Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. moim zdaniem auto ruszające z miejsca postojewgo to POJAZD WŁĄCZAJĄCY SIĘ DO RUCHU. i tym samym nie tylko musi ustepowac pierwszenstwa ale tez zachowac szczegolna ostroznosc itp. sytuacja jak przy wyjezdzie z posesji i innych. tego bym sei trzymal w sądzie. a na parkingach ludzie czesto wyjezdzajac z mniejszej uliczki bedac po prawej stronie ale zapominaja ze brak znakow pionowych nie koniecznie przesadza o skrzyzowaniu rownorzednym. sa jeszcze znaki poziome i w 90% przy takich uliczkach narysowana jest linia ciagla - jednoznaczna w przepisach ze znakiem STOP. a co do wyludzania ubezpieczen to sprawa jasna i stara. jest mnostwo ludzi ktore maja taki sposob na zycie. slyszalem o przypadkach kiedy ktos na glownej drodze np. w korku toczy sie powoli i macha Ci zebys wyjechal z podporzadkowanej. nastepnie bezczelnie wali w bok Twojego auta i wysiada z krzykiem ze sie wpychasz... myslisz ze jakis sąd uzna ze przepisy nie obowiazuja bo Ci sie wydawalo ze ktos machal ręką ?? chlop sie wyprze albo powie ze muche odganial.. trzeba byc czujnym.. ------- a jak ktos suzka takiego miejsca to w gdansku na dlugich ogrodach ejdzie sie szeroka i wygladajaca na glwona ulica a trzeba puszczac kazde auto z prawej strony bo na poczatku stoi niepozorny znak :) połowa miejscowych sie tam myli a przyjezdni wszyscy ;] nie to zebym polecał
  2. :polew: :polew: ciekaw czy Twoja redukcja jest szybsza niz moje dwa nacisniecie łopatki przy kierownicy :polew: koelgo, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej juz nic nie mow nie poleca.. dobre ;]
  3. zapewne świeca mu wszystkie literki wyboru biegów
  4. moze pompa paliwa w zbiorniku sie zatarła od tego syfu?
  5. 1. w 2.5 tdi 2. niewiem ale stawiam ze to pompowtrysk bo powstal w czasach gdy jeszcze VAG twierdzil ze to najlepsze na swiecie... 3 nie
  6. Pleszew http://goodhope.pl/ z googli podajesz firmę czy faktycznie miałeś z nimi coś do czynienia ? no nazwe maja tak znacząca ze bałbym sie oddac tam coklwiek ;] no ale zawsze trzeba miec DOBRĄ NADZIEJĘ :D:D:D
  7. zostałes namierzony ;] http://www.a4-klub.pl/smf/spotkania_na_drodze-t1246.1185.html pozdro;]
  8. z tego wynika ze jakies 3,5 tys...
  9. nie wiem jakie przelozenie jest w manualu ale w TIPie 220 to nie sa jakies wysokie obroty ani specjalny wysilek dla silnika... wiec chyba to nie wtym rzecz... ciekawy bardzo jestem czy winne sa wadliwe wtryski czy wadliwy program...
  10. hmm a ja tak po cichu sie zastanawiałem czy czasem silnik nie byl po chipie... jestes pewien ze ten program to z ABT? bo dziury w tloku spodziewalbym sie w pierwszej kolejnosci po nieodpowiednim programie ...
  11. w gdańsku Matarni kolo IKEI widzany wyjezdzajacy Avant ciemny chyba blachy NE z klubowymi ramkami.. pozdro, nie zdazylem zatrabic :D
  12. tak strasznie ubolewasz nad tym ogranicznikiem jakby jazda samochodem ktory jedzie "tylko 250" wymagała jezdzenia cały czas poboczem zeby przepuszczac szybszych co nie maja ogranicznika :polew:
  13. no bo juz zaczynalem wierzyc ze faktycznie cos sie stało z rozrzadem... problemy z wtryskami w bkn byl znany , ale faktycznie dziwne ze doprowadzilo to do tego stanu... dlatego polecam szukajacym 3.0 dolozenie tego co by trzeba wrzucic potem w naprawe i kupib ASB czyli 232 konie , ktory (podobno) nie ma juz tego problemu... rozumiem ze teraz wymieniasz silnik? chyba nie bedize problemu ze zmiana wlasnie na ASB? chyba glowna roznica to program..
  14. MULTITRONIC nie moze miec błędu elektrozaworu PIERWSZEGO biegu... bo tam nie ma biegów ! poczytaj forum a znajdziesz wątki o padnietych sterownikach w tych skrzyniach a nawet w niektorych przypadkach sposobie ich naprawy..
  15. no wiesz.. od czegos trzeba zacząć :gwizdanie:
  16. po co chca wymieniac skraplacz?? plukanie tez przesadzili...
  17. az nie chce mi sie wierzyc ze na VAGu zero błędów. błedy powinny pojawic sie juz przy samej nieudanej probie odpalenia. niestety mamy tyle elktroniki pod maska ze ciezko cokolwiek poradzic na odległośc... jezei rozrusznik kreci a auto nie pali to zapewne jakis czujnik padl albo sie odłączył... czy na pewno paliwo dochodzi? czy jak krecisz a odkrecisz srobke odpowietrzajaca z filtra paliwa to leje sie ropa? jest jeszcze czujnik cisnienia paliwa, ktory nie pozwoli odpalic auta jak cos jest nie tak... masz tam jakies zabezpieczenie przed zlodziejami odcinajace silnik? moze jakies lewe paliwo zalales?
  18. hehe, ja to kiedys niechcacy objechałem Alvaro jak jechał merecedesem po autostradzie ;] do dzisiaj ma traume i nie przyjezdza na spoty :polew: poza tym pare razy ludzie na swiatlach albo na CB pytali co to pod maska tam siedzi... szczegolnie jak troche mokro jest to Q zapewnia przewage. niestety automat i ciezki silnik sprawia ze niestety wyscigowka to to nie jest ... moze po wizycie u Rogala bedzie lepiej ;] z ciekawych spotkan na trasie to przepusciłem białe S3 na autostradzie i puscilem sie za nim ... jasne ze odchodzil troche ale kierownik nie mogl sie nadziwic w lusterku ze w sumie to sie za nim utrzymałem az do V-max ;] ale najfajnieszje sa przygody z tunningwcami... golfy, calibry, civici co brzmią jakby miały po 400 koni nie daja ray;] ostatnio nazywam to tunning foniczny ;];]
  19. no od ktorejs tam wersji mapy obraz jest 3D. nic chyba w tym nadzwyczajnego..
  20. Sam piszesz bzdury totalne bo nie rozumiesz sensu wypowiedzi :gwizdanie: Nie chodzi o to że w Niemczech autostrady bez dziur a w polsce drogi z dziurami ale o to, że jeżdżąc głównie po autostradach pasek rozrządu jest mniej intensywnie eksploatowany niż podczas jazdy w Polsce na zwykłych drogach i ciągłe przyspieszanie, zwalnianie, zatrzymywanie, itp. - dziury nie maja tu nic do rzeczy bardziej obrazowo mozna powiedziec ze jadac 1000km autostrada na 6 biegu pasek i rolki wykonaja iles powiedzmy dwa razy mniej obrotow niz jadac ta sama trase zmieniajac biegi od 1 do 6 i jezdzac na pelnym zakresie obrotow. to chyba logiczne... i chyba logiczne ze pasek ma zywotnosc okreslona raczej w motogodzinach , a tak naprawde mozna okreslic tylko ilosc cykli pelnego obrotu jakie powinien pasek wytrzymac... myslisz ze paskowi robi roznice czy przez te wszystkie obroty zrobisz 90 czy 150 tys km?? okreslanie wytrzymalosci paska w mm jest bez sensu ale jest jedynym sensowym wyjsciem dla producenta... jak ktos nie widzi roznicy miedzy uzywaniem auta non stop w miescie i w korkach a w dlugich trasach i wplywu na szybkosc zuzycia paska to musi chyba wrocic do podstawowki na lekcje.
  21. Łepski dopóki nie zmienisz lamp to auto zostawiaj na parkingu na górze i zjezdzaj winda :gwizdanie: mam identyczne odczucia jak kolega H_S_B ... mi by nie przyszly do glowy takie problemy stwarzac i wymyslac... blokowanie spotow i reszta?? jakie prochy trzeba brac zeby miec tylko takie problemy.. ale to juz nasza polska specjalnosc . im wiecej podzialow i problemow tym lepiej czlowiekowi sie zyje...
  22. nawet zal to komentowac... to takie polskie... teorie spiskowe, cały zly świat jest przeciwko ... nic tylko musza usiasc i sie rozplakac...
  23. wlasnie pokazalem koledze w pracy... powiedzial zeby sprawdzic Jerzy Urban, a potem sprawdzilismy Reksia... oba trafione zaczynam sie bac
  24. tu macie link http://en.akinator.com/ pomyslcie o jakiejs znanej osobie i odpowiadajcie na pytania... naprawde zgaduje osoby o ktorych myslalem ze nie wie nic ;] milej zabawy i piszcie czy Wam tez przeswietla mozg :D
  25. system samopoziomujący jest bardziej złożony i zawiera chociazby czujniki na wahaczach, temat omawiany na forum, ale chyba nikt sie nie dorobil jeszcze dokladanego... spryski to juz latwiej dołożysz, zderzak nawet juz ze spryskami dolozysz za kilkaset zlotych i sie nie tlumaczysz, gdzies na forum masz opis montazu i podlaczenia, bo nie jest to tak do konca tylko do przelozenia. samoboja to audi strzela sobie nie tylko ze skrzynia ale z niektorymi rozwiazaniami chociazby silnikow ale po czesci jest tez tak ze narzekaja Ci ktorym cos sie sypnie a zadowoleni nie opowiadaja na prawo i lewo ze wszystko jest okey.. co do multi to mozesz pewnie pare dni studiowac forum czytajac same tematy o multi. ale jak na razie widac w B7 spisuja sie o niebo lepiej niz w b6..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.