Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OLO_GDA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OLO_GDA

  1. Znajomy założył taki oto sterownik do B5 : http://moto.allegro.pl/item682786765_zamontuj_sterownik_zamka_centralnego_audi_a4_95_00.html ale ma problem który wklejam , może ktoś coś pomoże... prosi o porade a ja nie mam pojecia jak to jest w b5. ktos moze pomoc?
  2. niewielkie?? to ja moge zrobić identyczny każdemu za połowe tej ceny... tylko rozmiary gwintów potrzebuje przy zamówieniu .
  3. na odpalonym silniku tez nic? masz na wtyczce obdII jakas diode? cos pokazuje? w programie jakis test łączności? czy linie wogle widza samochód? kabel na USB czy COM? czy laptop/komputer widzi interfejs?
  4. Massa na szczescie bez powaznych obrazen, ale wypadek troche podobny do tragicznego wypdku w GP2 z zeszlego tygodnia...
  5. już Ci paisałem w innym temacie ze nie masz TIPtronica tylko multitronic...
  6. 1.rozroznisz po tym ze w trybie automatycznym nie czujesz zmiany biegow. 2.po drugie w b6 nie było 6 biegowego tiptronica 3.w Twoim roczniku chyba multi nie miało pozycji "S" na lewarku... jestem pewien ze masz multi , szczegolnie ze padajacy sterownik to tez znak rozpoznawczy tej skrzyni czytaj na forum, wszystkiego sie dowiesz.
  7. chcesz wp***dol najwazniejsze zeby nie lekcewazyc usterki .. Alona wymien rozrzad na wszelki wypadek!!
  8. jezeli 6 biegów to nie tiptronic tylko multitronic... który zreszta wcale nie ma biegów szukaj na forum, jest cala masa tematow o samej skrzyni jak i usterce...
  9. z tym gaszeniem to niezly zart ... takim czyms mozna najwyzej papierosa komus przygasic bo palacego sie samochodu nie ma szans. a to wozenie gasnicy to ma tyle sensu co wyjscie awaryjne z samolotu na wysokosci 10km ale widocznie ktos z rodziny rzadzacych mial kiedys duzo gasnic do opchniecia - to i przepis sie znalazl a zaloze sie ze wiecej jest takich "skutkow ubocznych" niz pozytku z gaszenia czegokolwiek :gwizdanie: :gwizdanie:
  10. oj bo jej pewnie chodzi o pompke centralnego ... Wy to kobiet nie rozumiecie :D niech ktos zaniesie Alonie kanapki bo jak bedzie tak siedziec w aucie to z glodu nam padnie bidula!
  11. Bardzo znana jest historia jak ford w ameryce odkryl ze umiejscowienie baku moze powodowac pozar przy uderzeniu w tyl auta. po latach odnaleziono kalkulacje gdzie ustalono koszt przerobki na 8dolarow na auto. przeliczono to przez liczbe egzemplarzy i wyszlo ze taniej bedzie wyplacic odszkodowania potencjalnym ofiarom wypadkow. wiec nic nie zmieniono... kiedy to sie wydalo ford placil ogromne kary , ale pokazalo to schematy ktore pewnie istnialy i istnieja od lat. tylko nie wychodza na swiatlo dzienne.
  12. to sie dcydowac bo nie wiem czy mnie nie bedzie dzis czy jutro
  13. łączył sie na odpalonym silniku? mój VAG czasami tez nie chce sie laczyc dopoki nie odpale silnika. po pierwsze wypada sprawdzic czy ktos nie zmajstrowal jakiegos odciecia gniazda diagnostycznego - to popularny sposob zabiezpieczania auta.
  14. tylko zebranie kadry i urzadzenie godnego lokalu to ciezko w 4x wiekszej kwocie sie zamknac pewnie..no i zalezy gdzie... w duzych miastach na pewno dobry pomysl..
  15. jakby były takie recepty to by świat był za prosty ;] wszystko zalezy od tego na czym sie znasz co jest w Twojej okolicy, jakie masz atuty nie pieniezne (np dzialka, lokal, dom w dobrej lokalizacji ). nie staraj sie brać za cos o czym nie masz pojecia bo daleko nie zajedziesz, a z takim budzetem musisz zalozyc ze na poczatku robisz wszystko sam... albo przynajmniej wiekszosc. itp itd. ale czasy na rozruch to slabe teraz .
  16. no dobra ale musisz kupic silnik z osprzetem (pompa wspomogania, wtryski, dwumas) zaden handlarz nie odda Ci tego w cenie samego silnika... a skad wiesz ze bedzie to wszystko sprawne... jakim cudem masz brak kompresji ??
  17. bez fachowca od skrzyni nic nie wymyslisz. pojedz gdzies gdzie Ci zdiagnocuja, sprawdza VAGiem jak dzialaja poszczegolne elementy sterowania skrzyni. mozliwe ze to pier**la ktora moze narobic wiekszych szkod. czasem zawiesza sie jakis zaworek a czasami rozpadaja sie cale elementy;] przez internet nikt nie powie Ci nic wiecej niz sprawdz olej... a o tym ze podobno ktos cos wymienial to nawet nie wspominaj tylko sie zatroszcz sam o to :] zreszta jak ktos wymienil olej i sprzedal auto po 1000km to znaczy ze jemu cos sie juz sypalo i myslal ze wystarczy zmienic olej. ale sie nie poprawilo to pozbyl sie problemu.
  18. ciekawe na jakiej podstawie stwierdzaja legalnosc. przeciez nie masz obowiazku wozic ze soba faktury i plytki instalacyjnej... po numerze seryjnym? chyba jakas naciagana akcja zeby poprawic sprzedaz oryginalow ....
