Treść opublikowana przez fantastic
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
można na pewno AC i OC u różnych firm, pytanie tylko po co jak w zestawie zawsze masz taniej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć obywatele wiecie może czy mamy w klubie jakiegoś rzecznika praw konsumenta lub prawnika ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tvn
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oglądam mam talent - no jajcy niewąskie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuje Za 22:32 minut możesz znowu ofiarować datek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy odezwał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
na forum
-
[ALL B6] Witam,co sądzicie o moim aucie ?
jak wyżej - nie ma czego opisywać bo poza felami (jak dla mnie nie pasującymi) nic nie widać zrób więcej fotek + jakiś opis co masz pod machą i w środku i wtedy sie oceni
-
[ALL B7] Co to jest ? zdjęcia!!!
nad tym zdjęciu nad zdjęciem poduszki pasażera masz jakiś czarny kabel przymocowany opaskami do wiązki. sprawdz gdzie on jest podłączony bo wygląda jakoś nie ori -może tam jest odpowiedź
-
[ALL B5] Migająca kontrolka ABS-u
mam to samo - czasem podczas latania bokiem po śniegu lub gwałtownym hamowaniu zaświeci ABS i ESP, czasem tylko sam ABS, nie ma reguły VAG nic nie pokazuje za każdym razem wystarczy zgasić silnik i po chwili wszycho jest w normie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a niby czemu Rzuciłeś kubkiem 9,25 zł w Pawel_PN's! [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:28_________________________________________________podobno teraz być menelem jest trendy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 23:29_________________________________________________Rzuciłeś kubkiem 8,32 zł w nike21's! :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 00:03_________________________________________________Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 9,80 zł w nike21's! Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 9,30 zł w Pawel_PN's! Dziękuje bardzo - w rozliczeniu może być finka :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
na spota byś wpadł panie - najbliższy 17 stycznia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziękuje Rzuciłeś kubkiem 9,35 zł w Pawel_PN's!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzindobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuwa jak na allegro kto da więcej :polew:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2009, 11:39_________________________________________________nikuś jesteś po kursie zarządzania dużą grupą społeczną online- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rzuciłeś kubkiem 1,83 zł w nike21's! kurde dobry tekst można rzucać w niego do woli i nadal zadowolony- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa w robocie sie obudzili że chcą papier 5 lat na wózkach jeżdze i nic sie nigdy nie stało bo sie myśli troszke w końcu[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 23:16_________________________________________________dobrze że kase dali na kurs chociaż- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to gitara basowa ja dzisiaj zacząłem kurs na wózki widłowe- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry jak tam panie samopoczucie ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Nowicjusz - wątek powitalny
na forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już to zrobiłem - od razu jak weszedłem ale cinko było - coś koło 3 zeta a to byles Ty kupilem se golebia dzieki Tobie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:42_________________________________________________jeszcze kwadrans zbierania puszek i puszcze zbieranie na 9 godzin i ide spac nie no spoko - se kupuj co tam ci pasuje a męski czy żeński ten gołeb a nie wiem - nie zagladalem pod ogon- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już to zrobiłem - od razu jak weszedłem ale cinko było - coś koło 3 zeta a to byles Ty kupilem se golebia dzieki Tobie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:42_________________________________________________jeszcze kwadrans zbierania puszek i puszcze zbieranie na 9 godzin i ide spac nie no spoko - se kupuj co tam ci pasuje a męski czy żeński ten gołeb - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00