Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
ja rozebralem bo ciezko sie otwieralo... wyczyscilem tloczek, przejechalem gumke uszczelniajaca drobnym papierem sciernym bo wdiac ze guma troche puchnie na koncu... optem zalalem kropelke czegos sliskiego... chodzilo okey, potem troche za lekko... rozebralem jeszcze raz, wyczyscilem nadmiar smaru i wszystko dziala jak nowe... jak to ogladalem to jedyny element ktory sie zuzywa to ta nieszczesna gumka... szkoda ze audi nie moze sprzedac samej takiej uszczelki a nie tloczek kompletny. w ktorym nic innego sie nie psuje..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
czemu nikogo wczoraj nie było?? czekałem do 24 i nikt nie przyjechal potem cos zazcelo wybuchac to pojechalem :polew:
-
[B7 BLB] Szarpanie przy ruszaniu - ciężko wchodzą biegi
moze to nie bedzie mile , ale skoro przedtem jezdzila kobieta to ejst duza szansa na spalone sprzeglo ... przepraszam Panie ktore wiedza co to polsprzeglo i potrafia sprawnie jezdzic - ale ich jest mniejszosc:D:D:D
-
[ALL] CB zakłóca odbiór satelit w navi
w poprzednim aucie mialem navi ASUSa i radio najpierw unidena potem cobre i zero takich problemow. odleglosc moze byla wieksza ale nigdy nie zauwazylem wzajemnego wplywu na prace urzadzen. w A4 mam ori navi i radio cobra ktore wisi przy samej navi. tyle ze znowu tu jest antena zewnetrzna wiec tez inna sytuacja. ale jak na moje oko to cos jest nie tak z ktoryms urzadzeniem skoro tak sobie szkodza...
-
Ile jest warta.... ?
niestety ludzie sa psychiczni. nie przemowisz wiekszosci ze auto zadbane pewne i zadbane. bo on sobe sprawdzi cene na mobile , doliczy 1000 na transport i 1500 na rejestracje i zgrywa speca od importu... :wallbash: zdecydowana wiekszosc kupujacych niestety nie ma pojecia o samochodach i wola auta swiezo polakierowane, z cofanymi licznikami i pozniejszymi problemami niz taka perelke... przykre ale jezeli chcesz ja sprzedac szybko to musisz dac cene taka, jakbys nie robil tych wszystkich modow.... ale ja bym pozdejmowal te rzeczy tak jak ktos sugerowal...
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
Niech nie wpada,bo RX zje twoje Audi heheh, ale mnie to nie boli a chetnie sie przejade czyms takim fajnym ;]
-
Mazda RX-8 miał ktoś do czynienia?
alfa pikna.. ale bierz mazde. sliczne auto i z takimi przebiegami nie ma co sie przejmowac czesciami czy spalaniem.... tylko wpadnij nim na spota to sie obada co TO TO potrafi
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
byl byl, bo nie bylo komu wystartowac... tak calkiem serio to mysle ze tuz po starcie manual zawsze wygra bo mozna strzelic ze sprzegla a TIP musi podjac ta ciezka decyzje o ruszeniu d*py z miejsca ale ile w manualu trzeba sie namachac a u mnie kladziesz cegle na gaz i mozesz gazete czytac :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
dopiero dojechales?
-
Tajlandia ??
tam tylko polowa ma HIV:) a druga gruzlice:D moral taki zeby pukac te co kaszlą :D:D :polew:
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
audi tuszowalo sprawe skandalicznie zlego prowadzenia sie TTki dopoki nie zabil sie taki autem bardzo znany dziennikarz motoryzacyjny... wtedy nagle WSPANIALOMYSLNIE zrobili akcje serwisowa.. wiec dopoki silnik nie wybuchnie na jakiejs powaznej imprezie i nie zostanie opisane w gazetach w sposob mogacy zaszkodzic wizerunkowi marki to na bank nic nie wygracie.. ale moze zamiast pisac pozwy to lepiej zainteresowac troche media. czest firma odpuszcza jak sie robi za glosno bo nie po to wydaja setki milionow na promocje zeby takie pierdoly niszczyly im renome. nie widze szansy powodzeniaale popieram akcje. za czesto koncerny traktuja nas jak idiotow..
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
ja umylem jak spjrzalem na to
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
rozumiem ze w nastepna srode to spot jst o polnocy?!?! :polew: a bardziej serio to skoro przepadly nam dwie srody to moze skryzkniemy jakiegos spontana jutro albo w sobote?? kto jest za?!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak co to ja mam gtc 84costam:D
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ze ja? dzisiaj caly dzien w 3miescie.. wiec nie.. a kto jutro na spot przyjedzie???
