284-audi-a4-b6b7/ Dokładnie, ja tak mialem ze wtyczka nie byla docisnieta Docisnalem i ja jeszcze spiolem drucikiem zeby nie wypadala i jest ok
  17. Zalecam cierpliwość przy pomiarze tej od strony podszybia
  18. Panowie, przy rozruchu musze trzymac kluczyk na zaplon bo nie chce zalapac, tzn lapie jakby nie na kazdy gar i mam tak tylko przy rozruchu jak dlugo postoju np cala noc....co to moze byc ?
  19. W dieslu to norma Ja zaraz po wymianie mam czarny
  20. Masz gdzies chociaz gram rdzy ze chcesz ladowac w to kase ?
  21. Byłem Polska muzyka na statku mocno nas zaskoczyła Jedzenie słabe ale impreza dobra była Mi tam makrela smakowala
  22. Orlen, a jak jestem w okolicy to Auchan Sosnowiec
  23. sebul odpowiedział(a) na damiano8522 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak mi wybil sie sworzen w przednim gornym lewym to wymienilem dwa przed gorne , chcialem tylko zuzyty ale mechany podczas wymiany nie daly rady bez uszkodzenia wyciagnac tego jeszcze dobrego , wymienilem wiec te dwa na Meyle HD(bo daja 5 lat gwarancji), poki co 20 000 i zero stukania Ja zalecam wymiane tylko uszkodzonych, reszte zostawic Szkoda odrazu ladowac sie w takie koszta, jak kolejne moga pasc dopiero za pare lat A te wahacze z linka to sa do B5, a nie do B6. Te nie beda pasowac
  24. Rok temu mbank 320 zl z nnw, teraz axa 396 zl samo oc ;/
  25. Tak sie dzieje w wiekszosci aut jak sie spali kierunek, ze reszta swieci 2 razy szybciej oczywiscie tylko z tej strony gdzie jest spalona zarowka Wymien spaloną i wszystko wroci do normy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.