  19. ale czemu. wreszcie jakis konkret padł a nie tylko lakoniczne NIE POLECAM kolego opowiesci o awaryjnosci skrzyn w polsce biora sie z kilku przyczyn. po pierwsze kierowcy anty-automatyczni uwazaja sie za lepszych bo zmieniaja biegi - o ile jestem w stanie zrozumiec to w sportowej furze przy dobrym kierowcy, to slyszac od kobiety co ledwo jest w stanie ruszyc ze swiatel a o redukcji przed skrzyzowaniem nie ma pojecia ze ona nie lubi automata bo traci wyczucie auta po prostu rozbraja mnie totalnie. po drugie to jest tak jak z turbinami i reszta rzeczy ktore podobno psuja sie przy 200 tys. to jest TE MAGICZNE 200tys przebiegu ktorego nie osiaga ZADEN samochod na gieldzie . tam wszystkie jak jeden mąż maja zaczarowane 160 do 180 tys... drugie tyle maja w pamieci ale o tym nikt nie pamieta. tylko ze nic dziwnego że te zajechane auta padaja akurat w okolicach tego magicznego 200 skoro nie maja szansy miec innego przebiegu. w polsce automatow do niedawna sie nie serwisowalo wcale albo robili to ludzie z lapanki na zasadzie eksperymentow. najwiecej uwag do awaryjnosci maja zawsze Ci ktorzy wogle takich aut nie uzytkuja, calkiem jak z 2,5 tdi ;] uzytkuje lub uzywalem w automacie : dwie astry, jeda Corse, merca c270, audi, jeepa, volvo 940,i z tego wszystkiego zepsul sie wsteczny w volvo - licznik wskazuje 570tys .... widac awaryjne skrzynie a co do ceny auta . moze faktycznie taka astra jest tansza bo ludzie sie boja, ale juz malych autek duzo ludzi szuka dla kobiet, a jak mi powiesz ze latwo sprzedac np a6 lub jeszcze wieksze auto z manualem to kazdy handlarz Cie wysmieje... co do kosztow wymiany oleju to po pierwsze ktos oszukal Twojego koelge jezeli to zwykly TIP to wymiana powinna kosztowac maks 450 zeta. po drugie sam olej do naszych TIPow 6biegowych to grubo ponad 1000 - ale z tym po prostu trzeba sie liczyc. wymiana oleju co 60tys a frajda z jazdy codziennie:) zeby byc szczerym to musze dodac ze kiedys smialem sie z automatow... ale wystarczy pare razy pojezdzic mocnym autem z dobrym automatem i czlowiek przestaje sie zastanawiac czy olej jest drogi :gwizdanie:
  20. Ja kiedys walczyłem na pisma z Ferrodo bo mi sie ROZPADŁy kolcki w motocyklu dobrze ze akurat na lotnisku a nie na obwodnicy.. okładzina sie rozwarstwiła i wypadła a sama blacha tarła o tarcze (przebieg od wymiany około 1000km ). po kilku kompletnie durnych listach w ktorych wmawiali mi ze mam niesprawne zaciski i tym podobne glupoty odpuscilem. a przeciez tam koszt wyslania nowego kompletu zeby juz nie drazyl tematu to byl koszt kolo 50zeta - nie poczui sie nawet do tego a przeciez moglem w sumie sie gdzies z tego powodu zabic. wiec tutaj tez nie widze duzej szansy zwlaszcza na ogoromne koszty tych pomp (przeciez nie zaproponuja uzywki z allegro ) . beda odwraca kota ogonem ze albo plyn z podrobek, albo to wogle cos innego wlałes albo uszczelki podrabiane itp itd..
  21. zaraz mnie zlinczuja ale czesto drąże ten temat i znowu sie potwierdza. na trasie z Warszawy do gdańska (nie 7ka tylko przez grudziadz i autostrade A1) jechał za mna przez calutka trase GOLF Plus z silnikiem 1.9tdi 115 koni. delikatnie mowiac jechalismy szybko ;] ale golfik dzielnie sie trzymal. tyle ze jak porownywalismy przez CB jakich oborot w uzywamy to wychodzilo ze ja jade ot tak sobie tyle ze szybko a Golf musial wyciskac ostatnie soki. po takiej trasie wskazania FISa u mnie - 9,1 - golf 8,5 jezeli troche ponad pol litra na sto km ma byc cena za naped Q, automat , V6 i wyprzedzanie na luzaku to ja jestem HAPPY ;] nawet jak to bedzie litr to swiadczy jak najlpiej o silnikach 3.0 a pisze to tylko zeby znowu zdenerwowac pare osob :polew: po prostu spalania mozna porownac tylko przy identycznym stylu jazdy..
  22. ja bym obstawiał przełącznik który nie styka , albo sam napęd szyb...
  23. Alona bo to TOP SECRET jest :polew: a tak serio to dopiero jak gdzies fotke ze spota zobaczyła to sie wszyyystko wydało cały świat jest mały PS - masz pozdrowienia
  24. ja mam taki błąd u mnie i wczoraj doszedłem do tego ze po prostu prąd nie dochodzi do sterownika od wentylatora. nie wiem czy w B6 tez jest taki sterownik ale u mnie każdy wentylator ma swoj modół. podmieniłem je miesjcami i doszedłem ze na jednym jest +12 a na drugim nie . teraz szukam bezpiecznika od tego ustrojstwa. tylko nie wiem czy szukac przy ECU czy przy przekaznikach pod kierownica... jak znajde to dam znac . chyba ze ktos wie gdzie jest bezpiecznik S214 w b7 bo tyle mi ELSA powiedziała. to nie bede znowu rozkrecał w ciemno polowy samochodu...
  25. Mydła w to nie mieszaj :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.