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
poza tym ze wymienilem tarcze w skrzyni bo cos sie posypalo to zestawienie tego diesla z tiptronikiem to w/g mnie ideal dla ludzi ktorzy duzo jezdza. na trasie albo jedziesz normalnie wtedy zwykly tryb D wystarcza, najwyzej jak akurat potrzebujesz wyprzedzic to lopatka mozesz wymusic redukcje do odpowiedniego biegu (a nie jak w starych automatach ze trzeba depnac, auto musi sie zorientowac ze chcesz szybicej i potem redukuje, wchodzi na obroty i szlag czlowieka trafia:) ). a jak jedziesz dynamicznie to tryb S idealnie dobiera przelozenia do szybkiej jazdy, trzyma obroty i redukuje momentalnie... nie kupie juz nigdy manuala do normalnej jazdy. jakos auto na weekend moze byc ale do pracy te machanie reka jest kompletnie pozbawione sensu. tak naparawde nawet trybu recznego uzywalem przez pare dni czasem dla zabawy , teraz praktycznie nie dotykam ani lopatek ani drazka... autko sie zbiera na trasie super, wyrpzedzanie to bajka:D na wiosne i tak do rogala zawitam ale tak raczej dla poprawy samopoczucia niz osiagow. start ze swiatel troszke opozniony bo automat musi sie zebrac chwile ale jak juz ruszy to naprawde ciazko znalezc przeciwnika. szczegolnie jak troche mokro/slisko ... wtedy quaattro niszczy ludziom psychike zeby nie bylo za pieknie to myslalem ze bedzie troszke ciszej w srodku... zarowno na postoju jak i przy szybkiej jezdzie. mogloby byc troche mniej twardo... wjazd do warszawy od gdanska moze skonczyc sie urazem kregoslupa za to bajecznie trzyma sie drogi i mozna dojechac z gdanska do wawy ponizej 3 godzin ale ciii bo zaraz bedzie ze pirat jestem
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
hehe, nie było Cie jak byłem, a ostatnio nie bylo mnie w 3city. Airbag naprawiony , znaczy sie nie swieci... w miedzyczasie tylko rozwalilem zderzak o kraweznik.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja jakos pechowo ostatnio co srode jezde do warszawy... i nici ze spotowania, a w nastepna srode wigilia :D kto bedzie na matarni?!?!?:D:D:D niech przywiezie oplatek...
-
[B7 BLB] Moje czarne 4 kółka - UPDATE (169,4KM i 385,0Nm)
ladna fura:) fele takie jak moje wiec sie nie czepiac :P
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pod warunkiem,że to będzie RS :gwizdanie: takis wybredny to nie przyjechalem hehe:D a tak serio to nie dam rady...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja moge kogos przyjechac zvagowac jak trzeba . ale KURFA OPLEM bo pieknie i niezawodne audi znowu stoi na serwisie .... :wallbash:
-
[B5 ALZ] wymiana stacyjki - problem
najlepiej z tego zgubionego :gwizdanie: a w sumie to nie wiem czemu kolega sie dziwi. myslales ze wystarczy dorobic kluczyk i juz mozna odjechac? jezeli kupowales kluczyk w audi to powinni Ci go zaprogramowac do auta. w gdansku nawet nie chca sprzedac klucza bez programowania....
-
[INNE] Jaka powinna być najniższa emerytura .
to jest nic... znalezione wyliczenia Według ZUS zarabiając 1 000 PLN netto otrzymam 550 PLN emerytury. Pytanie czy warto oszczędzać na emeryturę? Oczywiście warto nawet nie oszczędzać - policzmy. Z każdego zarobionego tysiąca płacę 700 PLN składki. Gdybym te pieniądze odłożył to fajnie, ale gdybym je przepił, czyli wydał na piwo (Żywiec po 2,49) to po wypiciu zostałoby mi 281 butelek. Po 40 latach pracy miałbym w piwnicy... ...134 880 butelek. Według danych statystycznych na emeryturze pożyję ze 4 lata - czyli mam 2 810 butelek miesięcznie. Zakładając cenę skupu 20 groszy - mam dla siebie 562 PLN, nawet więcej niż w ZUS. Wniosek jest prosty - jedno co warto - upić się warto!
-
Turniej OPT VW vs. Opel
golfa to masz slicznego. ale generalizowanie i szufladkowanie ludzi wzgledem marki ktora jezdza na poziomie tych małolatów co sie z nich smiejesz...
-
Turniej OPT VW vs. Opel
no ale wlasnie taka rozmowa zawsze schodzi na tematy ze opel to sama rdza a golf to spawany z trzech itp itd... "tjunink" w takim wykonaniu powoduje u mnie wybuch smiechu przy kazdje marce samochodu. mysle ze co do tego nikt nie ma watpliwosci. po prostu draznia mnie wieczne powtarzane sereotypy... ot co