Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fantastic

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fantastic

  1. :shocked: i ja nic nie wiem - jakieś 2 lub 3 miesiące temu jeszcze nie robił
  2. jaki tu spokój lalala.... :yeah: co tam ziomkowie słychać
  3. ej ja byłem pierwszy ......
  4. Witojcie obywatele ! Dzisiaj miałem luźny dzień - postanowiłem umyć furke, jak już to zrobiłem to stwierdziłem że przydałyby się małe wyprawki itp. zabrałem się za polerowanie, potem doszedłem do wniosku że trzebaby było umyć fele na jutro na zmianę - no i już . - za robotę zabrałem się o 17:00 bo do tego czasu śmigałem motórem po mieście, nawet zapytałem bardzo miłą panią z dużym dekoltem i w mini spódniczce z wrześni gdzie tu jest najbliższe lotnisko bo za 1 gogz. musze złapać samolot do Berlina dzionek uważam za pełen przygód - a co tam u was słychać moje czarni przyjacioły
  5. o której jadacie kolację zazwyczaj?? a co chcesz się wprosić ?? BTW ja też chętnie bym wpadł na tosty :gwizdanie:
  6. to ja odpowiem śpiewająco może : :: niiiiic cieeekaaaaweeego ! :gwizdanie: każdy gdzieś wybył czy jak ?
  7. dobry jeszcze raz - no cieplusio jest na dworzu tak że aż chyba pójde motór odpalić i pośmigać
  8. No to teraz ci panie brakuje jeszcze zderzaka RS do kompletu :gwizdanie:
  9. Masz odpowiedz 3 posty wyżej, do bezyny tak, z twoim silnikiem wybrałbym się do Rogala jednak - na 101% zrobi lepiej niż w GEKO
  10. hej dizndobry - co tam słychać
  11. niema żadnej przyczyny - tak powinno być. światła drogowe działają tylko jak przekręcisz je w prawidłową pozycję, wtedy masz zmianę Nie masz czasem auta sprowadzonego z krajów skandynawskich ?
  12. Panowie Galowie - ja spi.... znaczy ide se spać ! jutro pobudka o 7:00 ! Dzięki za spota i do zobaczyska na forum za 2 dni
  13. Uważaj na siebieeee Adas
  14. wielkie mi halo - już dawno :gwizdanie:
  15. eee a wy te dwa ukryte pany to wyłaźić na powierzchnie a nie tak w podziemiach siedzicie :gwizdanie:
  16. Sławek już tak sie przyzwyczailiśmy że wpadasz często tu do wlkp że już jak swój chłopok jezdeś
  17. o właśnie idę sobie zrobić kakao :kox: ochlapusy jedne :polew: JUTRO BĘDZIE KACOR GIGANT sorry za Caps
  18. ależ niema o czym gadać - jeszcze 3 mi zostały więc jakby kto chciał to pisać - w poznaniu będe jeszcze kilka razy to moe podrzucić
  19. tetis a co wy tak późno wróciłyście :gwizdanie:
  20. my też właśnie dobiłyśmy - dziękówa za przyjęcie i za zajedwabiste panie
  21. hyhy Nikusia to zaro nie weźmie, do tej godziny to pewnie już ma 0 we krwi a co dopiero w wydychanym :nabijasie: My zara na spota wyjeżdzamy
  22. Zindobry państwu ! Bartek Kuredu czy ty panie dzisiaj jechałeś za mną w pożnaniu ?? :mysli: co z kubicą bo nie oglądałem ??
  23. a mnie moje sprzęty zaskoczyły i same sobie time'a ustawiły , ot yntelygentne bestie IVE ja mam zegartek na korbke jeszcze ,,,,,, chyba już pora zmienić na jakiś elektroniczny taki amerykański
  24. miałem wstac zegarek przestawić i co ? - było jak zwykle teraz jetsem godzine spóźniony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.