Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe, to trafiłeś bo ja mieszkam na zabiance to pod gajosa moge wpasc w kapciach po kolacji :D:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
NO WLASNIE!, gdzie spot? na 18 pod gajosa to moze fdam rade. na matarnie bedzie ciezko! kto i gdzie bedzie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak to skąd, przecież wczoraj Mydełko montował mi CB a moje Audi ma ciemne szyby przecież to cały numer trwał jakieś ...20s :polew: 20s ??? antena nie zadziałała???
-
[B7 BPW] Avant 2.0 TDI Automat (Nowe Fotki)
hehe, gdyby nie pojedynczy wydech to bym sie upieral że to moje auto :D a felgi sliczne... nie sluchaj ich
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sie nie przechwalajcie bo jakbym po Was nie wrocil to Wy dalej byscie na parkingu stali :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI - no pewnie ze jakosc podobna bo jak mozna np. lepiej wymienic olej ;] ale pod wzgledem widzy i doswiadczenia Ignaciuk bije na glowe ludzi od Sosnowskiego. zreszta sam sie stamtad wywodzi. zeby nie było . wymienialem tez olej u Sosnowskiego i wszystko okey. ale po prostu juz pryz rozmowie na temat mojej skrzyni okazalo sie ze nie mieli ani jednej takiej i nie maja doswiadczenia a w Oliwie naprawde spare juz przerobili... zreszta pogadamy na spocie. po prostu polecam wszystkim bo naprawde jest fachowiec i przy tym wporzadku czlowiek. --- Multi nie naprawisz ani tu ani tu. ale chyba olej by zmienil...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
GILI - sosnowski daje rade. ale ja polecam Ignaciuka - on kiedys tam pracowal a teraz robi sam w oliwie - zna sie do bólu... AUTO MAT PAWEŁ IGNACIUK AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW GDAŃSK OLIWA UL KWIETNA 1 58 552 37 02 501 535 485 OD 9 DO 17 , niech Cie nie zmartwi ze warszat wyglada malo okazale. koles ma naprawde pojecie i jest bardzo wporzadku. zreszta pare razy bylem swiadkiem jak od sosnowskiego dzwonili po porade do niego:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
cały a4-klub życzy WAM wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :good: :polew: bieniek: raczej bede...
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
tak tak, mialem brac od niego chociaz zderzak, ale teraz zastanawiam sie na d SWAPem jego 2,5tdi, Tomek mowi ze za doplata moze sie zamienic na silniki bo jego ta moc przerasta ;]
-
[ALL] 1.8T auto prywatne w celach firmowych / za ile ?
no chyba nie myslisz ze jak bedziesz mial Hummera to pozwola Ci dac norme 4zł za km :polew: jest stawka i nikogo nie obchodzi ile Ci fura pali. fakt ze te stawki od kilka lat sie nie zmieniaja , ale sa jakie sa i nic nie wywalczysz.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak wjedziesz z opuszczonymi szybami to 90% diagnostow nawet nie spojrzy...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
za skrzynke piwa biore w ciemno...
-
[B6 ALT] Zamiana skrzyni multitronic na manualną
w/g mnie to elektronicznie nic sie nie zmienia, zeminisz kodowanie silnika tak zeby wiedzial ze współpracuje z manualem i bedzie działać...
-
[ALL B7] Czy 2006 rok tez choruje przez wady automatów?
bedziesz miło zaskoczony bo Multitronic zapewnia lepsze osiagi niz manual. ja naleze do tych co kiedys opowiadali ze trzeba mieszac biegami zeby czuc auto itp. a teraz wiem ze juz nigdy nie kupie manuala do codziennej jazdy. ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki dzieki, juz wyslalem zapytanie. niech Tomek wraca i powie co z jego s-linem bo musze cos poskladac porzadnie, bo mnie drazni juz....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dzieki za SPOTA!!! yyy czy mnie nie było jednak??? :gwizdanie: kurcze musze odstawic prochy albo brać połowe...
-
era g1 google - telefon
bawilem sie tym jak jeszcze nie bylo w PL i dla mnie bomba. znajomy ktory mial iPhona sobie kupil takiego i jest zachwycony, twierdzi ze iPhone wymieka przy tym... mi sie podoba, jezeli uzywasz internetu czesto to nie trzeba ciagle nosic laptopa...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajna fajna, jak bede na emeryturze tez sobie taka kupie :D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dziiiiiiiisSSSsss? ja piernicze ostatnio w jakims matrixie zyje . znowu nie wiedzialem ze sroda juz jest :wallbash: sie obada czy da rade.
-
[B7 BLB] Nagły komunikat braku ciśnienia oleju podczas jazdy - OIL PRESSURE
Piero - nie ma sprawy, w razie czego pomoge dalej. ale w 3.0 tdi jest TIPtronic a nie multi :D:D :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ooo kurrde. SROODA :gwizdanie: akurat lece zaraz z tczewa na chate to wpadne na chwile... ale zapomnialem zupelnie....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
łóżysko?? a podróznicy pamietajcie zeby na sile nie czekac do 12. bo jak macie siedziec przy kawie bo sie umowiliscie na 24 to potem tyle czasu mniej macie na odpoczynek. a pewnie i tak od 22 wszyscy sa gotowi i czekaja...
-
BRA-co o tym myślicie?
nie nie i jeszcze raz nie...
-
[ALL] 0-200km/h.
moj tez daje rade ;D Kawasaki ZX-9R: 0-200: 8.4 sec :gwizdanie: poprawilem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mam dziwne przeczucie ze zapomne laptopa :polew: