Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[ALL] tanie cabrio, a moze coupe??
pego 306 mi sie widzi - i produkowany w pinifarinie a nie pugeocie... a jakbym sobie szukal czegos takiego to tylko MG , fajne, male, nietypowe oo takie: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6765843 tylko chyba za 10 nie dostaniesz..
-
[RS4 B7] A4 AVANT :)
takie żółte RS4 pomyka czasem przez 3miasto, bo ktos na kaszubach . ma / miał ... to ten sam egzemplarz??
-
Sprawdzenie grubości lakieru .Co sądzicie o tym?
no i co zrobisz jak komus wystawisz pisemko ze lakier orygnalny a za tydzien czlowiek przyjedzie ze go oszukałes bo auto po wypadku i zazada zadoscuczynienia... nie wnikam czy taka sytacja wyniknie z Twojego bledu czy ktos zorganizuje celowo transakcje zeby tak wyszlo.... jezeli myslicie ze to jakas teoria spiskowa to chyba nie znacie polskich handlarzy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde mialem na 15 minut wpasc... bylem ponad godzine i zmarzlem. a juz sie dobrze czulem ... czuje ze znowu sie rozchoruje...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jade. . . ale mało czasu dzis...
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
Nie sądzę abym sie mylił Zawsze jest badane czy to, że był pod wpływem miało wpływ na przebieg zdarzenia nie mylisz sie. duzo sie zmienilo w tej kwestii. teraz prowadzi sie osobno kwestie zwiazane w wypadkiem a osobno jazde pod wplywem, tak samo jak rodziela sie przekroczenie predkosc od wymuszenia pierwszenstwa, czyli to co pisalem wczesniej a ktos pisal ze bzdura. nie wiem na jakiej podstawie tak napisal. ale ja z doswiadzczenia i rozmow z wieloma policjantami tweirdze ze jest tak jak mowie. jako raczej szybki motocyklista spotkalem sie z wieloma wypadkami gdzie wlasnie motocykl przekraczajacy predkosc byl poszkodowany w wyniku wymuszenia pierwszenstwa przez kogos... madnat za predkosc to jedno , wykroczenie to drugie. na pewno jak sie sad uprze to moga byc klopoty ale nie znam przypadku zeby ktos uparty nie doprowadzil do rozstrzygniecia takiego jak mowilem wczesniej. aha, ja nie mowie ze ze miales jakos inaczej jechac albo ze prawo jest okey. tylko mowie jak w 90% sa rozpatrywane takie sprawy.
-
[ALL] ROZBILEM A4 FOTO...
dobre rady. ciekawe czy jak wam ktos wyjedzie skrecjac w lewo to powiecie - przepraszam to moja wina bo jechalem 80 a nie 50 ... policjanci porobili na pewno fotki i na bank ustalili miejsce dokladne w ktorym stalo audi w momencie uderzenia. jezeli wjechalo na cudz pas to dalej nikt nie bedzie sie dopytywal... zeby przypisac wine tamtemu kierowcy musieliby stweirdzic ze stal prawidlowo a tematen zjechal w jego strone. a tak najwyzej mandat za przekroczenie predkosci dostanie ale dalej bedzie poszkodowanym...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja bierzesz flaszke to kupuj BOLSa - potrzebuje kilka pustych butelek po bolsie 0.7 ktos ma? czy umawuiamy sie na opróżnianie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie spac --------------- zwiedzac!!! moze jakies zadanie domowe ? na nastepny spot kazdy niech przywiezie worek do zaslaniania tablicy z wymyslonym sposobem mocowania :D bedzie zabawa
-
[ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
pewnie nic. ale jak sprawdza ze taki ktos nie istnieje to masz skladanie falszywych zeznan. niby trzebaby to udowodnic ale wiesz jak w naszych sadach. dostaniesz wyrok zaocznie i tyle ... nasze patenty z workiem na bank skuteczniejsze:D
-
[ALL] Jak uniknąć mandatu z fotoradaru gdy foto jest niewyrażne lub z tyłu auta
tylko nie podawajcie falszywych danych ani kogos kto ma zamiar przyjechac do polski. moga mu dowalic ten mandat przy byle kontroli (np na lotnisku). bajer polega na tym ze za wykroczenia mozna karac tyllko na terenie panstwa gdzie zostalo popelnione.. ale za skladanie falszywych zeznan mozna miec klopoty wiec lepiej ustalic z tym kims co i jak. bo jak sie wyprze ze byl w polsce to mozna miec klopoty... madnat przedawnia sie chyba po 2 latach , wtedy spokojnie mozna przyjechac do PL:D zreszta nawet jak przyjdzie zaplacic to jak masz obce prawko to jest bez punktow. a to juz plus..
-
Co sie dzieje z €
ja bym sprzedal... szansa ze tak wysoki kurs bedzie jak bedziemy wchodzic do strefy euro jest bardzo mała... raczej granica 5zeta jest na dluzsza mete nie do przejscia, a jak sie skoncza spekulacje to duza szansa ze zloty sie jednak umocni... wtedy kupisz sobie wiecej euraczy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wlsanie wlasnie, z xenonami trzeba sie organizowac. ale wyszlo na to Tomek był najmniej chętny a jak Cie wyprzedzałem to jedno Ci nie swiecilo ... szukac, zamawiac. kupowac
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
kurde juz pewnie na spocie, a ja jeszcze w chacie :gwizdanie: zjem cos i lece!
-
Koszula samochodowa - nie ja kupiłem, ale sprzedaję - po prostu Was oszukuję
a mi sie wydaje ze raczej sprzedales taka koszule a nie kupiles ... hmm? to nie lepiej dac ogloszenie ze sie cos ma niz tak opowiadac?
-
[ALL B7] Jakie są zalecenia do eksploatacji silników 2,7 TDI i jakie znacie o nich opinie ?
podejrzewam ze identycznie... bo to blizniacze konstrukcje... tyle ze 2,7 mozna kupic w osce a 3.0 wystepuje tylko w Q ...
-
A4 czy A3 TDI? Twoje za i przeciw. Zróbmy z tego topic na lata, do przypięcia.
o płytach juz było... a3 to po prostu golf ale a4 to nie passat ...jak juz to passata buduja na modyfikowanej plycie a4 ale nie tak wprost jak a3. nie wiem jak porowniane starszych modeli ale porownujac b7 do a3 (nie znam symbolu) w podobnej cenie A3 odpadlo momentalnie. a4 jest i tak male w srodku. w A3 ja sie po prostu nie mieszcze.. za duzo ma z golfa, i wnetrze jest o klase fajniejsze w A4.. ale kazdy musi sam wiedziec po co mu auto...
-
[ALL] Przerejestrowanie auta na żone
podatek od darowizny dla najblizszej rodziny zostal zniesiony, chyba ze sie cos zmienilo...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
alvaro - poczta postanowila wspanialomyslnie jednak dostarczyc przesylke od Ciebie wszystko jak nalezy! dzieki wielkie!!!! dla zalatwiaczy tez!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
wejherowo ma swoje wojewodztwo?? sie kurna ustawili...
-
[B5 AHU] Skrzynia naprawiona
kto w gdansku kto Ci to robil ? ?
-
[ALL] Xenon Palniki D2S - porównanie oryginału z podróbą Philips
to moze jeszcze ktos poda sprawdzone zrodlo na oryginala w dobrej cenie? bo kupic i sie doweidziec ze podroba to juz chyba lepiej nie wiedziec :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
eee Tomek zaczyna odpadac dopiero powyzej 220 dlatego sie dziwi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja akurat dzisiaj miałem do ciebie parę pytań odnośnie exportu towarów do strefy unii dawaj na PW pytanka, robota zasypany a jutro wazne spotkania, sie przygotowac trzeba ;/ za tydzien sie postaram poprawic;]
-
Spotkania na drodze
hehe pozdrawiam ! ale zeby tam szybko :gwizdanie: :gwizdanie: