Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ar2r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ar2r

  1. niewek19 - ja zakładałem w Mławie więc mogę zdecydowanie polecić - warto się przejechać
  2. instalacja jest zakładana na przyrost Wawa- Migaz , warto podjechać do Mławy - Nowotczyński
  3. fakt faktem - trzeba podłączyć i zobaczyć co jest grane
  4. tylko że to nie jest błąd tylko kontrolka ostrzegawcza - po usunięciu przyczyny powinna zgasnąć
  5. A jaka kontrolka świeci - może masz mało płynu hamulcowego
  6. No niestety dużo - wcześniej palił ładnie - w trasie to pali 10 a w mieście ok 14... ale mówię muszę zobaczyć przepływomierz czy nie jest brudny bo VAG nic nie pokazuje a instalka jest skalibrowana...
  7. No moja trochę więcej pali bo na 40l robie 270km (robiłem 310) po mieście, ale prawdopodobnie coś nie tak jest z przepływką... Ogólnie z instalacją zero problemu
  8. Dzięki Panowie devastation - czyli brać tarcze i klocki Ferodo na tył i przód?
  9. ATE to już trochę droższe ale dzięki za odp
  10. Witam - wiem że temat wałkowany kilkukrotnie ale chcę się upewnić Powoli zbliżam się do wymiany tarcz i klocków ( tył + przód) Audi a4 1.8T 2001r - czy zestaw tarcze brembo + klocki ferodo to dobry zestaw? ewentualnie prosił bym o podanie jakiejś alternatywy - zaznaczam że kaski nie za dużo
  11. Daj znać - jak tam wyniki po przeczyszczeniu , bo i ja muszę się za to zabrać...
  12. 11 Litrów to wychodzi chyba w cyklu mieszany - moja w mieście pali 13 w trasie ok 10
  13. Pewnie że tragedii nie ma, w końcu jak raz na jakiś czas wkręcę przejściówkę nic się nie stanie:)
  14. no ładnie a ja mam dokręcany....
  15. termostat jest w obudowie razem z czujnikiem - całość kosztuje ponad 400zł - gdzie wymieniasz rozrząd i ile sobie życzą jeśli można wiedzieć?
  16. Cewki padają jedna za drugą - tylko jak tu kolega wyżej napisał była akcja serwisowa( być może jeszcze jest) z wymianą cewek ale tylko oryginalnych
  17. żadne valteki - zakładaj zestawL stag 4 bądz stag 300+, reduktor ac r01 i wtryski HANY
  18. AC r01 ma napisane że do 150 ale tak naprawde ogarnie i 180 Horas91 - miesiąc to normalny termin - ja czekałem ze swoim 1,5 miecha - czasem warto poczekać
  19. 500g - zresztą jak podniesiesz maske to od jej wewnetrznej strony powinno być napisane
  20. AUTO-GAZ "JOANNA" ul. Beskidzka 7 30-622 Kraków
  21. raggaman akurat błąd przepustnicy może mieć związek z tym - brak mocy , szarpanie mam podobne objawy ale okazało się że jest walnięta grucha od turbiny no i samochodzik stoi w warsztacie....
  22. dzięki
  23. dokładnie pytałem się czy w innych silnikach może coś takiego jest - nie ma - jedynie co to wymieniają jakieś śruby przy pompie- pomp nie ruszają
  24. Witam dzwoniłem do ASO w Warszawie nie ma żadnej akcji serwisowej związanej z wymianą pompy paliwa
  25. Witam mam problem z kierunkami - przy włączeniu prawego kierunku włącza się najpierw lewy a później prawy..... miał już ktos takie objawy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.