Treść opublikowana przez OLO_GDA
-
[ALL B5] Auto z silnikiem 115KM lepsze od 115KM quattro ?
no nie wiem co mam sadzic bo to oczywiste jest.... zwlaszcza przy tak niskiej mocy, opory dodatkowych napedow (trzebe rozpedziec ten caly tył) , dodatkowa masa calego samochodu musi przelozyc sie na gorsze przyspieszenia. jakby dobrze zbadac to na gorsze hamowanie tez - znowu trzeba pokonac bezwladnosc napedu... i tyle. ale wystarczy ze troche sie zrobi mokro i juz Q jest góra. nie mowie juz o tym ze naped 4x4 nie sluzy do startowania tylko do prowadzenia auta w zakretach i trudnych warunkach...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
teoretycznie jest. ale na pewno lepiej wskazac komputerowi odpowiednie parametry. a roznice w obwodzie wynikaja po prostu z tego ze wartosc profilu ( w tym rpzypadku 35) nie okresla wprost wartosci wysokoci profilu tylko procentowo. czyli taki sam procent z szerszej opony bedzie wieksza wartoscią. co za tym idzie wiekszy bedzie profil a wiec i wysokosc no i w zwiazaku z tym obwod sie rozni dosyc znacznie...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
ale obwód opony 235/35 jest inny niz 255/35 , i to o ponad 2%... tak na szybko spojrzalem ze bardzo zblizony obwod bedzie miala 235/40/18 - roznica okolo 0.2 % jak chcesz sie zaglebic to polecam: http://ford-probe.net/index.php?option=com_content&task=view&id=141&Itemid=27
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
no mojej klapce od wlewu jest napisanie - ZADNEGO BIODIESLA... i tego sie trzymam...
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
Raczej nie do końca. Ten autokar rozbił sie koło miejscowości GAP we Francji. Trasa czerwona tamtedy nie przebiega. sorki, dopiero spojrzalem ze ta trasa to faktycznie prkatycznie rpzez wlochy - trasa o ktorej mowie jest troszke w lewo na mapie:) taka ulubiona trasa "oszczednych" kierowcow z francji prosto na niemcy... niestety oszczednosci czesto kosztuja duzo:D ale fakt zle spojrzalem...
-
Prośba do jeżdżących po Europie (Włochy, Szwajcaria, Austria, Francja, MC, Spain)
rozumiem ze trasa ma byc krajoznacwcza? stad te skroty z autostrad? bo ejzeli chodzi o sprawny i szybki dojazd do Monako/ nicea czy cannes to jedyna sensowna trasa przez monachium, insbruck (fajnie przejechac przez miasto i fajnie zatankowac na shellu przy autostradzie z super widokiem na skocznie ), potem milano, genowa.... a jak ma byc ladnie i tanio (w austrii winieta koneiczna na autostrady) to sluchaj wczesniejszych rad. ja tam zawsze na zlamanie karku pedze i sie nie ogladam na widoki :D ale lepiej daruj sobie trase czerwona (tzw droga napoleona - to tam gdzie rozbil sie jakis czas temu polski autokar) - kreto, wasko i niebezpieczne przejazdy przez gory - gwranatowane emocje i spalanie razy dwa:D
-
[ALL B6] Różnice między RNS-E ''C'' a ''T'
znalezione: copied from nav plus 8E0 035 192 C Audi A4 Europe, MY 2004, 8E B6 8E0 035 192 D Audi A4 Europe, MY 2005, 8E B7 8E0 035 192 E Audi A4 North America, MY 2005.5, 8E B6 8E0 035 192 F Audi A4 North America, MY 2006, 8E B7 8E0 035 192 G Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 H Audi A4 Europe, MY 2006, 8E B7, with SDS 8E0 035 192 J Audi A4 North America, MY 2006, 8E B7 8E0 035 192 K Audi A4 Europe, MY 2007, 8E B7, sw 0500 8E0 035 192 M Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 N Audi A4 Europe, MY 2007, 8E B7, with SDS 8E0 035 192 P Audi A4 North America, MY 2007, 8E B7 8E0 035 192 Q Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7 8E0 035 192 R Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7, with SDS, sw 0650 8E0 035 192 S Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 T Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7, sw 0650 8E0 035 193 Audi A4 Europe, MY 2008.5, 8E B7, with SDS i komentarz: That's because whatever the year of manufacture of the RNS-E it will run the newest SW with no noticeable difference in performance. The only known change, which happened around 2005, is the fitment of a different and more reliable DVD-ROM drive. wiec wyglada na to ze roznia sie softem, ktory i tak mozna uaktualnic...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
pierwszy :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jak chcesz zespawac cus z aluminium to wpadaj ;]
-
Nazwa firmy
polecam google : P :gwizdanie: :gwizdanie: hmm, cos pokreciles. działalność gospodarcza nie podelga wpisowi do KRS, tylko spółki i ogolnie firmy majace osobowosc prawna. wiec warsztat pana henia raczej sie tam nie znadzie, a jedynie w ewidencji w urzedzie miasta...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
a ja starym zwyczajem nie dam rady... nie nie przysle VAGa kurierem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
sprawdzic cos Wam u kulki? dajcie wymiar to podjade, mam tam bliziutko...
-
Strefa Śmiechu
akurat sądząc po MACadresie to nie miała byc podróba PenDriva tylko bezprzewodowej sieciówki... ale tez raczej o nieograniczonych mozliwosciach.. zeby nie było ze OT to zobaczcie rozczarowanego kota : :D http://funnyfilth.com/index.php/funny-videos/cat-disappointed/
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ciiiiii wszyscy spią
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
moze sie obcas zaklinował pod gazem :D:D
-
Targedia w Kamieniu Pomorskim
właśnie chciałem poruszyć ten temat ale sie bałem ze mnie ktos zaraz opieprzy ze bez serca jestem. ale to naprawde nie chodzi o to ze mi nie jest przykro i nie wspolczuje ale czym rozni sie ta tragedia od tej: http://www.moto.wp.pl/kat,106084,title,35-osob-zginelo-w-swieta-na-drogach,wid,11033742,wiadomosc.html?ticaid=17d9e dlaczego tam nie ma premira i prezydenta, dlaczego nikt nie daje miliona zlotych na pomoc dla rodzin. bo to nie jest medialne niesteyt. ot , zwykly wypadek. i choc jest mi strasznie przykro i wspolczuje wszystkim poszkodowanym to nie potrafie zrozumiec dlaczego ludzie nie widza obludy tych wszystkich ktorzy staraja sie zbic pare punktow poparcia na ludzkim nieszczesciu. i smiesza mnie te wszystkie akcje sprawdzania instalacji przeciwpozarowych. zawsze po fakcie, jak sie cos wydarzy to w kazdym programie tv informacje jak sie ustrzec podobnego nieszczescia... ale to niestety tez tylko w pogoni za ogladalnoscia a nie z troski o drugiego czloweika. dlatego wyrazy wspolczucia i szacunek dla zmarlych , ale ogolnej histerii i zalobie narodowej mowie stanowcze NIE...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
yyy.... kto miał VAGa .. yyy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie musisz sie zglaszac:D wpadaj na parking podziemny kolo IKEA, w tym tygodniu wyjatkowo we wtorek z tego co sie orientuje....
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
tak tak, fura jest konkret. przestalem przyjezdzac na spoty bo zawsze dostaje baty jak wyjezdzamy z matarni. jak juz jestem to udaje ze musze akurat w druga strone jechac, zeby nie bylo ze nie daje rady z tym diabłem. 2.5 tdi to istny przeciag. kiedys tez takiego bede miał.. a moze jakis SWAP... :gwizdanie: dobrze? wisisz skrzynke wody ognistej!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
hehehe, a ja juz myslalem ze jakas mafia sie do mnie doczepila, bo zjezdzales za mna za kazdym razem jak zwalniałem... ;] dzieki Tobie, moje a4 po raz drugi zamkneło licznik ;] DZIEKI ! i rowniez wszystkim wesolych i spokojnych !
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alvaro zamknął się w sobie i nie chce sie przynac czym po tej autostradzie jechał .... :gwizdanie:
-
Opinie na temat Opla Tigry
moja żona miała Corse B a to w sumie to samo tylko kształt inny. silnik 1,2 potrafił lykać 10l, rdza , zawieszenie slabe i ogolnie wrazenie pudełeczka na kołach. teraz za niewiele wiecej kupiłem jej Astre II i to juz chociaz jest auto. moze polec znajomej cos wiekszego. także ze wzgledu na bezpieczenstwo..
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chcialbym miec takie tablice :gwizdanie: wtedy wszystkie zdjecia z fotoradaru przysyłaliby prosto do Ciebie :polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to moje numry a nie leciales czasem tym mercem co sie zdziwil ze jeszcze przy 240 przyspieszałem :polew: hehe...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
namówiłes mnie :D wzruszyłem sie:D:D