Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. lipa, to na bank nie Schumi. zreszta tyle razy juz były rozne rewewlacje nt. tego kim jest Stig ze tak naprawde nawet nie ma sie co domyslac...
  2. Czy te wasze "średnio" to średnia z FIS'a?? Bo mi po trasie 350 km z tego 230km autostrada wyszła średnia 8,6 litra a średnia prędkość "tylko" 111km/h na moje oko ludzie myla pojecie "srednia" z "najczesciej utrzymywana" bo zeby miec srednia powyzej 100 na polskich drogach , nawet jak sa odcinki dwupaasmowe to trzeba naprawde konkretnie zaginac... no ale zapomnialem 1,9 sa najszybsze v6 sa ciezkie i nie jada to co my mozemy wiedziec:D:D jako ciekawostke to przejezdzajac w nocy autostrade A1 - od bramek do bramek - z gazem w podlodze - non stop kolo 240 az do konca licznika.., a1 ma kolo 98 kilometrow - przejechane w 23 minuty. spalanie w/g FIS = 15,5 L/100 ... jezeli to prawda to wynik jest naprawde zacny. aha , dzieci nie probujcie tego w domu :D
  3. nie jest napędzana paskiem rozrządu. jechałeś kiedyś autem z uszkodzonym/niedziałającym wspomaganiem? nie radzę próbować. w wielu silnikach jest pedzona rozrzadem, dlatego strzelalem ze i tu tak jest... moj błąd.. a jezeli pytasz o jazde bez wspomagania to wiele razy mi sie zdarzalo...ba.. to nawet mnie holowali (zreszta tez automata) bez pracujacego silnika i to DO TYŁU bo z przodu nie bylo haka... i co? przez miasto - da sie. nie mowie ze to frajda ale nie przesadzaj ze nie radzisz probowac bo w 90% holowan własnie z tym trzeba sie zmierzyc... Audi twierdzi, że olej w Multitronicu wymienia sie co 120 tys. km a filtr zewnetrzy co drugą wymianę oleju. ale w Tiptronicu juz nie uznaja wymiany. a to duzy błąd... o to koledze chodzilo... zreszta w multi tez lepiej wymienic co 60 a nie 120. ale nie o tym temat. ja holowalem nie jednego automata na krotkich odcinkach i chociaz tego nie pochwalam to jak nie ma innej mozliwosci to nie ma co sie cackac tylko jechac.
  4. :bicz3: ja czuwam!!! ;];] dzisiaj widzialem fajne czarne B7 z czarnym grilem, i czarnymi felami... potem wrzuce foty ... bo siem teraz znerwowalem
  5. zeby bylo uczciwie powinienes dodac ze do pewnego roku.po poprawione jednostki to chyba nie naleza do wad... dla mnie jeszcze brak kola zapasoego tylko jakis glupi zestaw do napelniania plynem. ciekawe gdzie to wleje jak rozetne opone... wiem wiem, moznabylo dokupic w salonie zapas... niby taki madry system ze nawet jak sie uzywa SDS to sie wentylator zatrzymuje. ale zeby sie radio sciszalo jak cofamy i ledwie slychac praktronik to juz nie wpadli w b7 akumulator nie ma zaslepki plastikowej jak w b6... to juz chyba zbedna oszczednosc... no i oczywiscie brak LED a'la a6 w b7 ;] :gwizdanie:
  6. 1.ogólna ilośc miejsca w środku. to naprawde małe auto, o ile z przodu mozna mowic ze jest akurat to z tylu dramat. 2. wyciszenie auta. naprawde myslalem ze bedzie lepiej. miedzy a4 a a6 jest przepasc pod tym wzgledem... wielka szkoda.
  7. Alona znalazlem dla Ciebie
  8. raczej na 20 bawcie sie dobrze bo moge nie zdazyc
  9. OLO_GDA odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja sie zakochałem w 3.0tdi i Tiptronicu... najpierw mialo to byc A6 a potem stwierdzilem ze auto mniejszebedize lepiej jezdzic a i tak nie potrzebuje wiecej miejsca. stad wlasnie a4. bmw tez bylo brane pod uwage , jednak skrzynie i naped Q maja lepsze opinie. choc jak juz ktos pisal taka 3.0 biturbo to naprawde idealny silnik od bmw. ogolnie jestem zadowolony bo stosunek kosztow do osigagow jest naprawde na super poziomie... ale jest pare rzeczy do ktorych moznaby sie przyczepic... ale juz sie chyba zarazilem bo jak widze a4 allroad nawet na plakacie to czuje ze nastepne auto tez bedzie OOOO ;];]
  10. ludzie troszke myla pojecia... o ile ja sie orientuje to naped Quattro jest napedem stałym z MECHANICZNYM systemem rozdzielajacym moment obrotowy pomiedzy OSIE. bo jak ktos wyzej zauwazyl jak podniesiemy oba koła z jednej strony to juz mechanizmy poszczegolnych osi sobie nie bardzo z tym poradza... ale jak podniesiemy przod lub tyl to auto zjedzie z podnosnika... i tu nie ma czego wylaczyc ani nie ma czujnikow bo system ESP działa w autach niezaleznie od tego czy maja naped na os czy Q, po prostu dzieki hamowaniu konkretnych kół pomaga "wyjsc na prosta":) to jest czysta mechanika. w przeciwienstwie do wielu innych napedow w tym haldexa w VW i X w bmw ktore sa sterowane elektronika... co moim odczuciu jest jednoczesnie wada i zaleta... bo niby oszczedza sie paliwo ale co to za 4x4 jak sie wlaczy dopiero JAK auto zlapie uslizg a nie jest wlaczone ZEBY ZAPOBIEGAC uslizgom... chyba ze cos pokrecilem to prosze o info bo to moje pierwsze Q (ale na pewno nie ostatnie:D:D ) i az tyle sie nie zdazylem dowiedziec...
  11. nie rope tylko tysiace turystow wydajacych kase na lewo i prawo... pewnie ze takie fury to tylko tutaj , nad samym morzem. jak sie ruszyc pare kilometrow w glab kraju to widac ze bieda miejscami okrutna...
  12. heheh chyba kazdy kto pierwsze auto z klima kupuje przez to przechodzi ;];]
  13. albo to , albo przegub, albo sprzeglo, albo skrzynia... kolego wiecej szczegolow bo tak to mozemy powrozyc najwyzej... chociaz pod auto spojrzec czy sie kreci polos, czy cos halasuje, i jak i gdzie...
  14. samolotem tu sie przyleciałem to luzik. bo tak to wstyd by bylo podjechac na bulwar :polew: ;] ;] nawet jak babka odjezdzala nową C-classa spod domu to spojrzalem na klape a tam C350 :D ale oni tu jezdza jak poje^%$*%i to i mocy potrzebuja ;]
  15. a wmieniales olej ? jak nie to masz swietna okazje zalatwic dwie rzeczy za jednym zamachem...
  16. normalnie bieda panie...
  17. a są tam Tirówki? nie ma... wszystkie są w polsce :polew: a z tymi furami to całkiem serio na lazurowym wybrzezu nie widuje takich egzemplarzy jak tu. fakt ze to na maksa turystyczna miejscowosc (nessebar) , ale auta sa na maksa wypasione - jak audice to same rs6, s5, s8 itp, merce to same AMG - s , ml, itp... X6 jezdzi chyba wiecej niz golfow w Polsce... i to nie tak ze czasem sie zdazy. zawsze w zasiegu wzroku jest co najmniej jedno auto takie ze zapominam jakies zabytki ogladac;] ;] jest pelno moich ulubionych G-class ;] a nawet ML ktorego nie cierpie w wersji AMG 63 zrobil wrazenie... czarny z dymionymi lampami z przodu, z tylu, czarnymi felami i ogolnie wyglada jakby wjechal do kubla z farba ... gangsterka pełną gębą. :gwizdanie:
  18. pozdrowienia z Bułgari PS. S5 stoi tu na co drugim rogu, na tych pozostalych na zmiane Q7 i X6 ... w porcie stał tez nowiutki rolls... normalnie bieda....
  19. pozdroweinia dla srebrengo avanta z naklejka na klapie , trasa "1" okolice TOrunia;] mrugalem i zgadalem na CB ale bez odzewu ... tablice chyba ZGR...
  20. no jak masz w zbirniczku pelno to jasne ze plyn nie ma sie gdzie cofnac i moze byc podobny efekt
  21. najepszego Alona . jutro rozumiem impreza? w koncu 18lat to powazne urodziny :gwizdanie: :gwizdanie:
  22. jestem zwolennikiem ORI radyjek, ale w B5 to i tak nie jest ori i tak samo trzeba rezac. a po drugie w b7 RNS spelnia wiecej funkcji niz tylko sluchanie muzy i sie fanie integruje z fisem, BT, kiera multi itp itd.. wiec w b5 bym wstawial jakies bajeranckie radyjko 2din... szczegolnie ekran dodytkowy bedzie duza przewaga w stosunku do rns-e.
  23. moze tak zbocze z tematu, ale jakos mi nigdy nie jest podrodze przejechac tędy: http://fakty.interia.pl/galerie/nauka/na-druga-strone/zdjecie,428251,3 ale jak bede miał okazje to na pewno tamtedy poajde (to w kontekscie ceikawych miejsc ktore mozna zobaczyc gdzies po drodze - wiadukt 300m nad zeimia to chyba jest warty sprawdzenia;] ) a wracajac do tematu to niezgodze sie ze cannes jest mało ciekawe, moze na pierwszy rzut oka. ja spedziłem tam kilka razy po kilka dni i klimat miasteczka jest niesamowity. Polecam przejazd z monte carlo - lub DO jezeli masz jechac w drugą strone , włąsnie nie autostrada tylko boczną drogą przy samym morzu , przez Nice bywa zakorkowane ,ale widoki i klimat miejsca i malych miasteczek po drodze wyjątkowa.
  24. na trakcie św wojciecha jadac w strone pruszcza to po lewej stronie... nie pamietem numeru, ale jest duzy napis . o ile mnie pamiec nie myli to przed zjazdem na starogard...
  25. nie bardzo wiem czego jeszcze oczekujesz od nas? dostales odpowiedzi jak to powinno wygladac, wszyscy mowia to samo, i jasno widac ze cos spaprali w audi. jak powinna wygladac obsluga w aSO... chyba kazdy to wie, ale mało kto sie spotkał z fachowa i sympatyczna obsluga.. mało tego na samym poczatku dostałeś porade zeby lepiej omijac ASO szczegolnie w kwesti obslugi automatycznej skrzyni. teraz juz nikt Ci nic nie pomoze. musisz z tymi cwaniakami z serwisu rozmawiac ostro i wytrwale.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.