Treść opublikowana przez inimix
-
[ALL B6] Brak mrygania świateł w momencie zamykania z kluczykiem
Mam kluczyk od b7, ściągnąłem więc instrukcję od b7 (od b6 nie mogę znaleść na necie, w domu też - nie wiem, czy są jakieś różnice?) i dalej nic. Otwieram - mrygają, zamykam - nie. ehh
-
[ALL B6/B7] Autko BraxTeam / DemoCar mm-ais
Marku, czy mógłbyś wrzucić więcej zdjęć związanych z zabudową suba?
-
[ALL B7] Konsola Środkowa + Alpine IVA-W200R + CB-Radio w popielniczce +Tempomat
Kolego pokazałbyś (fotki) lub opisałbyś jak docinałeś klimatronik? Dorzuciłbyś więcej zdjęć + opisałbyś cały przebieg operacji? Myślę, że wiele osób chciałoby zrobić podobnie z CB, ale nie ma pomysłu jak się do tego zabrać. offtop: Swoją drogą, każda alpina zagra, która ma światłowód i podepnie się pod nią procesor (korekcja czasów, fazy itd). Ale to mówimy już o innej specyfice robienia audio w samochodzie. To, o czym większość ludzi mówi "dobrze gra" oznacza nie chrumkanie głośników. Piękno muzyki poznaje się dopiero po odpowiedniej aplikacji jakichś tam głośników, źródła i zestrojenia tego ze sobą.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
adamooo, one Ci nie zagrają, jeśli nie zrobisz porządnie drzwi. Już nie mówiąc o zasileniu ich prądem itp itd....
-
[ALL B6] Brak mrygania świateł w momencie zamykania z kluczykiem
niestety nic nie pokazuje
-
[B6 BFB] [ALL B6] A4 S4 1.8TQ by LUKI:)
Pamiętaj jeszcze o porządnych hamulcach....
-
[B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
Jaki masz rozmiar opon?
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
rok śmigam z blachami na taśmie dwustronnej Boll'a i nic się nie dzieje, myślę że nawet bieda byłoby je odkleić Też tak słyszałem
-
[B6 BFB] Czarny S-line 1.8T Avant
Ogólnie ładna, tylko ta żółta naklejka z tyłu nie robi....
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Ja kupiłem mocną taśmę z włóknem za 25zł i przykleiłem. Stwierdziłem, że klej to przegięcie.
-
[ALL B6] Brak mrygania świateł w momencie zamykania z kluczykiem
Czyli szukac wiatru w polu
-
[ALL B6] Brak mrygania świateł w momencie zamykania z kluczykiem
Niestety Twój sposób nie działa... :\
-
[ALL B6] Brak mrygania świateł w momencie zamykania z kluczykiem
Mam w B6 zmieniony kluczyk od B7 problem pojawia się w momencie zamykania kluczykiem auta - światła nie mrugają. W momencie otwierania - jest OK. Słyszałem, że da się to zakodować. Czy ktoś z Was wie czy to prawda i wie jak? Będę wdzięczny za wskazòwki.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
dawid195a - "Listwa pod klapą i grill oklejony folią carbon 3M, hid 4300 w halo, blachy przód/tył na kleju" Jaki klej dawałeś? Chodzi mi o nazwę, markę itd. Też chcę tak zrobić z tyłu.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Avus + niższy profil opony
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Podwieście ten temat. Jest mega pomocny i ważny.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
U mnie w b6 AVF: tył OYJ , przód OJJ . Nadal nie rozumiem, jak dobrać klasy wagowe do tego , ktoś pomoże?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Nie widziałem ich pierwotnie, wysłał zbyt małe zdjęcia. Ale mniemam, że rzeczywiście ktoś sobie wyrezał podgrzewane stołki, bo widzę od dołu maty są, więc wszystko na to wskazuje i dobrze Ja tam się cieszę
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Czekam na info do czego sa te pstryczki. Dalem 750 +150 za przesyl. Duzo, malo? Po ile byly wystawione w kwietniu?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
A od czego jest ten włącznik? [czerwona strzałka] AndyN, kupiłem te stołki. Pół godziny temu zajechały pod dom
-
Spoty wrocławskie
W którym miejscu jestescie? Ludu tu jakby cos za darmo rozdawali
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Z mojego doświadczenia wynika, że amorek może lekko obniżyć zawieszenie.
-
[ALL B6] Zmiana foteli
No właśnie, czy ktoś może w tym pomóc?
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
na tej samej feldze mam 235/40/18 i na koleinie pływam, mój triceps lewej ręki tego nie ogarnia Wrzucam 225/40/18
-
Spoty wrocławskie
na dobre rozpoczęcie popołudnia..... Worthersee Tour 2010 Teaser