Treść opublikowana przez sebul
-
Ikona aku przy przyspieszaniu
A jak teraz macie ? Bo mi sie juz to nie pokazuje
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
A co zrobic jak silniczki przeczyszczone, bledow nie ma, nastawy zrobione a nie chlodzi ? Nabic tylko wystarczy ?
-
Ceny paliwa marzec 2026
Dziś już ON za 5.15 zł , super
-
Ceny paliwa marzec 2026
Kurłaaaaa u mnie juz ON za 5.07 !!! Zasrany PIS!
-
Polecane opony letnie
A po co wam rant ochronny ? napierniczacie po kraweznikach ?
-
Jaki żarówki polecacie?
http://allegro.pl/swiatla-led-h7-mijania-drogowe-zarowka-3800lm-c6h7-i7137591196.html a co myslicie o tym ? bedzie pasowac ? bewdzie lepije swiecilo niz zwykla h7 ?
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Zdejmij grill i odkręc 3 srubki. Jak je odkrecisz maska pojdzie do gory, tylko przyszykuj dlugi klucz plaski o rozmiarze 10 i bez niego nawet sie nie bierz za robote. Kup tez oczywiscie nowa linke aby wymienic stara
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Ok juz wszystko wiem, okazalo sie ze i u mnie linka spadla .....teraz ja ladnie wsadzilem na miejsce, przesmarowalem smarem silikonowym i smiga Od siebie dodam, że bez długiej płaskiej 10 nie ma co podchodzić do roboty.
-
[ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Panowie a gdzie jest ta trzecia sruba co ja trzeba odkrecic jak sie sciagnie grill ? Zdjalem go i widzialem tylko 2 , a ze mam krutka 10tke to nie walczylem tylko zlozylem to do kupy i zastanawia mnie gdzie ta 3 sruba jest
-
wymiana błotnika tylnego audi a4b7 avant
3000-5000 zł
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Panowie a co zrobić jeśli mam na scianie gladz , a ktos polozyl na nia tapete ? Jak to usunac zeby sciany nie uszkodzic ? Da sie czy trzeba bedzie znowu gladz klasc ? Slyszeliscie o patencie malowania farba akrylowa tapety aby ja odparzylo i sama odchodzila ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Pany, czy to normalne ze klocki i tarcze na tyle wymienilem 90 000 km temu, a na przodzie tarcze i klocki 80 000 temu i dalej jest ich sporo- czy moze mam hamulce spierniczone ?:P Na ile klocki starczaja mniej wiecej ? Bo w 2014 wymienilem tyl a w 2015 przod i dalej jest sporo hebli a tarcze ledwo co ruszone. Mam klocki i tarcze ferodo
-
Wakacje w Chorwacji
Tajlandia ? Malediwy ?
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Hmm od kiedy to weszlo ? bo bylem 3 i wszystko normalnie wygladalo
-
Dogrzewanie plynu chlodzacego
A nie ma w B7, tak jak w B6 w TDI tej fajnej elektrycznej nagrzewnicy ktora sie uruchamia jak sie wlaczy klimatyzacje i jest temp miedzy -5 a + 5 ?
-
Jakie paliwo lejecie do swoich TDI ?
Leje na orlenie lub auchan sosnowiec.
-
Ikona aku przy przyspieszaniu
Da się naprawić czy trzeba nowy?
-
Ikona aku przy przyspieszaniu
Panowie, spotkał się ktoś z was z mrugnięciem kontrolki AKU jak mocniej przyspieszał ? U mnie czasie się pojawi i zastanawiam się czemu . Co mogę sprawdzić?
-
Wymiana przewodów elastycznych
Panowie, czym to sie rozni od tego w A4 ? To samo jest ? Czy klucze inne ?
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
U mnie AXA rok temu 397zł, a w tym roku ok 540 zł ;/ Jeszcze się przejdę w jedno miejsce, ale wygląda na to że wywalę prawie 540 zł ;/
-
Siłownia
Panowie, może ktoś z was mi zarzuci pomysłem i radą. Robię na dwie zmiany i zastanawiam się- czy wstając jakoś o 8 , jedząc śniadanie - 150g latek owsianych , banan, jajko, jogurt naturalny lub 150 g płatek, banan, 125 g twarogu - będzie to dobre jako przedtreningowy posiłek ? Co zjeśc po treningu takim zważywszy , że po 12 muszę zjeść obiad zanim wyjdę do pracy i będzie to 100 g ryżu baz kaszy burgul , gotowany kurczak 160-200g + sos lub warzywa na patelnie ? Dodatkowo czy 100 g ryżu baz kaszy burgul , gotowany kurczak 160-200g + sos lub warzywa na patelnie jako obiad po pracy będą dobrą bazą na trening który będzie o 16 czy coś jeszcze przed zjesc ?
-
Problem z zawieszeniem
A jak je sprawdzic ? Problem jechania na kapciu rozwiazlem, okazalo sie ze opona tylnia sie wybrzuszyla z jednej strony bieznika ;/
-
Wymiana przewodów elastycznych
A macie pany jakiś tutorial jak to zrobić i jak odpowietrzyć to później ? Bo sie zastanawiam nad wyminą bo juz diagnosta coś wspominał o ich wymianie.
-
Problem z zawieszeniem
Panowie mam problem. Ponad rok temu wymienilem dwa wahacze gorne, po roku wywalilo sworznie wiec poszla do wymiany zwrotnica. Przy wymianie mechan powiedzial ze luz na dolnym wahaczu jest. Wymienilem wiec za jakies czas i teraz mi cos stuka....nie zawsze ale stuka. Czy to przy ruszaniu, czy to przy cofaniu....widzialem ze mam wywalone laczniki stabilizatora wiec je wymienilem na lemfordera....stuki dalej sa ;/ Do tego jeszcze jak jade powoli to czuje sie tak jakbym jechal na kapciu- cisnienie w oponach sprawdzone i jest takie jak powinno a i tak czuc na drodze rownej jakbym kapcia mial lekkiego . Co to moze byc ? Gdzie czegos szukac ? Bylem na stacji diagnostycznej i nic gosc nie znalazl. Z mechanikiem jestem umowiony na 16 pazdziernika bo wczesniej nie mam jak mu zostawic auta. Co moge sam sprawdzic ? Dodam ze jak jezdze po dziurach to stuki czesciej slychac i do tego jak skrecam i sa jakies dziury to auto sie troche dziwnie zachowuje
-
Problem z otwieraniem auta z przycisku
Ok w takim razie je obczaje bo juz kiedys mialem problem ze mi glsoniki nie dzialaly i szyba, ale mi to mechanik ogarnal, chociaz jak widac chyba slabo ;/ Chociaz szyba glosniki etc dzialaja ;/